Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
    Lucian ,iti doresc un concediu cat mai placut si o calatorie fara surprize neplacute.Ciaoo
    Multumesc mult Nikolas. Sper sa fie cum imi doresc.

    Comment


    • Dragi galateni vad ca vreti sa ma suparati... In primul post am solicitat urmatorul lucru.
      [QUOTE Doritorii sa ataseze o poza cu ceea ce vor.[/QUOTE]

      In afara de danielliviu care a postat o imagine cu ceea ce vrea ceilalti au solicitat ca vor dar nu au atasat o imagine cu ceea ce vor sau au atasat o foto care nu e conforma cu ceea ce e pe masina...Va reamintesc inca o data ca eu nu sunt Nostradamus sau oracolul din Balcesti...Deci am rugamintea la voi...Daca vreti intradevat acele imbunatatiri ale siglei sa copiati prima poza la voi in calculator sa o deschideti cu programul Paint sa mentionati pe foto ce culori doriti si sa o urcati inapoi pe forum.

      Atasez inca o data sigla pe care o vreau eu si cea pe care o vrea danielliviu...Daca vreti una dintre aceste modele specificati pe care.
      Sunt curios ce va iesi.
      Attached Files
      Last edited by valeriuciprian; 18 July 2008, 05:52.
      sigpic

      Comment


      • Valeriu,
        eu am postat ca vreau ca tine ( mea refer la combinatiile de culori ) dar ca sa fiu in asentimentul celorlalti postez si eu optiunea mea.
        Prima imagine atasata de tine, cea albastra ( n-am timp tata sa fac munca si arta in paint )
        Deci Lucian....Imaginea originala ( daca se poate )

        Comment


        • Deci...Lucian vrei asa cum vreau si eu da?
          sigpic

          Comment


          • Sigla modificata

            Pentru cei interesati...
            Am incercat o editare in paint, rapid, macar sa-si faca o idee cei interesati de cum ar arata.
            Attached Files
            GL-22-TOF

            Comment


            • Daniel...Am inteles ce vrei tu...Eu ma refeream sa se specifice pe foto la fel cum ai facut tu si eu in postul meu de mai sus ...Nu sa incepeti sa puneti punct langa punct sa faceti toata sigla...Oricum e buna venita initiativa ta.
              sigpic

              Comment


              • ma plictisesc... Si poate unii vor, dar nu stiu cum va iesi....

                Inca ceva: a vazut cineva pe viu cum arata consola centrala de la Logan Ph2 (sau Sandero)? Cica ar merge si la noi, astia cu masini mai vechi Sa vedem....
                GL-22-TOF

                Comment


                • Am vazut pe viu la un Sandero...Dar nu montata pe logan...Gasesti poze pe forum cum arata montata pe logan...Daca nu le gasesti spune-mi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Am gasit, mersi. E ok. Abia astept sa o primesc si eu.
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • Valeriu: eu la fel ca tine 2 buc! Asta tine loc de comanda ferma!
                      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                      Andreea Trifu

                      Comment


                      • Originally posted by valeriuciprian View Post
                        Deci...Lucian vrei asa cum vreau si eu da?
                        valeriuciprian : Da tata, ca tine ( as prefera asa cum este, adica pe albastru )
                        daca nu , nu

                        danielliviu : Cum crezi ca se poate pune consola centrala de phase2 ( care este identica cu sandero ) la noi? Ai vazut cum arata macar ? Pe bune nu din poze? NU SE POATE DECAT DACA IEI SI BORDUL

                        Comment


                        • Lucian, iesti chiar asa de ocupat stai numai 5 min si gata?

                          Comment


                          • Lucian...Tot nu inteleg cum vrei...Ca a mea dar pe albastru...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by valeriuciprian View Post
                              Lucian...Tot nu inteleg cum vrei...Ca a mea dar pe albastru...
                              Cum arata emblema de inceput? Originala? Cea pe care ati facut tot felul de chestii? Albastra nu? Adica neatinsa. ORIGINALA. Daca se poate. Daca nu, vreau ca tine, tata. OK?

                              Comment


                              • Se poate pune consola de pe Ph2, asa cum a reusit si dsign. Si am informatii si de la cineva care lucreaza la dealer. El mi-a facut intai comanda si dup-aia m-a anuntat. O sa vedem... Daca nu merge, asta e!
                                GL-22-TOF

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google