Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • capota la motor e putin indoita...si a pocnit vopseaua ,faruri sunt putin crapate si ciupite,protectia de sub bara e in forma de u ca mi sa deplasat bara din cauza impactului si mi sa apropriat nuj ce de radiator din ce mia zis ala si e si radiatorul indoit putin...
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

    Comment


    • 30-40 km/h aveai la momentul impactului? ti s-a estimat costul reparatiei?
      sigpic

      Comment


      • da cam asa..30-40 aveam ca nu miau sarit air bag-urile si au masurat si urma de franare ...iar pagubele la mn nu sau estimat ...dar mia zis tipul cu fiatu in care am intrat ca la el e undeva la vreo 60 de milioane ca are triplele pocnite bara spate,portbagajul ,fusta spate a masinii ,si indoit aripile din cauza impactului ca lam prins cand el a franat si iam dat un sut s amearga mai departe si vopsire a pieselor ...
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

        Comment


        • nu-i bai cu el. se rezolva pe RCA-ul tau.
          din cate am inteles nu ai CASCO. am avut si eu o patanie. a intrat o ametita in spate si costul s-a ridicat undeva la 28 mil. sa ziceam ca pe tine te ajunge intre 20-30 mil
          sigpic

          Comment


          • Am casco full la ea...si eu mio fac pe casco fara nici sa dau un ban...dar vroiam pe cineva de la asiban o pila o ceva ca sami schimbe si cauciucurile ca nam mai fost la politie ca sa mai dau declaratie ca a fost masina vandalizata ca am avut cauciucurile intepate...
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

            Comment


            • Atentie

              limita de viteza pe dig s-a ridicat la 80 km/h.
              semnul de BRAILA s-a mutat. nu mai este in curba de langa adapostul de suine, este inainte de acest adapost.
              aseara era radar MCV la APAn cu fata spre galati. noroc cu un sofer care l-a vazut (radarul era bine budit) si am incetinit sub 60 km/h
              sigpic

              Comment


              • ce magari sunt astia )) fac tot posibilul ca sa te arda

                Comment


                • Merci Bogdan de info...si in completare...
                  Acţiunea Speed se întoarce:Pe parcursul întregii săptămâni, începând de luni, 26 aprilie, până pe 2 mai, Poliţia Rutieră Galaţi va supraveghea traficul, acordând o atenţie deosebită şoferilor care nu respectă limita de viteză impusă prin Codul Rutier”, declară comisarul Viorel Cojocaru, purtătorul de cuvânt al instituţiei gălăţene.
                  Ochii cat cepele.
                  sigpic

                  Comment


                  • cei care au permise (inca) fiti cu ochii in patru si la trecerile de pietoni...sa nu patiti ca mine sa deveniti pietoni... aveti grija...aseara am vazut si eu indicatorul de 80(pe dig)...am crezut ca nu vad bine...

                    Comment


                    • Copilashi, avem printre noi doritori de drive test cu Duster-ul? Ca ma bate-un gand ...
                      Mergem intr-o dupa amiaza, programez eu dinainte, si ne dam cu 4x4 pana lesinam.
                      bgd_puya, tu te duci singur, cand vrei tu!

                      Comment


                      • Lista doritori de drive test cu DUSTER-ul:

                        1. laureatu'
                        2. ...

                        Comment


                        • Lista doritori de drive test cu DUSTER-ul:

                          1. laureatu'
                          2. iashca
                          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                          Andreea Trifu

                          Comment


                          • Copilashi, avem printre noi doritori de drive test cu Duster-ul? Ca ma bate-un gand ...
                            Mergem intr-o dupa amiaza, programez eu dinainte, si ne dam cu 4x4 pana lesinam.
                            bgd_puya, tu te duci singur, cand vrei tu!

                            Ce remarca buna domnu Mircea..nu`i nimic..nu merg cu voi..dar si cand imi iau duster sa ma rogi hai bogdane duma si pe mn o tura)
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                            Comment


                            • Bogdane...dupa fraza lui Mircea era pus emoticonul deci trateaza-l ca atare...adica in gluma...ce drac doar v-ati sprijinit unul de altul la iesirea campeneasca de 1 mai

                              Ma eu m-as baga la un drive test...singura problema este ca nu am cand...la dealer e deschis pana la 5 si eu scap la 4
                              Daca programati ceva la vreo 4 jumate ma bag si eu...daca nu asta e...imi iau Duster

                              Lista doritori de drive test cu DUSTER-ul:

                              1. laureatu'
                              2. iashca
                              3.valeriuciprian
                              Last edited by valeriuciprian; 3 May 2010, 12:42.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bgd_puya View Post
                                Copilashi, avem printre noi doritori de drive test cu Duster-ul? Ca ma bate-un gand ...
                                Mergem intr-o dupa amiaza, programez eu dinainte, si ne dam cu 4x4 pana lesinam.
                                bgd_puya, tu te duci singur, cand vrei tu!

                                Ce remarca buna domnu Mircea..nu`i nimic..nu merg cu voi..dar si cand imi iau duster sa ma rogi hai bogdane duma si pe mn o tura)
                                Ce ai Bogdane,nu ti s-au uscat pantalonii de sambata?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google