Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danielliviu View Post
    Pentru cei interesati - sambata, 5 martie va fi oferta la lichid de parbriz - 4,99 lei 5 L, MaxCar. Cred ca se stie unde
    Trebuie sa rectific, a intervenit o schimbare de ultima ora. Oferta se amana pentru duminica, 6 martie. Va fi si la radio.
    GL-22-TOF

    Comment


    • multumim pt info danielliviu

      Comment


      • De cand am auzit de oferta dau drumul la stergatoare si la tasnitoare cu picatura, hai cu duminica ! tot vom fi in Real dupa intalnire, merem si golim si raftul cu lichid de parbriz.
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • fredy02 ...gl_ama ....hiddenkmleon as dori si eu id`urile voastre daca se poate...vad ca la unii dintre voi nu merge sa trimit mesaj privat

          Comment


          • fredy18_2005

            Comment


            • mersi fredy02

              Comment


              • al meu e acelasi hiddenkmleon

                Comment


                • bobo_bgd_gl@yahoo.com

                  Comment


                  • multumesc frumos baieti..gata va am si pe voi

                    Comment


                    • Ca fapt divers, am reusit sa returnez parasolarele nepotrivite cumparate azi din Real. (unii dintre voi stiu despre ce e vorba)
                      Altfel aveam sa le fac kdo primului aniversat dintre loganisti sau vreunui opel verzui
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • nici nu`mi faceam probleme ca nu vei rezolva elena erau frumoase dar pacat ca nu se potriveau prea bine

                        Comment


                        • cum pot achizitiona suporti pentru numere?

                          Comment


                          • Arunca un ochi aici si deschide o lista pe sectiunea "sigla"...daca sunteti mai multi poate impartiti transportul.Va ajut daca aveti probleme.
                            sigpic

                            Comment


                            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              sandero de vanzare. cunosc proprietarul, este un coleg de servici aproape de 55 ani. masina se poate vedea la mine la servici pana la ora 16
                              sigpic

                              Comment


                              • Stiati de asa ceva de fenomenul petrecut in aceea zona?
                                Sunt multe filmulete de acest gen in Net si diverse opinii. Spre exemplu, in judetul Maramures, intre Budesti si Cavnic sunt 2 dealuri pe ca...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google