Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La primavara ma citez iar...ca atunci le vor pune inapoi
    sigpic

    Comment


    • Itp

      O zi buna zic si eu
      Am reusit si eu azi in cele din urma sa fac ITP si trecui fara nici o problema, ba chiar a fost ferificata masina de 2 ori, de reprezentantul de la itp si de ce-i de la rar, deoarece am avut nesansa sa mi se blocheze masina in service ca sa vina ce-i de la RAR, dar a iesit cu bine si sunt multumit.

      Atasez si o poza cu valorile noxelor
      Attached Files
      Last edited by valeriuciprian; 7 December 2010, 16:40.

      Comment


      • Buna masina mai ai ma...pacat ca nu fluiera.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by gheorgngv View Post
          O zi buna zic si eu
          Am reusit si eu azi in cele din urma sa fac ITP si trecui fara nici o problema, ba chiar a fost ferificata masina de 2 ori, de reprezentantul de la itp si de ce-i de la rar, deoarece am avut nesansa sa mi se blocheze masina in service ca sa vina ce-i de la RAR, dar a iesit cu bine si sunt multumit.

          Atasez si o poza cu valorile noxelor
          La central ai facut ITP ?
          Cat a costat ?
          Trebuie sa ajung si eu pe acolo zilele astea
          In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

          Comment


          • E cel de pe strada crizantemelor paralela cu cosbucul 75 lei

            Comment


            • Multumesc !
              In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

              Comment


              • masina dom`le nu te joci...ai mai scapat 2 ani de`acu incolo

                Comment


                • Nu e vorba de scapat deoarece cum am intretinut-o atatia ani se mai poate inca doi daca nu cumva da vreo comoara peste mine si imi iau alta nu neaparat nu stiu ce bmw sau alta marca, important e sa fie noua si sa stii cum sa o intretii, sa ai grija de ea

                  Comment


                  • Originally posted by san View Post

                    Vreau si eu 2 flacoane. Unul pentru mine si celalalt pentru un coleg de servici, loganist si el dar ceva mai putin activ pe forum. Problema este ca nu stiu cind voi mai ajunge prin Galati sa le iau.
                    Flacoanele cu Polish sigilate sunt la mine...le-am luat...vedem cum facem sa intrii in posesia lor.
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by gheorgngv View Post
                      Nu e vorba de scapat deoarece cum am intretinut-o atatia ani se mai poate inca doi daca nu cumva da vreo comoara peste mine si imi iau alta nu neaparat nu stiu ce bmw sau alta marca, important e sa fie noua si sa stii cum sa o intretii, sa ai grija de ea
                      nu neaparat sa fie noua...daca stii sa ai grija de ea...poate sa fie si veche ;) eu asa gandesc.daca tot vrei sa iti iei bmw(din acea comoara) i-ati unu dela cu "X" ala e smecherie ;)

                      Comment


                      • Imi puteti spune si mie de unde pot achizitiona o bucata mocheta pentru capota portbagaj cu tot cu prinderi ?
                        Skypee™

                        Comment


                        • Mergi la Popescu si cauta mocheta dinaia neagra...erau untr-un timp gata taiate pentru asezat in portbagaj la dacia 1300.O mocheta dinaia iti ajunge...si ca prinderi...o sa iti arat eu ce am folosit...tot de la popescu luate.
                          Daca nu au vezi pe la magazinele care vand covoare ce mocheta gasesti...partea nasoala e ca la magazinele de covoare vand doar la latimi mari...da poate gasesti si 1m/jumate.
                          sigpic

                          Comment


                          • In cazut asta imi trebuie o mocheta gata decupata dupa care sa iau si eu forma.
                            Vorbim la intalniri
                            Skypee™

                            Comment


                            • Nu e asta o problema...tu cauta-ti mocheta.
                              sigpic

                              Comment


                              • skypee...in pozele de mai jos gasesti sistemul de prindere folosit de mine la mocheta de la portbagaj...dar s-ar putea sa ai o mica mare problema...nu cred ca ai gaurile de prindere a mochetei in tabla de pe interiorul capacului de la portbagaj.Asta nu ar fi o problema ca se poate rezolva dar implica alte operatiuni...si le vom face daca vrei.
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google