Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Este vre-o cineva din LCG care se ocupa cu sonorizari auto, in special subwoofere?

    Comment


    • Salutare,

      O intrebare doar pentru cei care AU FOLOSIT sau FOLOSESC Mobil 1 NEW Life 0w-40:

      1. care sunt plusurile (daca exista) fata de un alt tip ulei anterior.
      2. care sunt minusurile (daca exista) fata de un alt tip ulei anterior.

      Tocmai am luat un 0w-40 New Life (made in UK) de la Selgross.

      Tx anticipat

      Comment


      • Originally posted by tudor-d View Post
        Este vre-o cineva din LCG care se ocupa cu sonorizari auto, in special subwoofere?
        ia si tu legatura cu shokaliptiku

        Comment


        • Originally posted by tonyx View Post
          ia si tu legatura cu shokaliptiku
          Multumesc.

          Comment


          • stie careva cum e vrema miine o fi vreme de gratar???

            Comment


            • Cum o vrea Domnul.

              Comment


              • Originally posted by lupulucian View Post
                In urma unui mic incident avut cu telefonul proprietate personala, am pierdut intreaga agenda telefonica. Am rugamintea, ca printr-un mesaj PM, sa-mi transmiteti, va rog, numerele voastre de telefon. Va multumesc.

                PS: La numere necunoscute, nu raspund !!!
                Lucian, ai PM cu nr. meu de telefon.

                Comment


                • Lupule,daca e ceva f urgent ma gasesti tu,din patru numere de telefon e imposibil sa nu mai fii in posesie a cel putin 2 -3 numere (pe noapte )RDS si restul.

                  Comment


                  • luci ai mesaj privat cu nr meu de telefon

                    Comment


                    • Multumesc tuturor celor care au venit in intampinarea rugamintii mele. Mai am totusi de recuperat cateva numere. Poate astazi la gratar, cautam prin agendele tuturor, numerele acestea, inca lipsa.

                      Comment


                      • multumim vivababo de poze si ai grija de tine pe acolo si sa stii ca ne lipsesti vezi poate viii acasa cu un 230 SL dar dumnezeu uraaaaa

                        Comment


                        • Viorele, baga-si boala in noi, cu pozele astea. Frumoase rau de tot. Ai grija de tine pe acolo pe unde esti.

                          Comment


                          • vivabobo ,esti cu noi, si bunul Dumnezeu cu tine.Sa ai toata bafta,sanatatea si norocul de partea ta .Ei ,si noi cu berbecutul.

                            Comment


                            • Multumesc pentru urari, si ca sa bag boala in voi,, pana la capat", aici inca se face plaja si baie in apa ce are acum in jur de 25 de grade.Salutari.
                              METABOND RULES

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google