Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cum a zis si valeriu..doar pe jos ca de masini nu poate fi vorba

    Comment


    • Originally posted by ady62 View Post
      ATENTIE! Consumati numai bere fara alcool.
      Am inteles nea Adrian. Alcoolul dintr-un pahar separat. M-am prins.
      Ne vedem in parcare sau nu, dupa meci?
      Daca ne calificam venim fara numar. Gata, am stabilit.

      Comment


      • [QUOTE=adu89;135238]http://www.loganclub.ro/forum/campio...dio-t5246.html

        Baieti, nu se cade. Acest loganist trebuie ajutat. Are nevoie de jutorul nostru. Nu conteaza cate voturi primeste, conteaza ca este si ca se simte sprijinit. Votati, pe linkul de mai sus. Succes Adu. Multa bafta la bac.

        Comment


        • Se ofera cineva sa treaca prin zona sa adune ceva colegi de pe drumuri? Ca sa putem si noi sa bem o bere ca stau cu ochii pe noi.
          Last edited by Nikolas_bnm; 17 June 2008, 21:05.

          Comment


          • S-ar parea ca toata lumea e suparata...Oricum eu spun sa vedem si partea buna a paharului...Si sa tinem pana la final cu Italia.
            sigpic

            Comment


            • Cu Italia? Eu tin cu Olanda.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Olanda mai trebuia sa-si dea autogol, ca sa ne mai ajute putin! Sunt convins ca vor fi campioni eurOpeni. Si eu tot cu ei tin!
                Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                Andreea Trifu

                Comment


                • @lupulucian 10x mate

                  Comment


                  • Raule! De ce nu m-ai luat si pe mine?
                    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                    Andreea Trifu

                    Comment


                    • A fost si la Braila lansat. Mi-a placut ca am vazut copane feminine .
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Am vazut cam toate pozele...Acum dupa ce postez intru iar sa vad si masina!
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Cand facem o intalnire la iaba verde si umbra deasa?Vezi imagini logan club Mioveni,noi trebuie sa bagam si gratarele in functiune (eu va asigur de serviciile de grataragiu)repede un raspuns.

                          Comment


                          • Trebuie gandita si pregatita una ca asta. Propuneti locatii, la concret, ca altfel batem apa in piua degeaba. Cine, unde si cand? Cine vine. Unde facem. Ora mai exact. Cam asa vad lucrurile. Daca o lasam la nivel de forum n-o sa se realizeze.

                            Intre timp...Mai am nevoie de niste voturi. Maine e ultima zi. HELP
                            linkul este....http://www.loganclub.ro/forum/showpo...3&postcount=30 la exterior nivel 1.
                            MULTUMESC TUTUROR CELOR CE M-AU VOTAT. STIMA

                            Comment


                            • Propunerea nr 1 Padurea Garboavele . Nu am mai fost prin Garboavele de ani buni ,nu cunosc o locatie super,alt sofer nu am ca sa pot consuma o bericica si a mea soata lucra si in wekend (lipsa personal)merg numai cu fata lu tata de 10 ani. Dotari :Gratar,masa ,scaune scule de facut carnea, posibil mangal si nu in ultimul rand buna vointa..............Urmatoarea propunere................Eu vreau ,voi vreti? Garantez friptura nu arsura.
                              Last edited by Nikolas_bnm; 22 June 2008, 19:24. Reason: Complectare

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google