Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mersi pentru urari baieti (colegi)

    Comment


    • LA MULTI ANI, JORJ ! Numai bucurii sa ai !
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • La multi ani George! Imi pare rau ca nu am putut veni ieri la intalnire, am lucrat pina la ore 19.Mioveni-t inima la loc cand am citit ca au ajuns cu bine acasa plimbaretii.
        Mircea mai este valabila oferta cu cafeaua ? Maine la ora 7 sunt la tine la birou.

        Comment


        • Originally posted by DeWiL View Post
          Mioveni-t inima la loc cand am citit ca au ajuns cu bine acasa plimbaretii.
          De ce Relu, aveai vreo grija in privinta sepcii ? glumesc, dar multumesc ca mi-ai dat ocazia sa fiu in rand cu lumea buna

          mie nu mioveni-t inima la loc ...ca nu stiu ce s-a intamplat cu baietii...or fi lesinat in somn ? eu am avut o zi cumplit de somnoroasa, recunosc, dar ...si totusi,,,nu am rezistat ( de fapt nici n-am reusit sa dorm cand am venit de pe drum ) fara sa va scriu 2 vorbe de bun gasit
          ...nici nu stiu cum am ajuns dimineata la servici, cum am urcat in masina, probabil ca am pus pe pilot automat ...dom'le ce functie desebita are Sandero sandero-ul meu ...traiasca ! Data viitoare, la alte deplasari merg cu masina me, trebe sa cunoasca si ea drumurile tarii si avandu-va si pe voi ca GPS, tare usor ar trebui sa mai fie,,,,ete , inca o dotare de care nu aveam habar ca poate aparea la sandero sandero-ul meu ,,,traiasca !

          si sa stiti cu nu am beut redbull, nu nuuu! energia e din dotare
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • hmmm...parca cerea cineva 2 cafele astazi. cine sa fi fost oare?
            sigpic

            Comment


            • poi Bogdane, toata lumea venea cu cate 2 cafele...puteam sa mai refuz? acu ma inteapa inima
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • opa...bun venit acasa plimbaretilor

                Comment


                • deschid lista intalnirii JTLS, la o povestire despre Mioveni si convoc si prezenta plimbaretilor. Musai ! Si apropos: nu-mi place sa vorbesc de una singura ca radioul...hai, sariti pe lista

                  1. sand'dana
                  2. ....
                  3. ....
                  4. ....
                  5. ....
                  6. ....
                  7. ....


                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • am sarit conform rugamintii elenei pe lista(ascultator!)si ii spun abia acum bun venit in orasul nostru cam inundat!
                    din ce pozici am vazut ,pe ici pe colo, m-am convins inca o data, ca plimbaretii nostrii s-au distrat nemaipomenit!
                    abia astept tahiti-ul, sa ne povestiti!
                    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                    Andreea Trifu

                    Comment


                    • dupa cum ati vazut pare ca sunt singurul supravietuitor plimbarii

                      Valeriu plecat prin tara, Mircea plecat prin tara ...se pare ca totusi nu le-a ajuns portia de condus...

                      De Marian nu stiu nik ... s-o fi speriat si o fi dat bir cu fugitii
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • am vazut si te tii bine!
                        am vorbit cu valeriu si facuse ieri deja 800 km.acum e la turnu severin,maine la constanta si vineri la bucuresti.
                        spunea ca i-a cam iesit pe nas, atatia km!
                        pacat, nu va fi cu noi la tahiti .mai sunt 2 de recuperat:mircea si marian,pe care nu cred ca l-am cunoscut inca!
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • 5 zile de munca grea fac cat o zi de concediu pentru ppparty
                          sigpic

                          Comment


                          • Jtls

                            Originally posted by sand'dana View Post
                            Dragilor, obisnuiti-va cu "S"-ul din coada, nu scapati de sandero meu!
                            Claudiu, daca ma mai sabotezi, iti iei bataita

                            Lista de intalnire a JTLS
                            1. sand'dana
                            2. iashca-e pauza la campionatul mondial
                            3. MSD- sper sa ajung.....
                            4. Gabi'
                            5. George (cu conditia sa-i reamintesc telefonic)
                            6. ....
                            7. ....


                            Gabi , ai alta propunere decat la ,,Tahiti-Land"? ar fi binevenita
                            Nu stiu unde am putea merge in alta parte ,poate au si baietii vreo idee.
                            Sotie de

                            Comment


                            • Neata multumesc Elena pentru postare :d sa inteleg ca nu te-ai suparat asa tare dupa cum ai zis ieri:d

                              Comment


                              • Nu George, cum sa ma supar!? bine ca te-am ginit ca altfel iti schimbai impresia despre vocabularul meu )))))))

                                Tin sa atentionez pe aceasta cale ca daca in trafic se intampla sa-mi puneti piedica / sa ma incomodati facand vreo gafa neregulamentara si eu sa nu stiu inca cine e colegul de drum, ....ma tem ca veti descoperi o alta Elena .... asa ca ..., pana mi-oi schimba eu stilul de reactie ( ) ... sa nu va suparati ...
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google