Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mersi frumos valeriu de sfaturi, dar eu maine le schimb cu un anumit pret si ma interesa, care dintre voi a mai schimbat, si cat cost?

    Comment


    • Nu pot sa ma abtin sa spun ca orasul nu a fost "rupt in doua" decat de comportamentul vostru ( in special Mircea si Valeriu) fata de cei care participa si sunt activi si pe celalalt forum.
      Adica era undeva pe la inceputul acestor neintelegeri, cand am venit la intalnire in mod normal, i-am salutat pe toti cei prezenti, la care nici nu am fost bagat in seama de voi doi. Adica sa stau cu mana intinsa pentru un salut si sa ma ignorati.... si pe mine si pe altii totodata.... asta deja denota un comportament sub nivelul meu.
      Deci, toata vina o purtati voi doi. Nu altii.

      Ca exemplu, am fost prezent la intalnirea de duminica - si voi mai veni cu placere atunci cand aceste doua persoane nu sunt prezente.
      GL-22-TOF

      Comment


      • Cinstit si la obiect! Apreciez curajul si sinceritatea ta. Chiar daca motivul tau este de-a dreptul pueril! Totusi, daca as sti ca mai sunt colegi care-ti impartasesc opinia, m-as retrage in secunda 2.

        Comment


        • si daca mai sunt,de ce sa te retragi?
          eu m-as retrage, daca ar fi dintre noi cei ramasi unul singur care ar gandi asa!
          eu nu m-am referit la postatul pe forum, ci pe sectiunea galati!
          daniel,era bine sa te abtii sa dai nume la noi pe forum,mai ales ca noi nu ne-am permis la voi sa aruncam vina pe nimeni,cu exceptia unor sageti rautacioase(recunosc si-mi fac mea culpa)
          sa stii ca noi suntem foarte solidari cu cei antamati de tine si daca e asa mai bine nu mai vii niciodata!
          pastreaza-ti locul in clubul vostru si vorba galerie: lasa-ne,lasa-ne!!
          Last edited by iashca; 1 June 2010, 12:02.
          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
          Andreea Trifu

          Comment


          • Originally posted by danielliviu View Post
            Valeriu

            Deci, toata vina o purtati voi doi.

            Ca exemplu, am fost prezent la intalnirea de duminica - si voi mai veni cu placere atunci cand aceste doua persoane nu sunt prezente.
            Ti-am spus eu ceva?
            Sau fabulezi din amintiri?Ai zis atunci ceva si nu mi-am cerut scuze daca ar fi fost asa?
            Sa fii sanatos atunci.
            Si te rog...din moment ce nu ti-am mai amintit numele decat recomandand lucrarile tale altor persoane nici tu sa nu o mai faci in nici un fel.
            Apreciez daca ai face asa ceva si chiar ti-as multumi.

            J.T.L. (Joia Tineretului Loganist) 03.06.2010 ora 17,30 la Tahiti:
            1. gl_mmm
            2. iashca
            3.valeriuciprian.
            Sunteti invitati toti, inclusiv nervosii si in special cei care au fost la CL.
            Discutii in contradictoriu, deconturi, planuri noi, etc. avem de discutat.
            Last edited by valeriuciprian; 1 June 2010, 13:17. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • .... adica tot eu trebuia sa vin sa va atrag atentia ca m-ati ignorat complet? ... ca deh... voi sunteti ceva....
              Tot respectul pentru Mircea care a recunoscut. Dar nu e vorba de nici o retragere. Poate doar de o mentalitate diferita.
              Voi mergeti pe principiul "nu sunteti cu noi sunteti impotriva noastra". Ori pentru mine asa ceva e de neconceput. Nu am vrut sa aleg, tot voi m-ati fortat prin conceptiile comuniste pe care le aveti.
              GL-22-TOF

              Comment


              • hai ca ai fost tare;comuniste!
                daniel, de ce nu ne lasi frumos in pace?
                din moment ce ai ales ,nu poti fi in doua parti!
                cu tot respectul pe care ti-l port e timpul sa te opresti!
                posteaza pe tot forumul asta,dar lasa clubul in pace!
                valeriu,ai putea sa stergi posturile viitoare ale lui daniel pe logan club galati?
                Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                Andreea Trifu

                Comment


                • Imi cer scuze fata de colegii de pe forum care ne cunosc si citesc acest "spectacol" care se desfasoara la noi.
                  Nu sterg nimic...si chiar daca nu sterg tot o sa sara unii in sus ca le-au disparut posturile...

                  Originally posted by sand'dana View Post
                  J.T.L. (Joia Tineretului Loganist) 03.06.2010 ora 17,30 la Tahiti:
                  1. gl_mmm
                  2. iashca
                  3. sand'dana
                  4. ...
                  Up cu lista
                  Last edited by valeriuciprian; 1 June 2010, 13:53.
                  sigpic

                  Comment


                  • Am un anunt important de facut:
                    Comunisti am fost facut de mai demult...nu-i o noutate asta...trecem peste....aroganti suntem...facut fraier si in alte feluri pe unde se apuca am fost facut...asta-i viata mergem inainte...functia pe care o detin pe forum se pare ca isi cere tributul...cu toate acestea...eu consider ca am facut primul un pas maret spre reintregirea clubului (la forma initiala) ...concluzia...se doreste ca cei doi banati sa revina la clubul mama adica acesta?Daca da astept un mesaj de la ei si li se va ridica banarea...singura conditie care mi se pare de bun augur si pertinenta este aceea de a face intalnirile si de a participa la intalniri la fel cum am facut-o la Bacau,Iasi,Piatra,etc...sper ca am fost destul de clar.Doresc sa nu se interpreteze gresit cele scrise mai sus.
                    Atat am avut de zis.

