Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • singurii baieti buni la chestia asta iti recomand berinul de pe cojbuc dar sa stai langa iei sa nu dea cu prea multa solutie sa ti le murdareasca

    Comment


    • Regionala Brasov 27-28.02.2010

      In 27-28 februarie 2010 este Regionala la Brasov. De fapt cam e Nationala ...
      E careva amator? Eu am fost si anul asta si a fost super. M-am cazat de vineri in Predeal: zapada, sanius, schi (altii, nu eu), telescaun, bulgareala, imbatat sus in Clabucet cu coborare prin padure (6 ore), gratar, lanturi de zapada pe roti, etc. etc. Intalnirea oficiala in Brasov ... si ea de exceptie, ce mai! M-as duce si a doua oara dar e cam devreme sa ma pronunt. Oricum, daca e cineva amator, discutam si poate ne combinam ... la benzina ... bai minte agera ... repede te-ai gandit la prostii.

      Comment


      • Sunt amator de calatorie.... desi cu 4 luni inainte mi se pare cam devreme.
        E bun de discutat la intalnire.
        S-a deschis vreun thread pentru eveniment????
        GL - 82 - VMD on board

        Comment



        • aicea trebuie trimise pozele cu masina si userul pentru filmuletul cu membri logan club
          pana la 10 noiembrie. Cine vrea bineinteles.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Am trimis poza. Doar cu masina, ca userul e urat.

            Comment


            • Salut baieti am si eu nevoie de ajutor din partea voastra daca se poate.am luat o amenda sambata in galati str. siderurgistilor pt viteza.71 km/h.am platit amenda in 48 de ore,dar trebuie sa trimit copie dupa chitanta la sediul politiei constatatorului.ma puteti ajuta cu o adresa ?trebuie sa merg la posta si nu stiu ce sa scriu la destinatar...ipj galati birou rutier ? multumesc anticipat.mentioneza ca sunt din tulcea.

              Comment


              • Poliţia Rutieră Galaţi - Str. Domnească, nr 102, telefon 407.000 - int 20630

                Comment


                • Ptr. danielliviu

                  Iti cer parerea si eventuale corecturi pentru montajul asta micut
                  Attached Files

                  Comment


                  • Este OK, arata bine, legaturile sunt corecte. Daca rezistentele sunt intre 270-330 ohmi atunci n-ar trebui sa fie probleme. Dar cu unghiul de iluminare cum e? Ca ledurile de 5mm au focalizare la 15-20 grade. Se vede in tot portbagajul uniform? . Daca nu, exista solutii oricum.
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • Pozele sunt de pe un said francez

                      Comment


                      • Se merita realizat

                        Cam asa arata in final
                        Attached Files

                        Comment


                        • Aha, inteleg. Recomandari: cablajul se poate face mult mai simplu si mai ordonat, iar ledurile optional se pot lua la pila pentru a mai mari unghiul de focalizare a ledurilor. Sau se gasesc leduri de 5 mm cu focalizare la 90 de grade. Spor la treaba, nea ady :P Greu nu este....
                          GL-22-TOF

                          Comment


                          • Spor la treaba

                            Spune-mi un pret pentru realizarea montajului.Astept un PM

                            Comment


                            • Salut,
                              Am descoperit ca am vopseaua ciobita pe capota de la pietre stie cineva unde as putea gasi un creion corector albastru marin sau vreun loc in galati unde fac astfel de retusuri?

                              Comment


                              • Daca nu e destul de adanca... poti sa incerci cu un polish

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google