Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skypee View Post
    Detalii exacte uite aici .
    daca ratati evenimentul in GL mai aveti o sansa in Br
    Attached Files
    Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

    Comment


    • Duminica asta veniti voi la noi in avanapremiera...si cealalta venim noi la voi

      GL 68 NAC tu ai intrebat ceva si ti-am raspuns...asa din bun simt...ai si tu bunul simt si raspunde-mi la intrebarea mea...sa nu vorbim ca altii mai olzi singuri....da?
      sigpic

      Comment


      • dragi loganisti..pretul unui bilet la marele show este de 30 de lei..acum mi`a zis cineva de la real!!

        Comment


        • 30 lei pentru a vedea asta ?
          Skypee™

          Comment


          • da skypee..pt aia dai 30 de lei

            Comment


            • Sâmbătă, de la ora 14.00, pe platoul din faţa Casei de Cultură a Sindicatelor din Galaţi va avea loc un eveniment inedit. Caravana „Drumul Mingii” iniţiativă aparţinând Companiei Timişoreana va poposi Ă®n oraşul nostru. Şi o dată cu ea vor ajunge foştii mari fotbalişti Rodion Cămătaru şi Ilie Balaci. Alături de aceştia, va susţine o alocuţiune şi directorul general al FC Oţelul – Marius Stan.
              Last edited by Cristi_Xp; 11 May 2011, 17:15.
              Skypee™

              Comment


              • ma duc si eu ...ca am castigat 6 doze de bere

                Comment


                • Elena uiteaici un topic deschis de mine exact cu problema ta.Iar aici concluzia.
                  sigpic

                  Comment


                  • Multumesc, Valeriu ...cam descurajatoare concluzie...
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Fanii Dacia din Franţa organizează un mega picnic duminica următoare

                      Sursa : Libertatea


                      Fanii mărcii Dacia, din Franţa, se vor strânge duminică, 22 mai la a treia ediţie a marelui picnic anual. Anul trecut, la acest eveniment au participat Ă®n total, Ă®n două oraşe, peste 7.500 de persoane.

                      Ca urmare a succesului Ă®nregistrat Ă®n 2010, anul acesta picnicul se va desfăşura Ă®n 3 locuri din Franţa Ă®n acelaşi timp: Monampteuil (Aisne), Lissac sur Couze (Corrèze) şi Oraison (VendĂ©e).

                      Picnicul Dacia se caracterizează printr-o ambianţă familială, amicală şi Ă®n acelaşi timp festivă. Fanii Dacia sunt invitaţi să participe la activităţi gratuite, precum canoe, plimbări cu hidrobicicleta şi alte jocuri Ă®n spaţii special amenajate. De asemenea, participanţii vor putea testa performanţele Dacia Duster Ă®n teren accidentat.
                      Attached Files
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Dacia gata sa lanseze Dusterul cu 150 CP


                        Producatorul roman e gata sa mai bifeze o premiera dupa ce a lansat Dusterul, primul sau SUV din istorie: acelasi model va deveni si cel mai puternic autoturism care a iesit vreodata pe portile uzinei din Mioveni, intrucat Dacia a dezvoltat deja versiunea cu 150 cai putere.
                        Conform unui raport al Asociatiei Producatorilor si Importatorilor de Automobile (APIA), constructorul roman a exportat in primul trimestru al acestui an doua modele Duster echipate cu un motor de 2.0 litri care dezvolta 150 cai putere.

                        Cum era de asteptat, oficialii companiei nu au facut nicio declaratie referitoare la acest subiect, dar au indicat in trecut ca Dacia ar putea dezvolta o versiune mai puternica a primul sau SUV, sugerand chiar ca ar fi vorba de o putere de aproximativ 150 cai putere.

                        Din moment ce Dacia a exportat doar doua exemplare ale noului model, exista mari sanse ca acestea sa fie doar versiuni prototip care sa fie trimise in diferite parti ale lumii pentru testare.

                        In plus, motorul de 2.0 litri cu putere de 150 CP face sens in contextul colaborarii cu francezii de la Renault, intrucat compania care a preluat Dacia in anul 1998 dispune deja de mai multe motorizari de 2.0 litri, dintre care una pe motorina care produce 150 cai putere.

                        Propulsorul de 2.0 litri ar putea deveni astfel cel de-al treilea diesel din gama Duster, dupa versiunea 1.5 dCi care dezvolta 110 cai putere si 1.5 dCi cu 85 cai putere. Singurul motor pe benzina disponibil pe Duster este cel de 1.6 litri care are o putere maxima de 105 CP.
                        Skypee™

                        Comment


                        • 150 de cp pe duster...e chiar acceptabil

                          Comment


                          • Mda...super treaba...salutam Masinuta
                            sigpic

                            Comment


                            • Concert Yanni Bucuresti 2011 Marti, 13 septembrie 2011, Yanni va concerta pentru prima oara in Romania, la Zone Arena. Concertul Yanni Bucuresti 2011 face parte din turneul “Truth of Touch”…

                              yanni la bucuresti! stiu ca si in gl sunt citiva care apreciaza muzica lui.
                              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                              Comment


                              • Asa e San !!!! Uraaaaaaaaaaa !!!! eu trebuie sa fiu musai acolo atunci !!!

                                I love Yanni !

                                mostra edificatoare : http://www.youtube.com/watch?v=UZZp0...layer_embedded
                                Last edited by sand'dana; 11 May 2011, 19:44.
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google