Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu pana acum am curatat 4 locuri de parcare in fata firmei si cand ajung la birou tot nu am unde sa parchez, asa ca spor la treaba.

    Comment


    • blocheaza`l sau desumfla`i rotile..si vb cat se poate de serios..eu i`am avertizat pe cei care`i stiu ca mai parcheaza la mine in fata..daca`i prind asta le fac...ca de dat o lopata de zapada nu stiu..sunt comozi..dar cand gasesc curat si loc se baga..nesimtirea e`n floare..e unu asta as face valeriu..pt ca stiu cum e sa dai la lopata 3-4 zile si sa vina taranu` de la nemtia sa se bage...

      Comment


      • Daca o sa il vad o sa ii spun...iar daca chiar nu gasem loc de parcare si eram nevoit sa o parchez la Kaufland fiti sigur ca parcam in fata lui...oricum sunt sarbatorile si trebuie intelegere...si de aceea o sa ii spun prima data cand ma intalnesc...sa vad poate intelege.
        sigpic

        Comment


        • Da sigur. Eu din cauza unor nesimtiti am facut 3 locuri de parcare in fata blocului. Si era nasol cand veneam seara si gaseam loc de parcare doar in nameti.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Am reusit si eu ieri sa scot masina dintre nameti, si am gasit si locul de parcare gol cand m-am intors. Am curatat vreo 15 metri de alee la lopata, asa ca naiba il lua pe ala care ar fi parcat in locul meu
            In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

            Comment


            • are cineva sa-mi imprumute pentru cateva zile un volan de logan?stiu ca sunt slabe sanse dar incerc.va salut.

              Comment


              • ma bag si eu in urma apsentei am mers zi de zi cu masina si nu am dat nici o data la lopata vecinul meu stie am facut cu byuta mea pirtie prin fata blocului si la munca multumita cauciucurilor castigate si consum de L in jur de 8-9 si am mai scos si pe alti din k...k

                Comment


                • Eu in perioada asta am cunsumat cam 16% si am evitat portiunea spital capat troleu ca e nenorocire acolo.
                  GL - 82 - VMD on board

                  Comment


                  • Originally posted by cristi80 View Post
                    are cineva sa-mi imprumute pentru cateva zile un volan de logan?stiu ca sunt slabe sanse dar incerc.va salut.
                    Cam dificil de realizat dorinta ta...dar cine stie poate gasesti la cineva.

                    Intradevar se circula foarte greu...ieri am ramas intepenit o jumatate de ora in fata Real-ului...intrasera doua tir-uri cu marfa si acolo mi-am gasit sfarsitul..E bine totusi ca am scapat cat de cat de nameti si drumuri inzapezite dar vad ca de acum in colo vreo luna vom avea parte de mizerie pe strazi....multa mizerie.Ieri am dat o tura la tara...bineinteles ca juniorii mei eu fost super incantatio de zapada si de urpriza pregatita acolo...ca zapada era din gelsug

                    La multi ani !!!! Cronos_ro.

                    Un Craciun Fericit tuturor.
                    Attached Files
                    Last edited by valeriuciprian; 24 December 2009, 05:51.
                    sigpic

                    Comment


                    • Valeriu, da ce faci acolo in ultima poza? De ce esti asa alb?


                      Te-ai descurcat cu tigla, a?
                      sigpic

                      Comment


                      • Cu ocazia sfintelor sarbatori va doresc sanatate si fericire alaturi de cei dragi
                        sigpic

                        Comment


                        • Sarbatori Fericite Tututor Loganistilor de pe acest forum (in special celor din GL )
                          Sa ne auzim cu bine !!!

                          Comment


                          • In ajunul Craciunului doresc Sarbatori fericite tuturor si intelegere si un an nou mai bun ca asta!
                            sigpic

                            Comment


                            • Sarbatori fericite tuturor.
                              Sa auzim numai de bine

                              Comment


                              • Craciun fericit si tot ce va doriti sa va aduca mosul,in caz ca mai credeti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google