Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bun...hai pentru tot poporul sa va istorisesc povestea celor 4 banati din galati...asta sa priceapa toti ca au avut partea lor de vina...
    Lupu Lucian...reclama la alt forum pe acest forum...lucru interzis prin regulament...el la acea vreme era organizator de intalniri si stia regulamnetul (cred)...clona cand a dat disperarea pentru plecatul la Tulcea.
    Nikolas_bnm..injurii la adresa administratorului forumului...banare scoasa la insistentele mele (trebuie sa recunosti Nicule asta) si pe obrazul meu.Banarea definitiva a venit in momentul in care a facut reclama la alte forumuri pe acest forum...influientat sigur de altcineva...dar na...capul face capul trage...aici nu am mai intervenit.
    Alexutuu...tu esti un personaj aparte...apari cand e ciolanul mai mare si dispari cand vrei tu...tii minte cand ai facut scandal pe acest forum cu plecarea la Tulcea?...tu si inca cativa?...v-a banat cineva daca v-ati expus punctul de vedere?NU...pai atunci tu de ce ma mananci de fund prin alte parti?...mai ai tu ce cauta printre noi?Discutiile generale nu se refera la a rade de altii...ai vazut asa ceva aici pe acest forum serios?...aviz amatorilor de dincolo...aveti grija ce postati ca in orice clipa ve-ti putea fi luati la misto de unul sau de altul.
    ady62...aici e mai mult de spus...ca e o intreaga telenovela...deci si el si nikolas_bnm si in "regimul" lupulucian si acum...acum doar ady62 erau disperati si reclamau mereu ca cineva le sterge posturile...deci ei se culcau seara si isi notau numarul de posturi...dimineata la prima ora comparau...au disparut posturile...da...moderatorii ne-au sters posturile...va informez ca platforma si forumul sunt in crestere...cum e si firesc...unele posturi vechi care nu mai sunt de actualitate se sterg...pentru a face loc altor posturi noi...da era greu sa va dati seama.
    Revin la banarea lui ady62...deci de curand iar a inceput sa reclame faptul ca cineva ii sterge posturile...atat la gl_mmm cat si mie...amandoi i-am raspuns foarte sincer ca nu ne-am atins de posturile lui...a mers mai departe si a i-a reclamat si lui crististreulea faptul ca cineva ia sters din posturi...aici e reclamatia...acesta baiat finut si-a rapit din timpul lui si i-a raspuns foarte la obiect ...raspunsul lui il gasiti aici posturile 2061,2062,2063,2064...eu nu am avut timpul necesar sa ii caut toate posturile lui...bunnnn...nu a fost suficient si iar a ainceput sa ma acuze de asta data pe mine pe forum ca eu ii sterg posturile...i-am transmis sa inceteze cu acuzele directe asupra persoanei mele dar nu a vrut...a tot continuat...a fost banat 2 saptamani...dupa aceasta banare gasesc pe forumul celalat o poza cu avatarul meu dar in locul siluetei era o femeie in pielea goala...care a disparut la scurt timp...dar am vazut-o...si l-am banat definitiv...totodata dand-ui un email si rugandul sa inceteze cu atacurile la persoana...dupa cele doua saptamani de banare primesc un email prin care mi se atrage atentia ca cele doua saptamani de banare au expirat...vorbesc cu Mircea...ce sa fac ma...ca eu nu l-as mai debana...Mircea zice...debaneaza-l ca nu are rost sa stati suparati de acum pana la adanci batraneti...il debanez si dupa unele conversatii pe email cu ady 62 gasesc pe profilul lui una dintre conversatiile mele cu el...pai bine ma Ady...cine ti-a dat tie voie sa publici o discutie personala cu mine fara acordul meu?...si a fost banat definitiv.
    Dupa aceasta banare definitiva vad ca apare pe acel forum unde el este moderator tot felul de imagini si comentarii la adresa mea si a familiei mele...Ady te anunt public ca s-ar putea sa nu se stie daca mai continui cu atacurile la adresa mea si a familiei mele si doresc sa dispara acele imagini/postari care ma jignesc direct...SPER CA E FOARTE CLAR MESAJUL MEU.
    Iar mi-am pierdut douaj de minute din viata degeaba...eu de acum voi ignora acest tip de discutii.
    Scuze pentru postul lung dar marea majoritate a galatenilor nu cunosc aceste detalii.
    Va multumesc.
    Sa aveti o zi perfecta...TOTI.
    Last edited by valeriuciprian; 28 September 2010, 19:19.
    sigpic

    Comment


    • Iata si ultimile posturi, de ieri ...
      Iar cand eu i-am cerut sa nu se ia de sigla si clubul noastru, adminul m-a banat!!! Desi ma asteptam la reactia asta infantila, nu ma asteptam sa nu-si justifice actiunea. Problema era intre ady si Valeriu, intre ady si LC Galati, regulamentul a fost respectat ... dar m-a banat. Fara avertismente, fara cartonase ... banat din prima. Eu numesc asta marlanie! Mai ales ca modul in care mi s-a adresat a fost mai mult decat jignitor.
      Ura si la gara!

