Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Amenintarile cu tribunalul nu ma impresioneaza! Si nici nu-mi plac.
    ... o sa ne cunoastem cu totii in instanta ...
    Mi se pare a fi mai mult o replica pe masura gestului.
    Speriat sau nu (de amenintari) sper ca la intalnirea de astazi sa reusim sa transam problema. Nu stiu exact a cui a fost ideea asta cu crearea unui nou forum dar consider ca este o greseala. Una mare! Daca intradevar cuvantul loganclub este protejat, atunci unii dintre noi au o mare problema.

    Valeriu, eu zic ca ar trebui sa vii si tu astazi. TREBUIE sa ne ajuti sa rezolvam problema. Multi, foarte multi membri ai LC iti respecta parerea, si nu numai. Ai fost la prima intalnire, ne-ai "pastorit" de atunci, ne-ai ajutat de cate ori ai avut ocazia ... nu ne lasa de izbeliste taman acum.

    Comment


    • E pacat ca s-a ajuns aici!
      Attached Files

      Comment


      • Mircea...cuvintele sunt de prisos acum...faptele au aratat ca respectul aratat fata de mine asta zero...Asa ca nu mai are rost sa comentam.
        sigpic

        Comment


        • Azi dimineata cand am citit acest topic nu mi-a venit sa cred ca e vorba de LCGalati, tocmai datorita faptului ca i-am cunoscut personal pe toti baietii de aici. Sper din tot sufletul sa treceti cu bine peste aceasta criza si sa ne revedem cu totii la urmatoarele intalniri. Toate cele bune!
          Zambeste, maine poate fi mai rau!

          Comment


          • rere

            *********** toate astea datorita faptului ca majoritatea membrilor din galati au vrut sa aiba ceva al lor ...asta nu inseamna ca nu se mai intra pe loganclub.ro ...ma rog interpretari si interpretari ...se putea discuta omeneste si nu s ajungea la circul asta ...toate cele bune
            Last edited by crististreulea; 13 December 2009, 13:55.

            Comment


            • din pacate trebuia sa aveti acceptul meu pentru asa ceva .
              Daca veti continua,este dreptul meu sa va chem in instanta.

              Originally posted by gl_mmm View Post
              Amenintarile cu tribunalul nu ma impresioneaza! Si nici nu-mi plac.
              ... o sa ne cunoastem cu totii in instanta ...
              Mi se pare a fi mai mult o replica pe masura gestului.
              Speriat sau nu (de amenintari) sper ca la intalnirea de astazi sa reusim sa transam problema. Nu stiu exact a cui a fost ideea asta cu crearea unui nou forum dar consider ca este o greseala. Una mare! Daca intradevar cuvantul loganclub este protejat, atunci unii dintre noi au o mare problema.

              Valeriu, eu zic ca ar trebui sa vii si tu astazi. TREBUIE sa ne ajuti sa rezolvam problema. Multi, foarte multi membri ai LC iti respecta parerea, si nu numai. Ai fost la prima intalnire, ne-ai "pastorit" de atunci, ne-ai ajutat de cate ori ai avut ocazia ... nu ne lasa de izbeliste taman acum.
              daca eram pervers cum erau altii ,le ziceam cand aveau citatia acasa,asa le-am spus la ce sa se astepte.Este dreptul meu .
              Tocmai din cauza ca nu imi plac marlaniile astea.
              Last edited by Cristi_Xp; 13 December 2009, 14:45. Reason: Automerged Doublepost
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Originally posted by crististreulea View Post
                power puffii
                Te rog... Porcushoru Isteric

                Originally posted by crististreulea View Post
                s

                de anul trecut de la intalnirea regionala Deva s-a lansat prima data acest zvon, Tweety a zis ca moderatorii sunt platiti foarte bine
                ti-am zis inca de la primul post al lui Tweety care sa lasat cu warn ca trebuie ban.

                Originally posted by crististreulea View Post
                cand l-am intrebat daca vrea sa fie moderator raspunsul lui a fost "nu". dupa vreo ora de insistente din partea mea, a zis ca macar incearca dar nu promite ca isi doreste o asemenea responsabilitate.
                pe mine cand ma intrebati??? ca eu stiu raspunsu corect din prima...

                Colac peste pupaza nici eu nu sunt de acord cu noul forum si i-am si zis lu lupu , voi aveti motivele voastre , dar eu unu nu as fi facut aceasta ruptura doar din atata lucru. In fine sa nu uitam ca bucuresti dupa aceasta ruptura sa nimicit si dupa cateva luni a devenit printre cele mai tari cu cei mai multi membri.

