Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Atentie la polei!!!!! Accidente multiple azi dimineata in orash dar ce e mai trist e ca pe faleza a fost accident cu victime!
    sigpic

    Comment


    • Mda...am facut bine ca m-am intors de la Liceul Sportiv si am luat-o prin oras...era coada mare acolo...bine...nici prin oras nu era mai liber...tot din cauza poleiului.

      Si tot de accidente...un microbuz in flacari ieri intre Braila si Ianca...fara victime omenesti din fericire.Am stat o ora si jumatate blocat in trafic.
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • an angel singing

        Si inca o dedicatie pentru voi/noi, de data asta de ispiratie locala.
        Multumesc finest_sin!

        Comment


        • A draq facebuc
          Ce o fii de placut nu inteleg...niste hoti care au spart un magazin a carui sistem de supraveghere nu mergea ,care au furat bani si care nu au fost prinsi.
          Attached Files
          Last edited by valeriuciprian; 17 February 2011, 12:16.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by gl_mmm View Post
            Aici detalii suplimentare despre cinema 3D in Galati. Mergem?

            Pretul unui bilet este 25 lei pentru adulti si 10 lei pentru copii. Suc si popcorn incluse.
            Corectie: pretul biletelor este 15 lei la matineu (ora 10:30), 20 lei la amiaza (ora 15:30) si 25 lei seara (ora 20:30). Suc si popcorn incluse.
            M-ar tenta "Step Up 3D".

            Comment


            • ai vazut filmul 2D? nu m-as uita la un film slab doar pentru efecte 3D
              mai bine te uiti la Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole 3D
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                ... nu m-as uita la un film slab doar pentru efecte 3D ...
                Nu??? Pai eu numai pentru efectele 3D m-as duce!!! Subiectul conteaza foarte putin, efectele si sunetul ENORM.
                Filme 2D, care chiar merita vazute pentru subiectul si mesajul pe care il transmit, mi le vad acasa la LCD. Gratis! Urmatoarele filme de vazut acasa: "Letters to God" si "The Network".

                Comment


                • probabil calitatea efectelor 3D vor fi exact ca la filmul resident evil: after life adica slabute. un desen animat ar avea efecte 3D mai bune. asa cum a fost Avatar un desen animat cu efecte extraordinare. zic si eu...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ce bine o fi de voi sa aveti timp si de filme

                    Originally posted by gl_mmm
                    Ieri, un amic mi-a cerut sa-i dau un motiv pentru care sa-si faca si el cont pe LoganClub. Sa-i dam vreo 70-80 ...
                    Pentru ca indoctrinarea sa fie completa se poate adauga o muzica ambientala in difuzoarele Loganului...si anume aceasta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sal

                      Buna ziua, trebuie sa ajung la Aeroportul de la Constanta (Aeroportul M. Kogalniceanu )...stie cineva ruta cea mai buna?am inteles ca podurile de la Cernavoda si cel de la Giurgeni sunt inchise.


                      am avion la ora 10 (09:30 se inchid portile)ajung pana la 09:30 daca merg pe la tulcea cu bacul pe la noi?
                      Last edited by gl_85_clk; 18 February 2011, 13:29.

                      Comment


                      • Pana la Constanta faci in mers lejer cam 2,5-3 ore...
                        Daca treci cu bacul de 6 pe la noi esti cam la limita...nu stii ce gasesti pe drum...ceata/accident/pana.
                        Podul de la Giurgeni nu e inchis...ala de la Cernavoda da e inchis...si eu as merge pe la Giurgeni (vezi ca s-a dat drunul la drumul dintre Viziru si Gura Ialomitei).
                        Drum bun.
                        sigpic

                        Comment


                        • ms

                          merci maestre, nu eram sigur de podul de la Giurgeni daca e inchis
                          O zi buna.

                          Comment


                          • Pai daca il inchideau si pe ala se cam termina jmecheria....da nu e tarziu sa ne faca baietii o surpriza
                            PS...uite starea drumurilor din Romania.
                            PS2...unde vrei sa o tai?
                            Last edited by valeriuciprian; 18 February 2011, 19:45.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by gl_85_clk View Post
                              Buna ziua, trebuie sa ajung la Aeroportul de la Constanta (Aeroportul M. Kogalniceanu )...stie cineva ruta cea mai buna?am inteles ca podurile de la Cernavoda si cel de la Giurgeni sunt inchise.


                              am avion la ora 10 (09:30 se inchid portile)ajung pana la 09:30 daca merg pe la tulcea cu bacul pe la noi?
                              Intru adevar, drumul asta este super, trecand direct peste Dunare la noi:drum bun si liber.
                              Am inteles ca bacul de la Braila trece non-stop, fara plata vreunei taxe suplimentare, asa ca, poti pleca mult mai devreme, ca sa fii sigur ca ajungi la timp acolo.Pe net poti gasi numarul lor de telefon, ca sa fii sigur de situatie.
                              Drum bun si cer senin!

                              Comment


                              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                                Pai daca il inchideau si pe ala se cam termina jmecheria....da nu e tarziu sa ne faca baietii o surpriza
                                PS...uite starea drumurilor din Romania.
                                PS2...unde vrei sa o tai?

                                ps1:ms pt. link
                                ps2: duc pe cnv la aeroport,deocamdata eu nu plec prin primavara cred k o sa plec prin Italia...ms inca o data

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google