Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De la popescu am luat eu si s-au potrivit la fix. Este un set complet pt. fata si spate.

    Comment


    • Originally posted by glasses View Post
      Salutare. Sunt un proaspat posesor de Logan si am si eu o intrebare. Unde gasesc in Galati aparatori de noroi pentru logan care sa se potriveasca 100%? Am luat 2 seturi de pe la Popescu si le-am dus inapoi ca nu se potrivesc deloc. Nu vreau nici originale ca denalea stiu de unde sa-mi iau. ;)
      Vezi la Popescu la magazinul PM le are 85 ron originale. Exact acum 2 saptamani mi-am luat eu de acolo si se muleaza perfect fata spate pana si calul central din spate de pe podea este imbracat.
      https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

      Comment


      • multumesc. o sa mai incerc. poate am noroc.
        @berec poti pune o poza cu ambalajul?
        Vizitati CTR-ul

        sigpic

        Comment


        • Un set din cele care nu sunt originale costa in jur de 35 lei (am cautat eu saptamana trecuta si am gasit la un magazin unde aveau si un set de inele pentru aeratoare gratis).

          Comment


          • Imi pare rau, dar am aruncat ambalajul. Scria pe ele "mega drive."

            Aici am gasit ieftine http://www.loganclub.ro/forum/divers...an-t10104.html
            Last edited by berec; 15 March 2012, 10:15. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • multumesc tuturor dar dupa ce am mai cautat pe forumuri cam stau pe ganduri daca sa-mi montez sau nu aparatori. tinand cont de locurile prin care va ajunge masina in expeditiile mele la pescuit, n-as vreu sa dau banii pe ele ca sa le rup.
              Vizitati CTR-ul

              sigpic

              Comment


              • cele originale nu se rup usor. am dat de nenumarate ori in bordura cu ele si nu s-au rupt.
                sigpic

                Comment


                • Salutare
                  Ma ajutati cu o informatie?
                  Cand accelerez si sare de 2000 de turatii, se aude un fasait?
                  Aveti idee de la ce poate fi?
                  logan diesel

                  Comment


                  • la mine e mai rau...la 2500 se aude un suierat si dupa 2500 un huruit infundat. astept sa-mi fac revizia de 60.000 zilele astea si dupa ma duc cu ea in service.
                    Vizitati CTR-ul

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by glasses View Post
                      cam stau pe ganduri daca sa-mi montez sau nu aparatori. n-as vreu sa dau banii pe ele ca sa le rup.
                      Se gasesc si dintr-un plastic cauciucat care nu se rupe asa usor, cum zice si bogdan_1984 asa am mai dat si eu cu ele prin hartoape la pescuit si nu sau rupt...sunt la locul lor si in acest moment ;)
                      https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                      Comment


                      • si eu detin setul complet original si nu am avut probleme cu ele fata de altii care le au ramas infipte in gheata sau noroi le am de 4 ani juma

                        Comment


                        • aparatori noroi

                          Originally posted by glasses View Post
                          multumesc tuturor dar dupa ce am mai cautat pe forumuri cam stau pe ganduri daca sa-mi montez sau nu aparatori. tinand cont de locurile prin care va ajunge masina in expeditiile mele la pescuit, n-as vreu sa dau banii pe ele ca sa le rup.
                          Un sfat daca vrei sa il asculti sa stii ca si aparatorile de matiz se potrivesc si sunt dintr-un material mult mai bun de cat ce-l de la logan si sunt fff rezistente eu le am de aproape 7 ani si nu am avut probleme cu nici unu:d

                          Comment


                          • in legatura cu aparatorile...am sa caut Mega Drive sa vad daca imi plac.

                            inca o intrebare...gasesc prin Galati module impuls pentru geamuri electrice?
                            Vizitati CTR-ul

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by glasses View Post
                              multumesc tuturor dar dupa ce am mai cautat pe forumuri cam stau pe ganduri daca sa-mi montez sau nu aparatori. tinand cont de locurile prin care va ajunge masina in expeditiile mele la pescuit, n-as vreu sa dau banii pe ele ca sa le rup.
                              La mine pe fata s-au rupt in iarna asta. Proaste ca material. Trebuie sa le schimb.

                              Comment


                              • Cine are si poate sa-mi imprumute un GPS pentru 2 saptamani?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google