Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da... Doreste cineva postul de fotograf?

    Comment


    • Asta mai imi trebuie...postul de fotograf......daca la mine te referi....
      Asteptam aripa tanara sa intre in actiune.
      sigpic

      Comment


      • Valeriu la cei 34 anişori te consideri cam bătân.La 40 ani vrei să iţi spună lumea tataie? ...multe salutări din partea nepoţilor.
        Last edited by skypee; 25 January 2011, 17:41.
        Skypee™

        Comment


        • cinema 3D la Galati

          Originally posted by bogdan_1984 View Post
          mai multe detalii despre ecran, sound, ochelari, calitate, claritate etc, ofera cineva?
          Aici detalii suplimentare despre cinema 3D in Galati. Mergem?

          Pretul unui bilet este 25 lei pentru adulti si 10 lei pentru copii. Suc si popcorn incluse.

          Comment


          • cam mare pretul. in cazul meu pentru doua persoane + drum, cheltuiala este mare. de aceea am intrebat cum este ecranul, cat de mare este, dimensiuni.
            sigpic

            Comment


            • Un articol dragut in cotidianul nostru local despre impatimitii forumisti VW.
              Suna bine si oarecum cunoscut ca spirit, nu?
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • poate le facem o vizita celor de la vw. ce ziceti ?
                ???????????????? mai socializam si noi un picut )))))))))))))

                Comment


                • Originally posted by gl_mmm View Post
                  Aici detalii suplimentare despre cinema 3D in Galati. Mergem?

                  Pretul unui bilet este 25 lei pentru adulti si 10 lei pentru copii. Suc si popcorn incluse.
                  S-a scris şi în viaţa liberă un articol despre Seven Cafe&Cinema .
                  Skypee™

                  Comment


                  • O dedicatie de la un prieten de-al meu pentru Logan Club Galati - Ne place!

                    Comment


                    • Daaa...super faina piesa...duminica pe partie o vom asculta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Buna seara. Tin sa anunt ca azi am avut uimirea, supriza de a vedea pe afisajul din bord o cantitate nici mai mare nici mai mica de carburant de 0 (zero) LITRI in rezervor, imi pare rau ca aparatul nu a mers sa fac poza

                        Comment


                        • Originally posted by gheorgngv View Post
                          Buna seara. Tin sa anunt ca azi am avut uimirea, supriza de a vedea pe afisajul din bord o cantitate nici mai mare nici mai mica de carburant de 0 (zero) LITRI in rezervor, imi pare rau ca aparatul nu a mers sa fac poza
                          Inca o dovada ca LOGANUL este o super masina! Este alaturi de sofer si in momentele de criza, atunci cand nu mai sunt bani si pentru benzina. Sa vezi ce ii fac la al meu, cat l-am mai cocolosit!

                          Comment


                          • A si apropo legat de aceasta performanta am observat cand eram deja in fata blocului. Venit fiind de la braila, era frumos sa fi ramas fara carburant pe dig. Dupa toate astea am reusit sa ajung cu ea cu zero litri si pana la benzinarie pentru a alimenta cu niscai benzina, intradevar cu oarece emotii sa nu cumva sa raman in drum cu ea
                            Multumesc Valeriu pentru telefon si ca te-ai gandit la mine in drumul tau spre casa sa ma iei acasa si pe mine, daca era sa fi ramas pe dig te contactam eu sa ma iei la sufa)

                            Comment


                            • Evident ca te luam ...ca eu am venit pe dincolo
                              Ma intorceam ma ce ai
                              Bine ca n-ai ramas si bine ca stiai ca mai e vrun loganar plecat in lumea larga
                              sigpic

                              Comment


                              • Merge de'un imn al LC GL . E super misto ! o ascult cu mare placere de cateva zile incoace

                                Originally posted by gl_mmm View Post
                                O dedicatie de la un prieten de-al meu pentru Logan Club Galati - Ne place!
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google