Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu-mi place...nu ai loc sa montezi filtru de polen si nici le cuiele de la usi nu le poti schimba bucsele...deci nu imi iau
    sigpic

    Comment


    • apropo de cuiele de la usi, e vb de cele de la sistemul de inchidere, alea care scartzaie daca nu sunt unse?

      Comment


      • Despre acelea este vorba...daca ai probleme fa asa cum am facut eu aici
        sigpic

        Comment


        • Are cineva idee daca la galati se opereaza de apenticita cu laser?
          Cred ca va trebui sa ma duc si eu sa ma rezolve si nu prea vreau sa ma taie

          Comment


          • tonyx...cutitu` e sfant...in 5 minute esti rezolvat si in reanimare iti zic din experienta..e floare la ureche asa ca stai fara grija

            Comment


            • Originally posted by tonyx View Post
              Are cineva idee daca la galati se opereaza de apenticita cu laser?
              Cred ca va trebui sa ma duc si eu sa ma rezolve si nu prea vreau sa ma taie
              Sotia e asistenta medicala. Tot cutitul recomanda. Acum depinde la ce "macelar" te duci.
              GL - 82 - VMD on board

              Comment


              • daca stai bine cu ceasul si analizele sant bune (dar mai ales sa fi Domn) totul se rezuma la OK. si recuperarea mai naspa !

                Comment


                • CINE MA POATE AJUTA SI PE MINE:
                  - am luat prin programul rabla in luna mai o dacie logan laureat de 1,6 MPI 90 CP(este excelenta) dar acum am realizat ca nu am la scaunul de la sofer reglarea lombara, ci numai pe cea de inaltime, am sunat la firma de la care am achizitionat-o si mi-au spus ca masina mea este Faza II (iar la aceste masini nu se mai pune reglare lombara la scaunul soferului) de unde pot sa aflu daca trebuia sau nu sa am aceasta reglare pe scaun. multumesc

                  Comment


                  • poti sa treimiti un e-mail la vocea clientului vocea.clientului@daciagroup.com
                    p.s. daca te uti pe site la dacia ai sa vezi ca la scaune la versaiunea laureat scrie ca este prevazut doar cu reglaj pe inaltime "Scaun şofer cu reglare pe înălţime"
                    Last edited by birky; 9 August 2009, 13:22.
                    ONLY GOD CAN JUDGE ME
                    http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                    Comment


                    • Intre 2 ture de bagaje bag si putin Lcg ,pana o iau de la nevastamea ,Hai pa .Auuu,nu mai da .

                      Comment


                      • Pentru florinred, Birky , tonyx, cocolino, referitor la ce am discutat astazi, despre Kia pro_ceed, lucrurile nu stau chiar asa. Sub 11,000 EUR , motorizare 1.6, second hand, nu prea sunt.

                        detalii aici http://cautare.mobile.ro/vehicule/ch...sumerGrossEuro
                        Last edited by lupulucian; 9 August 2009, 19:32.

                        Comment


                        • Se vrea o schimbare ?

                          Comment


                          • Doar discutii pentru noi. Florin, insa, este cel mai interesat de schimb. Se pare ca se desparte de logan.

                            Comment


                            • De unde pot face rost de vopsea in Galati?

                              Imi poate spune cineva unde pot face in Galati vopsea pentru Loganul meu, caci am culoarea albastru otoman, iar in magazine nu se mai gaseste asa ceva - masina mea a facut parte din ultimul lot fabricat cu aceasta culoare?
                              La service nu are rost sa merg, caci am fost deja si mi-au spus ca ma costa 700 de lei, dar nu vad rostul revopsirii intregii portiere pentru o zgarietura;plus ca ma tem sa nu apara diferente de culoare.

                              Comment


                              • Tocmai ce am avut si eu tangenta cu vopseluri.
                                Mie mi-au facut vopseaua la magazinul PALINAL(Dupa magazinul cu piese "originale" Dacia) de la Popescu. Iti face amestecuri/retele in ce cantitate ai nevoie. Are o multitudine de tonuri si nuante. Cred ca iti paote scote si nuanta care o ai odata cu trecerea timpului.
                                GL - 82 - VMD on board

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google