Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru cei interesati, am gasit un link cu Duster-ul de la rusi, mi se pare ca arata mai bine decat cel de la noi, cel putin la interior, va las pe voi sa decideti.
    Pozele le gasiti aici: http://www.p r o m o t o r.ro/masini-noi/news/spionat-renault-duster-fabricat-in-rusia-8262892/galerie-foto
    Last edited by octav23; 12 May 2011, 15:35.
    Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

    Comment


    • ...salut...as dori sa indepartez siglele de pe capota portbagajului...ma puteti indruma si sa.mi spuneti cat ajunge aceasta ''schimbare"..? multumesc

      Comment


      • ca sa le indepartezi te ajunge vreo 2 minute.si e foarte usor, tragi de ele spre exterior ca sunt prinse in 2 gauri fiecare.

        tu ce vrei mai exact?

        Comment


        • Vrea portbagaj "clean". Adica fara sigle.
          Cauta un tinichigiu bun, altfel... am vazut niste lucrari care in timp arata cam urat...
          GL-22-TOF

          Comment


          • am inteles de la inceput ce vrea, vorba lui daniel, un tinichigiu bun...sa iti acopere gaurile cu metal nu cu chit...vopsit bin si gata ca pret..nu stiu sa-ti zic.intra si tu la sectiunea my ride si vorbeste cu cei de acolo care si-au facut deja
            Last edited by gl_mmm; 13 May 2011, 20:31.

            Comment


            • Cu metal ?... nu cred , tot cu chit se acoperă.
              Skypee™

              Comment


              • Ca sa acoperi cu metal trebuie sa sudezi... Tot cu fibra si chit de fibra se face. Vezi ca sunt si galateni pe my ride care au astfel de modificari.
                GL-22-TOF

                Comment


                • @hiddenkmleon cred că te pot ajuta eu , ţi-am dat un mesaj privat cu câteva detalii.
                  Skypee™

                  Comment


                  • Un loganist a disparut dintre noi! Condoleante familiei! Dumnezeu sa-l ierte!

                    Comment


                    • am fost inselat de catre SC NALBA SA

                      IN cursul lunii aprilie 2011 am achitat integral pretul unui autoturism la caseria NALBA GALATI ; NALBA GALATI nu a virat banii pentru autoturismul meu ,in contul uzinei din PITESTI si din acest motiv producatorul nu livreaza cartea masinii ; am fost inselat si fraudat de aceasta suma ,directorul NALBA ,motiveaza ca nu are banii pe care eu am platit pe masina ...UNDE SUNT BANII MEI !.. INSELACIUNE ,FRAUDA JAF.....tel 0757667722

                      Comment


                      • o chitanta nu ti-a dat? trebuia sa te duci la banca si virai banii in contul lor.
                        sigpic

                        Comment


                        • Banii se vireaza direct in contul Dacia de catre tine...nu la dealer.
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu când am cumpărat maşina am livrat banii cash la caseria din incinta Nalba , dar am primit chintanţă , factură cu ştampilă , semnătură etc. . Trebuie să ai un act , o chitanţă ceva ca să dovedeşti că ai plătit , iar directorul dacă nu are banii să ia personalul la plimbat prin tribunale , odată ce ai chitanţa / factura dovedeşti că au încasat banii.
                            Last edited by skypee; 10 June 2011, 12:58.
                            Skypee™

                            Comment


                            • Pana acum am luat 7 masini de la dealerii dacia si mereu am virat banii in contul celor de la Dacia Pitesti.Nu am mers prin intermediari.
                              sigpic

                              Comment


                              • saptamana asta am participat la Apan la o tombola organizata la nivel de Dacia,
                                daca am sa castig dusterul, dau sandero moaca
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google