Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine poate sa-mi aduca si mie la intalnire o cheie tubulara de 30. Vreau sa desfac butucul de la roata spate si nu am.
    Multumesc anticipat
    Last edited by tonyx; 1 August 2009, 13:12.

    Comment


    • Numai tubulara? nu stiu daca ai sa gasesti tubulara asa de mare. Inelara cu cot nu merge? tubulara cu cric merge? variante . Nu am habar cum arata butucul din spate si de aceia pun intrebari ,cauta si variante ca eu a-m patito la o chestie mai simpla si aveam destule chei dar numai aia care trebuia nu o aveam . Succes.

      Comment


      • Nu merge Nicule. Doar tubulara, atat. Dupa ce dai jos capacul acela presat, nu mai este loc decat de tubulara. Este in adancime

        Comment


        • Vacanta Crizata.

          Tin sa va fac cunoscuta urmatoarea "chestie" :S u n t i n V a c a n t a.

          Ps . Primesc bonuri ,pentru o vacanta normala .
          Last edited by Nikolas_bnm; 1 August 2009, 21:28. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Nicule concediu placut! Sa te intorci zambitor, relaxat si foarte...bronzat

            Comment


            • Bine ai revenit Ady 62. Multumesc pt urari. Bonuri nu am primit dar eu tot plec maine. Daca vreti sa ma vedeti ,la Lepsa sunt langa Damaris (paznic )

              Comment


              • multumesc inca o data pt triplele spate Lucian, m-ai scos dintr-o mama de gaura...


                Colegi forumisti si vecini de oras... aveti un organizator nota 10 plus, jos palaria.

                Comment


                • Se aproba. Jos palaria .
                  Acusica plec.(Trebuia s-a verific si ce s-a mai intamplat peste noapte )

                  Comment


                  • No problem Marius. Si alta data

                    Comment


                    • Are cineva vreo anvelopa SH, 185/65/15 (de Logan adica) de vanzare???
                      Un prieten de-al meu a ramas fara anvelopa pe rezerva.
                      Multumesc

                      Comment


                      • Dragi colegi, LoganClub Bacau va invita la a V-a intalnire regionala pe 27 septembrie. Va rugam sa va anuntati prezenta aici

                        Comment


                        • Care are idee cum platesc cei de la EUROINS. Ma lovit unu in spate: numar indoit, suport numar spart, capaca carlig rupt, bara deplasata (sau rupta ca nu ma privcep) pe partea dreapta...... atat se vede la exterior. Schimba bara sau o mestereste pe asta.
                          GL - 82 - VMD on board

                          Comment


                          • Daca bara e crapata (cea mai infima crapatura) trebuie sa o schimbe. Daca nu vor, - Comisia de Supraveghere a Asigurarilor - reclamatie, etc.
                            Daca e doar zgariata, atunci se repara / revopseste in intregime.
                            Vezi sa nu fie rupte gaurile de prindere a barii - in cazul asta trebuie sa o schimbe.
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • Am ajuns in 2009 si spunem ca nu prea ne mai mira atat de multe lucruri in domeniul auto. Motorizari, forme, Cx si altele.... Dar BMW a venit cu ceva ...unic. Se numeste Gina, iar materialul folosit la exterior este un fel de piele artificiala. BMW a anuntat ca, nu se va produce niciodata acest model si ca singurul va fi expus la BMW Musseum.


                              Video aici : http://www.youtube.com/watch?v=0pwabDeqVi8
                              Attached Files

                              Comment


                              • cu adevarat ceva unic ... masina asta e fara dar si poate o continuare a soferului
                                In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google