Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 33 bgd... cand ai invatat decretul referitor la conducerea unui autoturism, nu ai dat de articolul in care svcrie ca nu trebuie sa vorbesti la telefon in timp ce conduci? Plus ca erai pe langa o biserica, frumos ar fi fost sa-ti faci cruce
    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

    Comment


    • buna asta simonica

      Comment


      • simona daca ajungeai un pic mai devreme acasa sa il fi vazut cum naviga cu masina full pe trotuar;))

        Comment


        • Originally posted by gheorgngv View Post
          Bogdan 33 nu tie mila de masina aia mai usor cu ea ca o sa ii plangi de mila, nu aveai loc unde sa arunci un ac la tine in masina in searaa sta nu mai zic ce garda joasa aveai....:
          :P mi`e mila de ea dar trebuie sa mai si produca ca daca o tii de bibelou... nu faci nimic si de garda la sol era pentru ca o aveam incarcata.

          Originally posted by me_SMN View Post
          33 bgd... cand ai invatat decretul referitor la conducerea unui autoturism, nu ai dat de articolul in care svcrie ca nu trebuie sa vorbesti la telefon in timp ce conduci? Plus ca erai pe langa o biserica, frumos ar fi fost sa-ti faci cruce
          nu prea mi`a placut legea si oricum ea e facuta ca sa fie incalcata si cu biserica... fac cruce dar nu cu tel la ureche sau cu tigara in gura ;)

          Originally posted by gheorgngv View Post
          simona daca ajungeai un pic mai devreme acasa sa il fi vazut cum naviga cu masina full pe trotuar;))
          daca loc nu e pe strada, merg si pe trotuar
          Last edited by Bogdan 33; 31 March 2011, 22:23. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • teribilist mare mai esti bogdane

            Comment


            • Originally posted by andrrei_ro View Post
              teribilist mare mai esti bogdane
              da

              Comment


              • Locatia Braila:
                Originally posted by stefano xlf View Post
                Pt cei interesati,sambata orele 15 stadionul municipal concurs de dirt track.
                Ma gasiti an dreapta scarilor la peluza principala
                Eu cred ca ma bag...daca mai sunt doritori asigur transportul.
                sigpic

                Comment


                • Ieri mi-am luat un nou set de torox-uri (9 ron)...cele vechi (de 15 ron) le-am "consumat"...magazinul de unde le-am luat se afla situat in fata la BankPost-ul din piata mare...e o cladire mare cu 3 nivele...pentru relatii folositi mesageria privata.
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Valeriu, la cate chei sunt, pretul e bun, dar....la ce se folosesc?
                    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                    Comment


                    • Folosesc...la Logan majoritatea suruburilor sunt cu cap torox...de aia am si postat...daca eu setul trecut l-am "consumat"inseamna ca l-am folosit.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by valeriuciprian View Post
                        Ieri mi-am luat un nou set de torox-uri (9 ron)...cele vechi (de 15 ron) le-am "consumat"...magazinul de unde le-am luat se afla situat in fata la BankPost-ul din piata mare...e o cladire mare cu 3 nivele...pentru relatii folositi mesageria privata.
                        Am gasit si in targ aceste chei, la 8 respectiv 10 ron.
                        Ideea e ca sunt foarte proaste, eu am dat jos 3 suruburi care erau stranse cu simt de raspundere si deja cheia e gata. Mai bine as fi dat 40-50 ron pe ceva care tine ani de zile

                        Comment


                        • Corect ceea ce zici...dar eu am dat 15 roni pe vechile chei si nu au tinut mult...si da...sunt de acord sa "dau un ban da sa stau in fata"...dar 9 ron nu mi se par multi
                          Hai baga cu o oferta calumea si ma bag la un set de torox-uri.
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu le am pe ale mele de vreo 2 ani si inca sunt ok. Folosite cu incredere, foarte mult. Mai sunt la real cu vreo 24 de lei - de la Erba.
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • Eu am primit un set de torx-uri din-astea de la Unior Brasov. K cado! Sunt profesionale! Aviz ... consumatorilor!

                              Comment


                              • pe 14-15 luna asta dau comanda la florin_dnf de pe forum de cateceva...cei care vor protectii aripi sau orice al`ceva de la el sa se treaca pe lista...deci:
                                1. andrrei_ro - oglinzi si alte maruntisuri
                                2.
                                3.
                                4.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google