      Mentiunea rugamintea de a sterge din glumele lui proaste, toate trimiterile la acest forum. Cearta-te cu cine vrei dar lasa restul lumii in pace!
      Attached Files

      Comment


      • banuiesc ca o sa imi iau si eu un ban pt totdeauna pt ce o sa scriu acum:
        mircea eu unul nu te invinovatesc cu nimic dar chiar asa ai decazut frate inchit sa nu suporti cu stoicism acuzele ce ti se aud pe buna dreptate ati ramas o familie acolo cu sotii pe care le-ati inscris in club(forum)sa pareti mai multi, o zi scrii tu urmatoarea zi scrie sotia si asa mai departe sa vada domnul administrator ca aveti activitate pe forum .
        nu ma intereseaza asta si eu sunt ferm convins ca la unii de acolo de rusinea voastra mai vin pe la intilniri .
        intradevar sunt unele persoane care le place la planetariu , la acvariu la filme 3 d , la multe altele dar ma repet unii poate vin din obligatie si respect pentru marca LOGAN nu pt tine s-au valeriu vin pt simplu fapt ca sunt loganisti si sunt vreo citiva care sa nu va fie cu suparare au trecut dincoace la ***************.RO (NU ZIC CA ESTE ADEVARATUL CLUB AL LOGANISTILOR DIN GALATI)fiecare are dreptul sa aleaga iar voi aveti absente de ceva vreme
        imi cer scuze ca am intervenit cu toate ca nu ma simpt cu musca pe sapca(pt ca nu port caciula)dar ................................restul ginditi "VOI"

        Comment


        • Batranu70...asta nu e "scisul" tau...uiti cand ai venit la Tulcea si ia-i tradat pe ceilalti?...de ce nu spui cum ai fost tratat la Tulcea?...hai da tot din casa daca tot ai inceput...si legat de sotii...si eu vin la intalniri cu ea...si e inscrisa pe forum...stii de ce?pentru ca sotia mea se intelege bine cu celelate sotii ale forumistilor de aici si s-au imprietenit la ieisirile pe care le facem noi...voua va e rusine cu sotiile voastre?...nu iei ban...nu avem apucaturi dinastea ciudate...
          Si daca tot nu iti place aici de ce mai scrii?...chiar nu te inteleg.
          Si nu cred ca ai inteles mesajul meu scris pe discutii generale...stati fratilor acolo (asa cum va zice admin-ul)...si nu ne mai vorbiti airea.
          Last edited by valeriuciprian; 29 September 2010, 08:26.
          sigpic

          Comment


          • Stai linistit, nu te baneaza nimeni atat timp cat vorbesti politicos si nu incerci sa-ti bati joc de acest forum. Iti respectam parerea!
            O singura intrebare am pentru tine, e simpla si nu vreau sa-mi raspunzi! Doar gandeste-te la ea: De ce suntem la Galati 2 cluburi Logan?

            PS Doar ce-am descoperit scrisul boldat ... fi-mi-ar sila!

            Comment


            • binenteles ca o sa-ti raspund.
              pt simplul fapt ca intre membrii "marcanti" ai loganistilor din galati s-a iscat o disputa iar "plebeii" de la aceea vreme nu au inteles care este situatia a trebuit sa alegem un grup sau altul nu invinovatesc pe nimeni cum si in ce fel a ales dar ca sa ajungem sa "ne certam pe forum indiferent care ar fi el eu zic ca e o rusine mai ales sa aducem niste acuze care poate nu sunt fondate si le-am auzit de la unul si de la altul aceste 2 forumuri sunt citite de mii de loganisti

              Comment


              • batranu70...ady 62 mi-a jignit familia si pe mine pe acel forum...tu intelegi asta?...tie ti s-a intamplat asta aici?...asta e ideea.
                sigpic

