Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca nu se potrivesc le facem se se potriveasca .

    Comment


    • Nunta pe motociclete la Galati

      04.Iulie 2009
      Attached Files

      Comment


      • e prietenul meu cel ce sa insurat

        Comment


        • A fost cumva si Tibi _1,6 mpi ?

          Comment


          • Mesaj pentru loganistii marinariistractie placuta ,cat mai multe gratare combinate cu bere si sa aveti grija de cei bolnaviori ,care nu pot bea,sa le mai faceti cate un ceai.Sa ne vedem sanatosi duminica 19.07.

            Comment


            • Da da ... ceai, huh?
              Drum bun si tie, Relu. Si concediu placut. Sa nu bei toata apa din Lacul Ursu.

              Comment


              • Cine imi spune si mie unde pot repara o pompa de injectie de Dacie? Pompa nu este clasica.

                Comment


                • Service-ul Moldova...ei stiu ca se ocupa de pompe de injectie.
                  sigpic

                  Comment


                  • ........................
                    E un pic mai departe dar sunt mult peste cei din Galati de la moldova.

                    Avem un topic de service-uri in Galati. Postati acolo si fara linkuri
                    Last edited by lupulucian; 10 July 2009, 10:55.

                    Comment


                    • O super masina tunata
                      Attached Files

                      Comment


                      • salut

                        cine imi spune si mie un service unde as putea face itp-ul dar sa fie baietii mai de treaba......ca am ceva probleme la masina si stau cam prost cu banii si nu pot schimba piesele acum iar itp-ul a expirat va rog.

                        Inainte de toate nu mai scrie in limbaj MIRC.
                        Dupa aia, intra si posteaza pe service Galati.
                        Si dupa aia, nu crezi ca nimeni n-o spuna , aici, pe fata unde se pot face......niste chestii cu ITP-ul in zona noastra? Ce crezi?
                        Last edited by lupulucian; 14 July 2009, 13:19.

                        Comment


                        • Incearca la un service mai no name.

                          Comment


                          • Originally posted by tudor vasile View Post
                            cine imi spune si mie un service unde as putea face itp-ul dar sa fie baietii mai de treaba......ca am ceva probleme la masina si stau cam prost cu banii si nu pot schimba piesele acum iar itp-ul a expirat va rog.

                            Inainte de toate nu mai scrie in limbaj MIRC.
                            Dupa aia, intra si posteaza pe service Galati.
                            Si dupa aia, nu crezi ca nimeni n-o spuna , aici, pe fata unde se pot face......niste chestii cu ITP-ul in zona noastra? Ce crezi?
                            inainte de toate nu vada care este limbajul de mirc dupa aia,la discutii generale cred ca se discuta de toate nu? si dupa aia,daca stia cineva ceva...niste chestii si nu putea posta aici putea lasa un mesaj privat sau un numar de telefon.

                            Comment


                            • Q: " ... dupa aia,la discutii generale cred ca se discuta de toate nu?"
                              R: in principiu, da! Dar daca ai topic dedicat pentru discutii legate de service-uri si ti se si indica postarea acolo, de ce trebuie sa comentezi? Atat timp cat este evident ca esti total off-topic?
                              Aaaa, si legat de problema ta cu ITP-ul expirat si "baietii mai de treaba": nu crezi ca-ti fortezi putin norocu' cerand sprijin ON LINE pentru incalcarea legii???

                              ON: Dintr-o greseala am "prajit" placa de baza la un PC si nu vreau sa-l mai repar. Mi-au ramas astfel restul componentelor, de vanzare:
                              • procesor: AMD Athlon XP 2500+ (real: 1,83GHz)
                              • memorie RAM: 1GB DDR400 PC3200
                              • HDD: 80GB
                              • placa video: ATI Radeon X1550 series, 256MB, TV out
                              • placa sunet: Creative Sound Blaster 5.1
                              • placa retea: Realtek RTL8139 10/100MB
                              • TV tunner, placa captura: Aver TV GO 007, cu telecomanda
                              • DVD writer: Assus black
                              • CD writer: Assus black
                              • floppy disk black
                              • monitor CRT Samsung 753 DFX 17"
                              • carcasa: ATX 400 verticala black
                              • monitor CRT plat: Samsung SyncMaster 753DFX – 17” black
                              • tastatura: win98 DeLUX
                              • microfon: Well
                              Preturi nu pun pentru ca nu stiu cat sa cer. Daca are careva nevoie de ceva sa-mi spuna si vorbim. Ideea este ca nu vreau sa fac mare afacere dar nici cadouri nu fac ... e criza, ce dreaq!

                              Comment


                              • @tudor vasile: limbajul mirc nu-l vezi, pentru ca supriza......l-am corectat. Ce rost avea observatia mea daca iti lasam mesajul in forma originala ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google