Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gheorgngv View Post
    Am si eu o problema si vreau un sfat, in seara asta mi-a intart unu in spate si mi-a stricat bara, o recomandare la ce service sa apelez sa lucreze calumea si sa nu se cunoasca prea tare diferenta de vopsea tinand cont ca e albastru egee si stiu ca sunt doua variante de egee, una din prima serie si una aparuta o data cu varianta ph2 astept un raspuns, multumesc anticipat
    La Dicrom in micro 17, este un service care are 2 cuptoare pt vopsitorie si cred ca sunt mai ieftini dar daca vrei sa o faci pe asigurare trebuie sa mergi sa vezi daca au contract cu firma de asigurari.Azi merg acolo ca vreau sa intreb daca au contract cu cei de la omniasig . in caz contrar nu iti mai recomand Nalba ca si ei au un cuptor...ideea e ca e bine sa tii bara la cald 24 de ore dupa ce o vopseste ca altfel intr-o luna iti sare vopseaua.
    https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

    Comment


    • Ms de indrumare, sfat. M-am uitat acum dimineata la masina si am observat ca e si fusta, oala de la roata de rezerva, ca nu stiu cum ii zice, infundata un pic.Vinovatu are asigurare la astra si azi trebuie sa ma gasesc cu el sa ma duc la asigurator si sa facem constatarea amiabila...

      Ai avut si tu probleme cumva?....

      Comment


      • am avut eu la fel. cel mai sigur este la politie si apoi la asigurare. oricum, reparatia la apan a costat vreo 2800 lei. bara schimbata, parasoc indreptat, oala aceea (care defapt nu se numeste oala) indreptata si vopsita. succes! recomandat te duci la servici cu care asiguratorul are contract incheiat ca sa nu fie probleme la plata facturii.
        Last edited by bogdan_1984; 17 February 2012, 09:11.
        sigpic

        Comment


        • Am fost si am rezolvat azi cu accidentul, cu dosarul de dauna si mi sa recomandat sa ma duc la expert auto sau la inca o firma ce parere aveti de expert auto ce-l de la aviasan?

          Comment


          • eu am bara spate vopsita la expertauto ;)

            Comment


            • si ai fost multumit de prestare?

              Comment


              • ce sa ti zic o potivedea pe viu duminica la gaseala ;)

                Comment


                • Intai du-te la firma de asigurari si vezi exact cu ce firme are contract, pentru ca ei iti recomanda sa te duci unde le convine lor cel mai mult, ca sa iasa ei mai ietin. In orice caz n-or sa te trimita niciodata unde e mai scump si mai bine.

                  Comment


                  • Am facut cosmin toate demersurile astept sa imi vina bara acum, sa speram ca va iesi bine...

                    Comment


                    • Poi atunci bafta multa si sa iasa cat mai bine!

                      Comment


                      • App tu ce ai mai facut cu jucarica ta ai rezolvat-o sau tot pe dreapta e?

                        Comment


                        • Inca e p dreapta...mai fac o incercare si daca nu merge o trec pe manual...

                          Comment


                          • tot e bine ca ai o a doua sansa succes

                            Comment


                            • in atentia celor care au platit taxa de inmatriculare/poluare (cine mai stie ce nume avea) in perioada iulie, sau dupa inceputul lunii iulie 2008. se dau banii inapoi platiti pt aceasta taxa, intergral sau partial, sau deloc
                              sigpic

                              Comment


                              • Salutare. Sunt un proaspat posesor de Logan si am si eu o intrebare. Unde gasesc in Galati aparatori de noroi pentru logan care sa se potriveasca 100%? Am luat 2 seturi de pe la Popescu si le-am dus inapoi ca nu se potrivesc deloc. Nu vreau nici originale ca denalea stiu de unde sa-mi iau. ;)
                                Vizitati CTR-ul

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google