Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in afara de plecarea la tulcea am si eu o intrebare e careva dintre noi care se pricepe la reparatul televizoarelor as avea si eu o problema cu unul din ele e vorba de un tel nei apare la deschidere o dunga pe mijloc alba dupa care se inegreste si la un momendat dispare

    Comment


    • e de vina tubul... gata si-a dat obstescul sfarsit... nu se merita sa-l repari orice ar zice mesterii bagi banii in el si nu se merita ...

      sigpic

      Comment


      • Sambata dimineata la ora 8.20 voi fi la trecere bac.
        Pentru cine nu stie / nu e la curent: taxa este de 18 lei pt auto si 1,5 lei de persoana.
        GL-22-TOF

        Comment


        • Nu e tarziu? La ce ora pleaca bacul de 8?

          Comment


          • Originally posted by gl_mmm View Post
            Nu e tarziu? La ce ora pleaca bacul de 8?
            Bacul de 8 pleaca in general la 8, si apoi naviga vreo 20 de minute, si acosteaza pe malul celalalt cu prova in amonte.



            Acum serios: Din cate am vazut pleaca la ora fixa, dar mi se pare cam tarziu bacul de 8. Doar nu faceti 80 km in 40 minute.
            GL - 82 - VMD on board

            Comment


            • Daniel! Ramine cum am stabilit la telefon. 8.20 la bac.

              Comment


              • @danielliviu & leony69_ro: sper ca n-o sa va deranjam daca o sa aparem si noi (ceilalti din lista), nu? Sau poate doriti ca noi sa mergem cu alt bac!?
                Daca aveti un secret al vostru, nu se supara nimeni, dar discutati-l pe mess sau la telefon.
                Si ca fapt divers: de obicei, LCG pleca la drum in formatie compacta.

                Originally posted by cronos_ro View Post
                Bacul de 8 pleaca in general la 8, si apoi naviga vreo 20 de minute, si acosteaza pe malul celalalt cu prova in amonte.



                Acum serios: Din cate am vazut pleaca la ora fixa, dar mi se pare cam tarziu bacul de 8. Doar nu faceti 80 km in 40 minute.
                Deci bacul de 8 pleaca la 8. Multumesc pt info.
                In cazul in care am sa ma hotarasc sa merg si eu, la ora 7,45 voi fi la trecere bac.

                Comment


                • si eu la fel la 7 juma sunt la bac sa trec cu cel de 8 nu cu cel de 8 20

                  Comment


                  • Trei masini pt 7.30, cine mai doreste, cine mai pofteste?

                    Comment


                    • Originally posted by SoNyKeL View Post
                      e de vina tubul... gata si-a dat obstescul sfarsit... nu se merita sa-l repari orice ar zice mesterii bagi banii in el si nu se merita ...
                      mersi sony de incurajare dar sal ia d...u are doar 4 ani de zile

                      Comment


                      • si cu mine 4 masini la 7:30
                        GL - 82 - VMD on board

                        Comment


                        • o sa fiti 3 masini la 7.30, pt ca eu, din motive administrative legate de locul de munca nu mai am sambata asta libera, ca asa e la noi, cand ti-e lumea mai draga te cheama la munca
                          distractie placuta si sa veniti cu doua trei suveniruri in plus

                          Comment


                          • Originally posted by i_m_lucius View Post
                            o sa fiti 3 masini la 7.30, pt ca eu, din motive administrative legate de locul de munca nu mai am sambata asta libera, ca asa e la noi, cand ti-e lumea mai draga te cheama la munca
                            distractie placuta si sa veniti cu doua trei suveniruri in plus
                            eu cind imi propun ceva poate seful sa stea in cap cand zic ca plec sau e wekendul meu poata sa intarvina orce ca nu ma intereseaza familia e pe PRIMUL LOK

                            Comment


                            • cata...i_m_lucius serveste patria...deci e de inteles...eu maine o tai la capitala ca imi aduc seful din tarile calde...
                              Ne vedem duminica.
                              Drum bun, distractie placuta,vreme buna si sa va luati la voi sufe sa tractati Renaultul castigat
                              Si salutati-l pe Sonykel din partea mea...ca nu am avut ocazia sa ne cunoastem personal
                              Last edited by valeriuciprian; 13 November 2009, 21:48. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                                cata...i_m_lucius serveste patria...deci e de inteles...eu maine o tai la capitala ca imi aduc seful din tarile calde...
                                Ne vedem duminica.
                                Drum bun, distractie placuta,vreme buna si sa va luati la voi sufe sa tractati Renaultul castigat
                                Si salutati-l pe Sonykel din partea mea...ca nu am avut ocazia sa ne cunoastem personal
                                nu trebuie sufa e nevasta cu mine il aduce ea la galati daca e sal iau eu si pe pufos il salutam noi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google