Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • craciun fericit si multa sanatate tuturor loganistilor iar mosul sa va aduca un duster la fiecare

    Comment


    • Originally posted by valeriuciprian View Post
      La multi ani !!!! Cronos_ro.
      Multumesc de urari.

      Sarbatori fericite la toata lumea.
      GL - 82 - VMD on board

      Comment


      • CRACIUN FERICIT !!! tuturor loganistilor si la multi chilometri LA MULTI ANI 2010

        Comment


        • Craciun Fericit tuturor loganistilor si Sarbatori Fericite!!

          Comment


          • Bradul e impodobit Mosul inca n-a sosit, incepeti sa colindati si pe el sa-l asteptati. Va veni la fiecare, cu cadouri si-o urare:Un Craciun plin de iubire, sanatate fericire. Mult noroc si impliniri si ani plini de bucurii. Sarbatori cu bine. Un an nou cat mai bun si fara incidente rutiere.
            La multi ani Cronos_ro

            Comment


            • Craciun Fericit, Alaturi de cei dragi !
              In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

              Comment


              • Sarbatori fericite! la toata lumea si un An Nou plin de bucurii si impliniri alaturi de cei dragi.

                Comment


                • accident urat pe soseaua de faleza. impact frontal intre un ssangyong si un bmw
                  sigpic

                  Comment


                  • Bogdane in ce zona?...prin ziare nu am gasit nimic...poate apare maine.

                    Ieri am fost si am facut plinul la masina sa ma prinda anul cu rezervorul plin ...am un pont pentru voi...daca alimentati cu carburant de 100 de lei de la Rompetrol puteti castiga doua bilete de avion sau o geanta de voiaj...concursul se termina maine si mai sunt de dat 402 genti (pardon 401 ) si 6 bilete de avion in Europa...tinand cant ca de la 1 ianuarie se preconizeaza scumpirea carburantului cred ca e de bun augur o alimentare anul acesta.Mai multe detalii aici.
                    sigpic

                    Comment


                    • Facut ultimul plin pe 2009. Si tot la Rompetrol. Sper sa ma tina pana prin august-septembrie ...

                      Comment


                      • mircea daca lasi masina in parcare o sa te tina pina in august
                        Last edited by batranul70; 31 December 2009, 20:02.

                        Comment


                        • Hai baieti turnati cum ati impuscat noul an...sau inca nu ati terminat?
                          Eu am stat acasa cu familionul...am mers cu plugusorul...am baut si ne-am distrat
                          sigpic

                          Comment


                          • eu am facut cel mai tare revelion ) .... am sarbatorit anul nou prin munca si azi muncesc.
                            ONLY GOD CAN JUDGE ME
                            http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                            Comment


                            • am stat acasa cu sotia si soacra. nu sariti pentru ca tin mult la ea!( la soacra)
                              a fost primul an cand copilul meu(16 ani) a taiat-o de acasa.
                              asa e prima data cand zboara puiuil cu ata!
                              in rest totul a fost perfect acasa la mine si sincer sa fiu m-am gandit la prima intalnire de la de anul acesta(dupa ce ma duceam la Real pe dreapta) desi mircea a fost foarte clar.
                              va doresc din toata inima un an nemaipomenit la toti!
                              Last edited by valeriuciprian; 2 January 2010, 18:32.
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • Eu, cu sotia mea, am petrecut in sanul familiei LCG, la prietenul meu vivabobo!
                                In sfarsit, am rupt lantul revelioanelor ratate. Oare asta sa fie un semn de mai bine???

                                La multi ani loganisti de pretutindeni! Fiti sanatosi, bucurosi si nu in ultimul rand, uniti!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google