Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sci_fi_ro View Post
    Am inteles ca bacul de la Braila trece non-stop, fara plata vreunei taxe suplimentare,
    Acum doua zile a venit cineva de la Constanta si la bacul de la Braila a stat o ora jumatate pe malul celalat...ca nu aveau clienti...deci in cazul lui tot asta de la Galati e baza,,,in sensul ca stii sigur cand trece.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by valeriuciprian View Post
      Acum doua zile a venit cineva de la Constanta si la bacul de la Braila a stat o ora jumatate pe malul celalat...ca nu aveau clienti...deci in cazul lui tot asta de la Galati e baza,,,in sensul ca stii sigur cand trece.

      am inteles ca noaptea se asteapta mult,ziua au si ei program

      Comment


      • Eu am trecut atat ziua cat si noaptea (cca 21:30) cu bacul de la Braila si nu am asteptat deloc. Trecerea cu bacul pe timp de noapte costa mai mult, astfel: la Gl cca 80-90 lei si la Br cca 30-40 lei. Un dezavantaj pe partea cealalta e faptul ca nu circula mai nimeni si doamne fereste de vreo problema cu masina..in rest drumul e ok (in aug 2010). Drum bun!!
        Last edited by gl_mmm; 19 February 2011, 19:29.
        Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

        Comment


        • Originally posted by sci_fi_ro View Post
          Am inteles ca bacul de la Braila trece non-stop, fara plata vreunei taxe suplimentare!
          Te contrazic, pe 3 ianuarie am fost nevoit sa trec cu bacul la ora 22.30. tot 80 lei (cursa speciala) + tarif normal (masina + pasageri, etc) este si la Galati si la Braila. Am ales Galatiul ca e mai sigur si mai rapid.
          GL-22-TOF

          Comment


          • Mircea. am o veste buna. am vazut la promenada ca se depun CV-uri la Cinema City, semn ca in curand se va deschide, nu? banui ca prin primavara vedem primul film 3D in braila, sau ma insel iar?
            sigpic

            Comment


            • Bogdan imi poţi spune mai exact unde se depun CV-urile , sunt în cautarea unui job şi m-ar interesa.
              Skypeeâ„¢

              Comment


              • CV-urile se depun la punctul de informatii din incinta mall-ului Promenada din braila.
                ieri am vazut urna in care se depuneau CV-urile.
                succes!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                  Mircea. am o veste buna. am vazut la promenada ca se depun CV-uri la Cinema City, semn ca in curand se va deschide, nu? banui ca prin primavara vedem primul film 3D in braila, sau ma insel iar?
                  Nu stiu nimic! Baga info cat cuprinde pentru ca ma intereseaza subiectul.
                  Cinema City este un cinematograf 3D profesionist 100%!

                  Comment


                  • azi ma duc prin promenada si daca este cineva la punctul de informare intreb pentru mai multe detalii. de obicei nu sta nimeni pe acolo. Va urma!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by valeriuciprian View Post
                      Ce bine o fi de voi sa aveti timp si de filme


                      Pentru ca indoctrinarea sa fie completa se poate adauga o muzica ambientala in difuzoarele Loganului...si anume aceasta.

                      Foarteee tareeee !! supeeeer ! )
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • http://www.imdb.com/title/tt0881320/ ce zici Mircea de filmul asta? merita o vizionare 3D?
                        sigpic

                        Comment


                        • "That will take your breath away!" ... Titanic, Avatar - J.Cameron asta face numai filme naspa!
                          ...
                          Buey, esti cu capu'!? Cum dreaq sa nu-ti placa asa filme! Pfoai ... abia astept.

                          PS Cand se deschide 3D-ul din Carrefour?

                          Comment


                          • au tot fost discutii pe aci dar vad ca nu sa pus nimic in practica, chiar nu este nimeni interesat de a merge la un film 3D nu ca as fi fost la noi dar macar de curiozitate...

                            Comment


                            • ar fi o idee buna sa mergem la un film :d

                              Comment


                              • se va merge la prima rulare a unui film 3D in braila, de asta sunt sigur . nu stiu exact cand se va deschide 3D in promenada, dar banui ca prin primavara. oricum, nu mai e mult pana departe
                                ieri am fost pana la Ulmu (aproape de Faurei, in braila). mama... mama...un polei pe sosea de nu am vazut in viata mea. remorcile TIR-urilor ajungeau pe contrasens. cat de usor pot derapa acei monstri din cauza vantului si a altor factori. chiar si Opeleanul cu care am fost derapa usor la 10-20km/h cu anvelope de iarna conti, dar ce sa le ceri pe gheata aia. material antiderapant era aruncat ici-colo. asa ca, aveti grija astazi la drum.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google