Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gl_mmm, unde s-a lipit prietenul tau de deflectoare cu "bonus"? sau a fost oferta "cu cumparator" unic?.....

    Comment


    • i_m_lucius...la Popescu gasesti deflectoare (paravanturi) cu pleoape bonus...scrie si pe cutia lor
      sigpic

      Comment


      • Salut , o intebare : unde pot gasi de cumparat chestiile alea de la aeratoare care se inchid si se deschid , defapt imi trebuie doar una ca am pus o prostie de odorizant si s-a zgariat ala si arata ca naiba .
        Skypeeâ„¢

        Comment


        • La dezmembrari ,s-au la cei care se ocupa cu vanzarea "diverse "produse logan pe forum.

          Comment


          • ms de pont valeriu

            Comment


            • Multi ani traiasca, multi ani traiasca la multi ani ...Raz van .

              Comment


              • Multumesc, Multumesc
                In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                Comment


                • Salut , o intebare : unde pot gasi de cumparat chestiile alea de la aeratoare care se inchid si se deschid , defapt imi trebuie doar una ca am pus o prostie de odorizant si s-a zgariat ala si arata ca naiba . __________________ daca gasesti aeratoare pe undeva poti sa iei unul in plus pentru mine ca am patit acelasi lucru ca si tine si nu am gasit pe nicaieri,binenteles ca ti-l platesc

                  Comment


                  • Baietii cu aeratoarele...la Nenea Popescu ati incercat?Ia incercati si sigur reusiti...vedeti la un magazin cu prelata in fata ...langa magazinul Deltacar.Hai succesuri.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nicule multumesc pentru intelegere, in nici -un caz la Eforie si cu ploaia nu m-a afectat caci a dat-o duminica pe la 4 AM si dimineata dupa cafea am plecat .

                      Comment


                      • Originally posted by sufleth View Post
                        Salut , o intebare : unde pot gasi de cumparat chestiile alea de la aeratoare care se inchid si se deschid , defapt imi trebuie doar una ca am pus o prostie de odorizant si s-a zgariat ala si arata ca naiba . __________________ daca gasesti aeratoare pe undeva poti sa iei unul in plus pentru mine ca am patit acelasi lucru ca si tine si nu am gasit pe nicaieri,binenteles ca ti-l platesc
                        Salut,daca va mai interesea intrati pe link-ul din semnatura.
                        Numai bine.
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • "Pentru baietii care au Ph2: am un set de "pleoape" pentru faruri. Pret: moaca. Culoare: negru lucios.
                          Un prieten de-al meu (care are Ph1) si-a luat un set de deflectoare si i-au dat cadou "pleoape", atat pentru Ph1 cat si pentru Ph2. Evident ca cele pentru Ph2 nu-i folosesc la nimica."

                          Chiar nu le vrea nimeni??? Repet: nu costa nimic, sunt moaca, gratis, free, no charge ... dau eu si un suc
                          Last edited by gl_mmm; 31 July 2009, 07:01. Reason: pleoape GRATIS pt ph2

                          Comment


                          • Cam scump Mircea....cam scump
                            Daca zici ca dai si un suc le iau eu
                            Last edited by valeriuciprian; 31 July 2009, 07:15.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cam tarziu valeriu,i-am trimis P.M. lui Mircea .

                              Comment


                              • Mai bine se posta la accesorii luate in grup, la cati doritori sunteti. Niculue lasa o pleoapa si lui Valeriu, te rog

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google