                    Revin on topic si la starea de veselie care a fost odinioara...azi de 1 iunie am fost cu juniorii in Gradina Publica la o intrecere de trotinete/triciclete...in sfarsit am trait senzatiile acelea cand iti vezi fiul participand la o competitie in care isi punea mari sperante...si a reusit...a iesit primul la triciclete grupa mijlocie
                    O sa revin cu poze...

                    J.T.L. (Joia Tineretului Loganist) 03.06.2010 ora 17,30 la Tahiti:
                    1. gl_mmm
                    2. iashca
                    3. sand'dana
                    4. ...
                    sigpic

                    Comment


                    • Sigur ca da! Asta este ceea ce putem face pentru club si oras: apel la ratiune! Orgoliile individuale pot fi infrante!
                      Daca cei banati vor dori sa revina pe acest forum vor putea face asta in cel mai simplu mod cu putinta: telefon sau mesaj la Valeriu si cu asta basta. Fara orgolii inutile. Trebuie doar sa vreti sa reintregim si sa redam clubului galatean puterea si stralucirea de care eram toti mandri. Va rog acceptati mana intinsa spre impacare.

                      Comment


                      • Valeriu nu am reusit sa scap de tine nici in gradina publica...nici pe traseu..) app miai vazut consoarta)care ma va onora cu prezenta pe 26-27 iunie
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                        Comment


                        • Originally posted by valeriuciprian View Post
                          Am un anunt important de facut:
                          Comunisti am fost facut de mai demult...nu-i o noutate asta...trecem peste....aroganti suntem...facut fraier si in alte feluri pe unde se apuca am fost facut...asta-i viata mergem inainte...functia pe care o detin pe forum se pare ca isi cere tributul...cu toate acestea...eu consider ca am facut primul un pas maret spre reintregirea clubului (la forma initiala) ...concluzia...se doreste ca cei doi banati sa revina la clubul mama adica acesta?Daca da astept un mesaj de la ei si li se va ridica banarea...singura conditie care mi se pare de bun augur si pertinenta este aceea de a face intalnirile si de a participa la intalniri la fel cum am facut-o la Bacau,Iasi,Piatra,etc...sper ca am fost destul de clar.Doresc sa nu se interpreteze gresit cele scrise mai sus.
                          Atat am avut de zis.
                          ...
                          Originally posted by gl_mmm View Post
                          Sigur ca da! Asta este ceea ce putem face pentru club si oras: apel la ratiune! Orgoliile individuale pot fi infrante!
                          Daca cei banati vor dori sa revina pe acest forum vor putea face asta in cel mai simplu mod cu putinta: telefon sau mesaj la Valeriu si cu asta basta. Fara orgolii inutile. Trebuie doar sa vreti sa reintregim si sa redam clubului galatean puterea si stralucirea de care eram toti mandri. Va rog acceptati mana intinsa spre impacare.
                          Ce-o fi fost in capul nostru sa ne imaginam ca ar fi posibila o impacare, o reconciliere? Doar stiam exact cu cine avem de-a face. ...
                          Valeriu, eu zic sa opresti toate demersurile (de-banarea celor doi) si sa ne vedem de treaba. Se pare ca ei sunt foarte fericiti acolo, pe forumul lor.
                          In ce ma priveste, raman cu consolarea ca am facut tot ceea ce a tinut de noi ca sa refacem grupul si cu dezamagirea ca fostii colegi nu au avut prea multe de spus.
                          Mergem mai departe!

                          Comment


                          • Da ce Mircea ...au interpretat gresit gestul ...nu?De ce nu ma mira oare
                            Daca asta le e dorinta am spus-o si o repet asa sa fie si le-o respect...nu-i nici o pierdere...o singura sugestie am pentru ei...sa incerce sa fie unicati si sa faca actiuni etc fara ajutorul acestui forum...sper ca acum nu mai interpretati gresit...asa mi se pare corect si drept
                            Si vorba cuiva...cititi semnatura mea.

                            Gata trecem la lucruri serioase
                            J.T.L. (Joia Tineretului Loganist) 03.06.2010 ora 17,30 la Tahiti:
                            1. gl_mmm
                            2. iashca
                            3. sand'dana
                            4. MSD
                            5. ...
                            sigpic

                            Comment


                            • au am crezut ca i s-au stricat arcurile la masina de scotea scantei in spate de la teava de esapament....da de unde...el s-a facut cat un munte

                              Comment


                              • Ce-aveti bre?Primesc de la un timp mancare calda...atata tot
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google