Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tot pe Augustin il recomand si eu, am vazut ce fel lucreaza...
    GL-22-TOF

    Comment


    • Mi-am montat la MirCos Pana la urma.
      Skypee™

      Comment


      • Miercuri am programare la constatare; ma gandesc ca la cupola, unde am cateva lovituri, se poate face prin metoda asta PDR. Capota fata, probabil se inlocuieste si o aripa care sunt mai atinse.
        Am fost la constatare; totul se repara, nu se inlocuieste nimic. Am luat nota de intrare in reparatie, care e valabila...2 ani; vad unde ma hotarasc; un service cu un vopsitor care isi face bine treaba, fara sa fii trimis de cineva anume.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Sincer, iti urez mult succes sa gasesti acel vopsitor.... care sa-ti faca cea mai de mantuiala lucrare posibila. Asa cum meriti din plin.
          GL-22-TOF

          Comment


          • Ne cunoastem cumva sa-ti permiti sa exprimi pareri despre ce merit sau nu? Am o rugaminte, daca poti sa faci asta; fii cuviincios, e mult mai bine. Multumesc.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Cand o sa meriti respect, o sa-l ai. Nu din partea mea, eu nu ti-am facut nimic sa incepi tu primul mistourile ieftine la adresa mea.
              Nu te cunosc si nici nu am de gand.
              Las-o balta si uita ca exist, fara alte aluzii de doi bani la alte postari de pe forumul asta.
              Aici ar trebui sa ne ajutam, nu sa ne certam.
              GL-22-TOF

              Comment


              • Ma rog, cum vrei, dar gresesti.
                Ti-as aduce aminte ca atunci cand eu am recomandat ca vopsitori pe cei de la Nalba(tocmai scosesem un Opel de acolo, deci era normal sa am o parere), tu m-ai contrat intr-un mod nepoliticos; cam asta e....
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • La cate elemente de caroserie vopsite le Nalba am vazut..... am parerea deja facuta. Nici macar o bara fata nu au fost in stare sa o vopseasca fara scursuri. Nu degeaba li s-a retras licenta Dacia si Renault.
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • Daniel, asta-i argumentul pe care trebuia sa-l aduci in acea discutie, nicidecum sa ai acea iesire vizavi de postul meu; era pana la urma parerea mea si nu consider ca trebuie sa tipi sau sa fii vulgar sa-ti impui un punct de vedere, in general vorbesc.
                    Deci nu o lua ca ceva personal, stai linistit, chiar nu e cazul; pur si simplu am o problema cu tipul asta de reletii, cu "recomandare". Adica ce, daca nu vii din partea cuiva nu ar trebui sa-ti faci treaba, sau cum? Nu cred ca tu asa faci, iar daca faci asa, e numai probleme ta.
                    Last edited by IancuMIC; 27 July 2012, 07:10.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Nici eu nu sunt de acord cu "recomandarile", dar asta e situatia reala in serviceurile noastre. Nu trebuie sa ne ascundem dupa deget, dar foarte rar gasesti pe cineva interesat sa-si faca treaba asa cum trebuie. Majoritatea fac doar de mantuiala....
                      Iar daca as fi facut si eu asa, mai bine ma lasam de meserie.
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • salutarre tuturor,am si eu o intrebare de 10 puncte...stie cineva cum se scoate nuca de la schimbatorul de viteze? s-a tocit pielea si as vrea sa o inlocuiesc,am gasit pe cineva din sibiu care se ocupa cu asa ceava...daca aveti si alte idei sunt binevenite.....

                        Comment


                        • am descoperit azi ceva in timp ce ma uitam pe sub capota.

                          pe palele de la ventilator sunt prinse niste cleme metalice...pe o pala am 2 cleme si pe una o singura clema. au vreun rol acele cleme? ma gandesc ca sunt puse pentru echilbrarea ventilaorului...
                          Vizitati CTR-ul

                          sigpic

                          Comment


                          • gygygal...arunca un ochi aici

                            glasses...pentru echilibrare sunt...lasa-le asa cum sunt
                            sigpic

                            Comment


                            • Gata suta!
                              Si notele mele pentru fiabilitate.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Ai schimbat suta?! Calatorii placute.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google