Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uitati aici dezapezire nu gluma...http://cars321.ro/deszapezire-in-japonia/
    Ziar online - DC News va aduce cele mai noi stiri din politica, monden, sport, international. Cititi stirea zilei si fiti informati. Realitatea din Romania prezentata de cei mai buni jurnalisti. Un ziar online care te tine in miezul evenimenteleor. Vedete, oameni politici, partide, alegeri si tot ce se intampla in timp real.

    Comment


    • Dacă o să fie vreodată atât de multă zăpadă in România , mă mut la iglu
      Skypee™

      Comment


      • Daca va fi atata zapada iti zic eu de pe acu ca la cum fac astia dezapeziri la noi, noi nu vom mai fi sau poate vom fi pusi la pastrare vreo cativa ani...;))

        Comment


        • zapada, zapada, dar cand vom avea tehnologia aia..eheeee
          Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

          Comment


          • Am urmărit tehnici esenţiale de supravieţuire şi voi rezista
            Skypee™

            Comment


            • Japonia este cumva o localitate din Antartica? Dupa stratul de zapada asa pare.

              Comment


              • Azi la intalnire am vorbit de niste triple cu leduri...poze gasiti aici.Mie imi plac la nebunie.
                sigpic

                Comment


                • da sunt frumoase triplele lui matheo..chiar reusite..acu` sa vedem cat tin led`urile..sa nu se arda prea rapid

                  Comment


                  • http://www.promenadamallbraila.ro/in...nema/14-cinema
                    pe 8 aprilie se deschide Cinema city in promenada. in ziua aia imi iau CO
                    Last edited by bogdan_1984; 1 March 2011, 11:37.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sa stai la coada...nu?Iti dai seama ca va fi imbulzeala...concediu placut
                      sigpic

                      Comment


                      • eu eram prea mic atunci cand se statea la coada, deci trebuie sa compensez
                        fac rezervare de loc pe net, ma interesez ce filme ruleaza in perioada aia (3D sa fie). voi face totul cu cap
                        sigpic

                        Comment


                        • Dati-ne de stire.

                          Oameni buni, sa ne tineti la curent cu momentul cand se deschide, cu adevarat, cinematograful 3D de la Promenada Mall, ca-i mai aproape Braila de Galati, decat Constanta, Bucuresti sau Bacau.
                          Sper sa se deschida cat mai curand!

                          Comment


                          • Pentru fanii Otelului (as putea zice campioanei dar ma abtin momentan).
                            sigpic

                            Comment


                            • Tot pentru Oţelari:
                              FC Oţelul Galaţi va comercializa la finele săptămânii biletele pentru partida cu FC Rapid Bucureşti, de sâmbătă, 5 martie, din etapa a XX-a a Ligii I.

                              Iată tarifele:

                              Tribuna I: 15 lei;
                              Tribuna a II-a: 10 lei;
                              Peluze: 5 lei.

                              Programul caselor de bilete din jurul stadionului "Oţelul": vineri (orele 10-18) şi sâmbătă (orele 9-15.30).

                              IMPORTANT:

                              Primele 2.000 de bilete cumpărate sunt prevăzute cu câte un steguleţ "Hai Oţelul!", lotul produselor promoţionale fiind realizat de FC Oţelul Galaţi în colaborare cu postul de radio Kiss FM!
                              Skypee™

                              Comment


                              • Bogdane, si eu vreau sa merg la deschidere! Baga-ma in carti si cand rezervi pt tine sa-mi faci si mie rezervare pentru 2 locuri.
                                Daca mai sunt doritori, deschidem o lista! Bogdan ne ajuta! Respect! Si multumesc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google