                Oricum succes in ale voastre si sa ramanem prieteni , dar eu zic sa tineti cont si de ce zice xpu la urma urmei e forumu lui taie si spanzura cum vrea pe cine vrea. ca daca nu era forumu asta poate nu ne cunoasteam nici o data. sa nu uitam de unde am plecat.

                este parerea mea si sper sa nu fiu tras de urechi ptr ea.

                sigpic

                Comment


                • Nu te trage nimeni de urechi Sony...dar sa nu uitam ca ceea ce s-a petrecut la Bucuresti mai demut a fost cu totu alt ceva fata de ce se petrece aici...cei din Bucuresti de atunci si-au si schimbat locul de intalnire ...si asa mi se pare corect...vrei sa te rupi de forumul prin care ne-am cunoscut...du-te invartindu-te dar lasa baietii sa se intalneasca la locul consacrat si nu umbla cu intrigi gratuite....partea nasoala e ca nu vad nici un post care sa nu sustina acest nou forum dar nici invers...inseamna ca le place asa...de aceea am decis sa ii las in plata domnului si sa fie ei sanatosi.
                  Oricum nici acum nu imi este clar de ce s-a creat acel forum...ca sa ce...galatenii o merita...ce merita?Nu e acelasi drac daca gaatenii posteaza pe o sectiune moderata de Lucian pe forumul lui sau sau pe o sectiune moderata de Lucian pe acest forum?Aaaaa...e criza acum si se cauta finante....acum am inteles.
                  sigpic

                  Comment


                  • citesc si ma crucesc ...sincer am facut bine ca m-am retras cu prezenta de la intalniri in vara .... iar pt mine , Valeriu este un super om ... Sarbatori fericite alaturi de de cei dragi L C G .

                    Comment


                    • dupa ce am citit toata discutia din topicu` asta..am ramas oarecum mirat
                      fratilor...la inceputurile logan club galati cand eram 5-6-7 membri..poi era o placere sa vii la intalnire..odata cu marirea numarului de membri trebuia sa fie o plecere si mai mare..dar se pare ca fiecare are pretentii si`si doreste acel ceva doar pt el
                      multi dintre cei vechi nu mai vin si s`au retras din logan club galati
                      DE CE ???? cotizatia lunara din vara..PT CE A FOST?? pt a mai deschide un forum? pt a separa membrii lcg intre ei? ca sa stie toata lumea eu unu nu ma dau in vant dupa acel forum m`am uitat l`am citit l`am studiat...si cel mai important NU MA RUP DE MEMBRII CU CARE AM FOST LA INCEPUT SI`AM PUS BAZELE LOGAN CLUB GALATI si chiar mi`e dor de acei membri care am fost candva si de acele intalniri si mai ales de linistea si pacea care era... ce se intampla acum sunt interese sau copilarii sau nu stiu ce ca nu se mai intelege nimic
                      legat de faza cu banii...e jalnica tare..pai fratilor daca ar lua bani baietii astia care au grija de forum si de aberatiile scrise pe el...fiti convinsi ca fiecare din noi am face pe dracu``n 4 sa fim moderatori..ca deh..luam un ban gramada ... eu zic sa revenim cu picioarele pe pamant si sa fim seriosi ...

                      Comment


                      • Vad ca se tot bate moneda cu cea marca inregistrata. de ce? exista avantaje financiare in urma acestei titulaturi? Intreb si eu din curiozitate.

                        Comment


                        • in urma "intilnirii" de azi am luat hotarirea ca nu se merita sa sacrific familia si sanatatea copilului meu venind la intilnire (si stim foarte bine cum a fost vremea azi) si gasind o atmosfera de lupta si de discutii care nu ar fi trebuit sa existe niciodata intre noi.Imi pare rau ca s-a ajuns aici. Hotarirea mea este luata si va anunt ca ma retrag din LCG si nici nu voi mai participa la intilniri. Ca sa nu se creada ca am sa beneficiez de facilitatile privind spalatoria am sa ma duc eu personal si am sa anunt ca am sa ramin client asa cum am fost si pina acum acolo si am sa dau si legitimatia LCG. Va multumesc pentru clipele frumoase petrecute impreuna dar.....am ramas cu un gust amar dupa ziua de azi.

                          Comment


                          • LCG poate si trebuie sa continue sa existe, pe acest forum. Macar in format electronic, pe net. Eu zic sa facem diferenta intre intalnirile LCG si acest forum. Sunt doua lucruri distincte care nu se conditioneaza reciproc. Si nu trebuie sa uitam ca aici avem acces cu permisiunea unui admin. Trebuie deci sa-i respectam regulile.

                            Comment


                            • ceea ce ne uneste este pasiunea pentru aceasta masina LOGAN si nu acest forum (este adevarat ca prin acest forum am ajuns sa ne cunoastem). ce am vazut pana acum este o cearta intre mai multe tate (scuzati expresia), care stau fiecare in poarta ei si tipa una la alta, asa ca hai sa ne vedem de treaba si de acum inainte. iar pentru cei din galati nu cred ca ii obliga cineva sa scrie doar acolo sau doar aici (asa mi s-ar parea mie corect), asta ramane la latitudinea fiecaruia ce forum va frecventa.
                              ONLY GOD CAN JUDGE ME
                              http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                              Comment


                              • Specific romanilor, mai ales moldoveni!

                                Iata un nou exemplu concludent referitor la motivul pentru care romanii, in general, si moldovenii, in particular, suntem priviti chioras si desconsiderati:************** si totul se duce de rapa!
                                Ca si BIRKY si gl_mmm, si eu zic sa ne vedem de treaba in continuare, ca si pana acum, forumul acesta si balacareala tipic romaneasca din LCG, nefiind dependente.
                                De aceea nici nu am venit la intalniri, *********** am mai ramas cu gust amar si prin alte parti.
                                Domnul sa dea pace si sanatate tuturor, si Craciun fericit!
                                Last edited by crististreulea; 14 December 2009, 20:02.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google