Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strica un stergator model vechi care are 2 lamele de metal ce tin lama de stergere! Au si forma si dimensiunea potrivita! Garantat!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by birky View Post
      skypee filtru polen pentru logan gasesti la Frontal in tiglina, este 25 lei. Mi-am cumparat eu saptamana trecuta.
      Pe unde in tiglina mai exact este Frontal-ul asta ?
      Skypee™

      Comment


      • Originally posted by skypee View Post
        Pe unde in tiglina mai exact este Frontal-ul asta ?
        Parca era vis-a-vis de posta, langa frizerie-coafor.

        Comment


        • Originally posted by skypee View Post
          Pe unde in tiglina mai exact este Frontal-ul asta ?
          pe langa dioda...vis-a-vis de dioda...cand esti in fata la dioda si te uiti spre VIP...iti muti privirea putin spre stanga si il vezi ;)

          Comment


          • Originally posted by keket View Post
            Strica un stergator model vechi care are 2 lamele de metal ce tin lama de stergere! Au si forma si dimensiunea potrivita! Garantat!
            Merci de sfat...pe viitor voi incerca si varianta asta...deci problema e rezolvata.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by masinar View Post
              pe langa dioda...vis-a-vis de dioda...cand esti in fata la dioda si te uiti spre VIP...iti muti privirea putin spre stanga si il vezi ;)
              Multumesc pentru detalii .
              Skypee™

              Comment


              • cine imi da si mie un sfat in legatura cu uleiul pt motor.care e mai bun

                Comment


                • Daca citesti acest topic cred ca vei gasi raspunsul. Sau o se incurce mai tare .
                  Personal folosesc ELF 5W30.
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • multumesc.eu am auzit cate ceva despre "petrocanada"-uleiuri direct din canada dar cine stie pe ce vapor sunt facute

                    Comment


                    • Elf sau Castrol recomand eu
                      sigpic

                      Comment


                      • mircea,vechii loganisti ar face ei mai multe dar nu prea il lasa marlon brando! le da na na !
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • cred, ca ar trebui sa ne abtinem de la comentarii rautacioase si sa va uitati in propria ograda si la modul de comportament fata de ceilalti. nu mi-o luati ca o jignire ci ca o simpla remarca.
                          ONLY GOD CAN JUDGE ME
                          http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                          Comment


                          • Azi s-a schimbat distributia, urmeaza amortizoarele....as dorii si eu sa aflu niste preturi si unde pot fii gasite, multumesc anticipat.

                            Comment


                            • Dupa ploaia de azi cu piatra, apa s-a revarsat pe sosea
                              Sper sa nu afectat negativ tabla masinii piatra cazuta
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by MSD View Post
                                Azi s-a schimbat distributia, urmeaza amortizoarele....as dorii si eu sa aflu niste preturi si unde pot fii gasite, multumesc anticipat.
                                Pai ai trei variante zic eu...ori arunci un ochi aici si vezi ce gasesti, ori mergi la popescu la magazinul Nalba ori la intalnire iei legatura cu colegul nostru care lucreaza la Connex si iei de la el piesele...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google