Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by motorulro View Post
    De vanzare:
    - difuzor bara spate impecabil 50 lei
    - roata rezerva noua + cauciuc nou 200 lei
    - eleron original dacia vopsit bleu marin 100 lei

    0727336136 valabil doar pt Braila/Buzau
    uite pe cineva care vinde asa ceva. ia legatura cu el.
    sigpic

    Comment


    • multumesc...cam scump...scuze dar nu am specificat corect...am nevoie de eleron cu sistem de prindere in 3 puncte sau ceva solid..nu cel care e prelungire la portbagaj..
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

      Comment


      • Colegii din zona Tiglina-M19, cum arata masinile voastre dupa grozavia de azi dupa amiaza? Fatadele blocurilor cu orientare spre nord parca sunt dupa bombardament; n-am vazut asa grindina niciodata, peste 2cm diametru.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Ma uitam azi dupa "potop" si nu-mi venea sa cred; a facut praf toate rulourile exterioare; de masini nu mai spun, e jale prin parcari.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Problema e cum se pot remedia pagubele ce tin de masini cu costuri reduse

            Comment


            • si eu cand vad nori negri vara ma sperii. spre norocul meu, de cand am loganul, in 4 ani nu a mai cazut grindina in oras.
              sigpic

              Comment


              • E pentru prima data cand vad asa ceva, asa multa si mare....

                Comment


                • Dimineata, grozaviile acestei vremi se arata in toata dimensiunea; masini, fatade, geamuri, copaci, panouri publicitare. Incredibil.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Si a mea masina si-o tras ieri un masaj permanent. Ca si termoizolatia apartamentului. Da' nu-i bai! Arata chiar interesant asa invalurite.
                    Si fo doua sticle la balcon ... chestii de-astea ieftine ... n-am voie sa-njur aici!!!

                    Comment


                    • Daca ai asigurare la locuinta, poti sa deschizi dosar de dauna; suna-ti asiguratorul si iti va da lamuriri.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • si masina mea si-a luat o bataie serioasa ieri. cu ocazia asta sper sa ma lipesc la sotie de o colantare cu negru mat a capotei, plafonului si portbagajului.

                        intrebarea mea este...unde se mai colanteaza cu negru mat prin Gl ca oriunde am intrebat fac dar cu, carbon?
                        Vizitati CTR-ul

                        sigpic

                        Comment


                        • Baietii care se ocupa de reparatii caroserie prin tehnica PDR, vor avea serioase beneficii, in viitorul apropiat; cei de la alpinism utilitar (pentru repararea fatadelor) au inceput sa imparta fluturasi.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • vinerea viitoare programat la constatari pt reparat indoiturile suferite.. bagami`ash...

                            Comment


                            • Originally posted by glasses View Post
                              si masina mea si-a luat o bataie serioasa ieri. cu ocazia asta sper sa ma lipesc la sotie de o colantare cu negru mat a capotei, plafonului si portbagajului.

                              intrebarea mea este...unde se mai colanteaza cu negru mat prin Gl ca oriunde am intrebat fac dar cu, carbon?
                              Poti sa pui si 2 straturi ca gaura tot acolo va fi si crede-ma ca se va vedea si sunt tare curios cum ai sa faci cu aripi portiere?
                              https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                              Comment


                              • Asa tarziu? Capotele sa zicem se inlocuiesc, dar sunt curios cu pavilionul cum se rezolva, ca de chit nu vreau sa aud.Eu am lovituri si la partea superioara a portierei, desi acolo e mai rezistenta.
                                Aline, vorbeai canva de tehnica PDR; se face cu succes in Galati?
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google