                Comment


                • ai dreptate valeriu sunt un pic off topic dar sa stii ca eu ma inteleg bine cu toata lumea nu contravin ideilor tale cu sotiile dar ar trebui sa nu mai fim asa de rai unii cu altii
                  din cite citesc si pe un forum si pe celalalt sunt numai acuze si "ban"iar in ceea ce priveste tradarea eu nu am pe cine sa tradez nici forumul vechi nici pe cel nou eu am cautat mereu prieteni si un sfat pt scumpa mea masina iar la tulcea sa stii ca nu am venit pt beneficii sau cistiguri am venit pt simplul fapt sa testez dusterul cu nepotul meu care biziia sa imi ia unul

                  valeriu cind am venit la TULCEA nu am tradat pe nimeni nici pe voi nici pe ei .
                  iar in alta ordine de idei acolo nu am venit ca sa cistig ceva ci doar sa testez dusterul pt ca un nepot care era si el cu mine vroia sa isi cumpere .
                  nu am venit pt premii cu voi ci doar ca sa scap mai repede si sa plec.m-am inscris la nalba si eram prea departe de obiectiv ca sa il ating
                  Last edited by batranul70; 28 September 2010, 21:20. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Batranu70...aici gasesti acest tip de mesaje care sunt dincolo cu jigniri si cu atacuri la persoana?Am pus eu sau alt loganist galatean adevarat vreo poza cu cineva sau cu ceva de dincolo si sa o badjocoresc/a?spune-mi sincer te rog.Te-ai simtit altfel decat ceilalti care am plecat la tulcea in aceeasi gasca?
                    Fii sincer te rog si raspunde-mi la aceste intrebari.
                    Last edited by valeriuciprian; 28 September 2010, 21:24.
                    sigpic

                    Comment


                    • o sa iti raspund sincer :nu am vazut sau poate ca nu am reusit sa citesc ceea ce spui dar eu zic ca suntem o mina de oameni care iubesc cu adevarat loganul si nu cred ca merita sa facem atita taraboi pe net sa ne stie o lume intreaga.
                      daca ai ceva de impartit cu ady fao TU nu altcineva si nu pe forum oricare ar fi el
                      si sa stii ca asta este scrisul meu si niciodata nu m-am ferit sa spun clar si raspicat ceea ce am de spus
                      in ceea ce priveste cum m-am simtit la tulcea fata de ceilalti cu care am mers nu comentez eu am fost cu un scop precis si poate ca acel scop m-a facut sa fiu eu m-ai distant fata de membri sau invers membrii fata de mine
                      Last edited by batranul70; 28 September 2010, 21:29.

                      Comment


                      • bun...intra te rog pe discutii generale si uita-te la cele doua poze...ti se pare firesc ceea ce vezi in ele?daca eu as pune o poza cu un porc si pe ea numele tau cum te-ai simti?Oricum cu ady62/oldady sau cum si-o mai zice o sa am o discutie intre 4 ochi cat de curand daca nu dispar acele poze de pe acel forum...stai linistit...ceea ce vroiam sa atrag atentia este faptul ca cei de dincolo ii badjocoresc pe cei de aici...chiar asa de josnici sunt unii de dincolo?
                        sigpic

                        Comment


                        • aici gresesti valeriu eu ma duc duminica de duminica acolo si sincer nu sunt discutii despre ceea ce faceti acolo, pe forum sau oriunde sunteti
                          iar a spune ca "sunt josnici cei de dincolo"eu am zis ca nu te caracterizeaza aceste cuvinte cred ca sunt spuse doar la minie
                          eu zic sa va reglati voi vorbele intre voi si sa nu mai scrieti sa citeasca o tara intreaga balacareala de la galati
                          Last edited by batranul70; 28 September 2010, 21:35.

                          Comment


                          • Batranu...nu ma intereseaza ce faceti voi acolo si daca ne discutati sau nu...ma deranjeaza ca numele meu si persoana mea si familia mea sunt jignite...tot nu mi-ai raspuns...daca eu as pune o poza cu un porc si pe ea numele tau cum te-ai simti?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by gl_mmm View Post
                              De ce suntem la Galati 2 cluburi Logan?
                              O sa incerc eu sa-ti raspund cat de civilizat se poate: pentru ca unii nu suporta lipsa de respect, umanitate si aerele de superioritate ale altora. Si au ales sa fie activi acolo unde sunt ... adica unde sunt adevaratii loganisti si vechi si noi.
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • Daniele...apreciez raspunsul tau si scuze ca ma bag in discutia ta cu Mircea...la posturile mele imi poti raspunde?
                                Si as mai avea ceva de adaugat referitor la cele doua forumuri...acel al doilea forum a fost facut in perioada in care "eu mi-am luat jucariile si am plecat" vorba lui Birky dupa incidentul urat facut de lupulucian...cu dezlipitul siglelor de pe masina...nu stiu daca ai fost prezent...asa ca nu vad cu ce v-am incomodat eu sa va desfasurati activitatea in voie fara mine pe forum...chiar voriam sa renunt...sincer vorbesc...dar leony si nicu m-au facut sa ma intorc...si cand m-am intors ce am gasit?...inca un forum.
                                Merci.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google