Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine ai revenit valeriu.....dupa cum vezi "lumea te vrea", daca tu nu ne vrei noi te vrem :P

    Comment


    • Nicu...nu ma pot caza ca sunt solo...si fara atas e mai greu...am prostul obicei sa dorm dezvelit
      sigpic

      Comment


      • Lucian in legatura cu gratarele de la Bacau ,au sau nu ? ce facem ? aducem fiecare cate unul sau ne organizam . Te rog nu uita de fiolele de tastare alcoolica (a nu se intelege de vin)

        Comment


        • vali nici o problema impartim camera in doua daca vrei si eu sunt solo

          Comment


          • Originally posted by valeriuciprian View Post
            Nicu...nu ma pot caza ca sunt solo...si fara atas e mai greu...am prostul obicei sa dorm dezvelit
            Dupa o asa vara "incendiara" i-ti mai trebuie patura sa te mai invelesti? Nu ai strans destula caldura? Si pentru orice eventualitate (daca esti mai tanar si nelinistit)D-na Administrator din Valea Budului inca nu a demisionat ,si nici nu a fost trimisa in cele 10 zile fara plata din partea lui Boc cel mic.

            Comment


            • @cocolino :
              Am vorbit cu Stefan ( de la Bacau ) si se pare ca exista. Si oricum le aduc si cei din Bacau pe ale lor. Parerea mea este sa aducem si noi macar unul.

              Comment


              • Pentru DAN HONDA

                Alte produse METABOND
                .................
                Matriţa 12*2.2 cm-0.20
                Matriţa 22*4,8 cm -1.20
                Matriţa TUNING BY -4.00
                Matriţa 47*8.5 cm -2.00
                Matriţa 80*12.5 cm-8.00
                Matriţa forma de cerc diam 8 cm-0.95
                Matrita pt. schimb de ulei-0.6
                Matrita magnetic-25.00
                Dozator-5.00
                Greutate hartie-9.50
                Pix de reclamă- 1.20
                Insignă-3.50
                Tricou Metabond-17.00
                Tricou Metabond cu guler-35.00
                Steag-97.50
                Steag 10m-240
                Descriere pe suport PVC-65.00
                Sticker 0.8 cm-0.25
                Sticker 4 cm-1.10
                Umbrela Metabond- 21.00
                Pix twister-4.00
                Calendar triptic-10
                Salopeta-180.00
                Jacheta marimea XL-390
                Ceas Piccola rotund-35
                Ceas Nobil dreptunghiular-50
                Ceas Grado cu cadru negru-40
                Bricheta- 2.5
                Breloc drept-5
                Breloc oval, rotund-6
                Attached Files

                Comment


                • Nea adi sa nu ma uiti cu bucshele pt usi

                  Comment


                  • Salutare la toata lumea. Va doresc drum bun si distractie maxima la Bacau.Sa ne auzim cu bine.
                    Attached Files
                    METABOND RULES

                    Comment


                    • Multumim Viorel. Ai grija de tine pe acolo pe unde esti.

                      Comment


                      • luci a ramas valabila treaba cu plecatul la bacau la 7 la omv iesire spre tecuci???

                        Comment


                        • NU! Pentru cei care merg de sambata, plecarea este la ora 7,30! Intalnirea va fi la MOL iesirea din Galati spre Tecuci! Va rog nu schimbati ora asta pentru ca nu pot eu mai devreme. Si as vrea tare mult sa merg si eu cu voi! Nu de alta, dar n-am pe cine umili pe drum daca plec singur. cronos, incinge tata valvele ca avem treaba multa sambata!!! muhaha
                          Last edited by gl_mmm; 24 September 2009, 19:57.

                          Comment


                          • parca era vorba la statia mol spre Tecuci ,OMV este pe centura!!!!!!!

                            Comment


                            • OK, am corectat. Mea culpa.

                              NU! Pentru cei care merg de sambata, plecarea este la ora 7,30! Intalnirea va fi la MOL iesirea din Galati spre Tecuci! Va rog nu schimbati ora asta pentru ca nu pot eu mai devreme. Si as vrea tare mult sa merg si eu cu voi! Nu de alta, dar n-am pe cine umili pe drum daca plec singur. cronos, incinge tata valvele ca avem treaba multa sambata!!! muhaha

                              Ar fi o treaba daca am invita brailenii (2 masini, parca) sa vina si ei cu noi. N-ar deranja pe nimeni! Din contra chiar ...
                              Last edited by gl_mmm; 24 September 2009, 20:06.

                              Comment


                              • Pentru cei ce pleaca miine spre Braila pe dig .Se asfalteaza si se circula cu restrictii,se ajunge mai repede pe vechiul drum (E 85)Am venit dupa amiaza din braila si se circula in coloana numai pe un sens

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google