Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine stie un service sau o vopsitorie dedicata in galati unde sa nu i-a pielea de pe mine si sa faca treaba buna ? Ma intereseaza sa vopsesc o bara spate si daca stiti cam la ce suma sa ma astept! Ce recomandati?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by valeriuciprian View Post
      Pentru seaua de motocicleta cred ca merge si un burete clasic...si daca il iei mai gros si il presezi iese la fel de solid ca cel de la bancheta masinii...si cand spun sa il presezi spun sa il "strangi" cu pielea de la exterior.Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun...eu am la un coltar de bucatarie burete clasic la fel presat si de vreo 6-7 ani folosit zilnic se comporta bine.
      da am inteles,dar nu merge, pielea trebuie sa ia forma buretelui pt forma.atasez si o poza pt exemplificare.cam asa vreau sa arate produsul final.
      Attached Files

      Comment


      • Da...cam dificila forma...si cred ca iti trebuie o bucata mare de burete si sa tai din ea forma dorita...asta e cea mai buna solutie...daca nu incearca cum am spus.

        keket...nu am avut de-aface pana acum cu vopsitoriile din galati si nici nu imi doresc ...in schimb gl_mmm stiam ca a avut niste contacte cu vopsitorii...poate te ajuta el cu un sfat.
        sigpic

        Comment


        • pentru o vopsire corecta si eficienta mergi cu incredere la ena service de pe cosbuc si vei fi multumit
          am vopsit acolo o masina si a iesit excelent asta acum patru ani cei drept

          Comment


          • Astazi, colegii de la Braila implinesc 1 an de la prima intalnire!
            Ce ziceti, le facem o vizita duminica? Asa, din prietenie si respect!
            Am petrecut clipe frumoase impreuna ...

            Comment


            • Stiti firma CromoVip de pe cosbuc care lucreaza in fibra de sticla? Am avut un accident si am spart o bara de C3 si vreau sa ma duc la ei s-o repar! A mai reparat cineva la ei ?
              sigpic

              Comment


              • am reparat multe spoilere la ei fac treaba buna, la banuti putini [mai ieftin decat sa cumperi una noua cu mult]
                intr-un timp cand comercializam dacii vechi luam spoilere sparte si le reparam la ei dupa care le montam pe masina si pareau ca noi .... asa ca dute cu incredere la ei

                Comment


                • Originally posted by keket View Post
                  Stiti firma CromoVip de pe cosbuc care lucreaza in fibra de sticla? Am avut un accident si am spart o bara de C3 si vreau sa ma duc la ei s-o repar! A mai reparat cineva la ei ?
                  Si eu am fost clientul lor acum vreo jumatate de an si mi-au rezolvat problema super onorabil ... ia legatura cu userul skypee...si cred ca va pune o vorba buna pentru tine.
                  sigpic

                  Comment


                  • Multam fain de sfaturi! Le-am urmat si a urmat si rezultatul:
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • a iesit superbine...din punctul meu de vedere...o vopsire profesionala si este super ok...cat ai dat pentru remedierea problemei la Cromovip?
                      sigpic

                      Comment


                      • 70 de lei! Un pret mai mult decat satisfacator tinand cont ca la Citroen imi cerea 560 de lei pe bara grunduita fara ornament negru,iar la Zetec am gasit cu 350 de lei!Apropo la Citroen cica nu era varianta originala...nu am mai indraznit sa intreb cat era aia.
                        sigpic

                        Comment


                        • foarte bine a iesit de fapt nici nu avea cum sa nu iasa trebuia sa pui si o poza cu interiorul bari acum o vopsesti si e ca una noua

                          Comment


                          • intreb si eu aici,stiti cumva daca pune cineva in galati ,cb pe loganurile care nu au?e model preferance de aia intreb...

                            Comment


                            • Ia legatura cu userul Ciprisor...e galatean de-al nostru dar sta in iasi...si vine din cand in cand in Galati...
                              sigpic

                              Comment


                              • multumesc frumos

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google