Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gl_mmm View Post
    Q: " ... dupa aia,la discutii generale cred ca se discuta de toate nu?"
    R: in principiu, da! Dar daca ai topic dedicat pentru discutii legate de service-uri si ti se si indica postarea acolo, de ce trebuie sa comentezi? Atat timp cat este evident ca esti total off-topic?
    Aaaa, si legat de problema ta cu ITP-ul expirat si "baietii mai de treaba": nu crezi ca-ti fortezi putin norocu' cerand sprijin ON LINE pentru incalcarea legii???

    ON: Dintr-o greseala am "prajit" placa de baza la un PC si nu vreau sa-l mai repar. Mi-au ramas astfel restul componentelor, de vanzare:
    • procesor: AMD Athlon XP 2500+ (real: 1,83GHz)
    • memorie RAM: 1GB DDR400 PC3200
    • HDD: 80GB
    • placa video: ATI Radeon X1550 series, 256MB, TV out
    • placa sunet: Creative Sound Blaster 5.1
    • placa retea: Realtek RTL8139 10/100MB
    • TV tunner, placa captura: Aver TV GO 007, cu telecomanda
    • DVD writer: Assus black
    • CD writer: Assus black
    • floppy disk black
    • monitor CRT Samsung 753 DFX 17"
    • carcasa: ATX 400 verticala black
    • monitor CRT plat: Samsung SyncMaster 753DFX – 17” black
    • tastatura: win98 DeLUX
    • microfon: Well
    Preturi nu pun pentru ca nu stiu cat sa cer. Daca are careva nevoie de ceva sa-mi spuna si vorbim. Ideea este ca nu vreau sa fac mare afacere dar nici cadouri nu fac ... e criza, ce dreaq!
    zimi si mie un pret pt tunerul TV

    Comment


    • si mie un pret pentru dvd

      Comment


      • tonyx si cata29 - aveti PM.
        Nu vrea nimeni sa-si faca un upgrade la placa video???

        Comment


        • cum Nicule fara gratar ne dezamagesti total ? apropo de locatie stiu una buna la Garboavele ,de la intrare la coltul parcului zoo stanga pe langa gard este drum de tara pana jos in vale ,este o poiana mare pentru tot neamu loganist ,dar devreme fratilor caci mai stiu si altii. ps. nu este semnal tel.acolo.

          Comment


          • Tatal nostru

            Tatal nostru
            Care esti in ceruri
            Sfinteasca-se numele Tau
            Vie imparatia Ta
            Faca-se voia Ta
            Precum in cer asa si pre Pamant
            Painea noastra cea de toate zilele
            Da-ne-o noua astazi
            Si ne iarta noua gresalele noastre
            Precum si noi iertam gresitilor nostri
            Si nu ne duce pre noi in ispita
            Ci ne izbaveste de cel rau
            Ca a Ta este imparatia
            Puterea si Slava
            In numele Tatalui
            Al Fiului
            Al Sfantului Duh
            Amin.


            O saptamana buna va doresc.Sa va bucurati de locurile de munca ,spor la bani si sanatate maxima .

            Comment


            • da ce patisi nicule ce sa intamplat?

              Comment


              • Unul din colegii nostrii pe cand facea scoala de soferi amatori .(umbla numai pe interzis)

                Comment


                • Instantanee.

                  Unul din colegii nostrii pe cand facea scoala de soferi amatori .(umbla numai pe interzis)
                  Attached Files

                  Comment


                  • chiar nu imi vine a crede asa ceva! tocmai EL? cred ca este un fals!

                    Comment


                    • ) era in fata la facultate, la nave. e de inteles studentii mai intarzie ..
                      In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                      Comment


                      • la cate PROSTII spun unii ce mai conteaza o intrare pe interzis?

                        Comment


                        • "E mai rau fara rau ."

                          E rau cand sta valeriu pe capul meu dar e si mai rau cand trebuie sa-i caut ultima postare ;) .

                          Comment


                          • nicule stai cu bunghiul pe mine:P era stationat nu am intart pe interzis eram la colt :d multumesc de remarca oricum:P

                            multumesc leo pt ca esti de partea mea), regulile sunt facute sa fie incalcate mai mult sau mai putin e rau cand nu gasesti locuri de parcare si te mai si grabesti uneori

                            a ms si lui raz.van banuiesc ca treci si tu prin chestia cu gasitu locului de parcare mai ales in fata la y sau la mecanica, toti vor ca si mine sa fie cat mai aproape daca se poate direct in sala cu masina:d

                            cam nesimtiti studentu asta cu permis de profesionist mai calca si el strimb din cand in cand dar cu un scop, "scopul scuza mijloacele". O zi buna va doresc
                            Last edited by gheorgngv; 24 July 2009, 17:30. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Pentru baietii care are Ph2: am un set de "pleoape" pentru faruri. Pret: moaca. Culoare: negru lucios.
                              Un prieten de-al meu (care are Ph1) si-a luat un set de deflectoare si i-au dat ca cadou "pleoape", atat pentru Ph1 cat si pentru Ph2. Evident ca cele pentru Ph2 nu-i folosesc la nimica.

                              PS Vanatorii de erori gramaticale ... sa stea in banca lor!

                              Comment


                              • Ce atmosfera de vacanta domneste pe acest Club de Galati ,liniste si pace .
                                Distractie placuta Mircea ,sa dansezi si sa faci consumatie de toti banii.(daca vrei sa iesi si cu putin castig ,fura mireasa si suna un prieten )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google