Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Interesant cu ce mana mai conduce?
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Era pe pilot automat...
      sigpic

      Comment


      • O informatie: Costin_ct mai are 4 seturi de suporti de numere cu logan club.
        1 set este al meu, mai e cineva interesat de vreun set? Duminica ajung sa le iau direct de la el si le aduc eu in galati. Dati-mi un raspuns la intalnire va rog!

        valeriu, cu stickerele alea (sigle) se mai aude ceva?
        GL-22-TOF

        Comment


        • Dar poze cu deflectoarele montate? Sanu-mi spui ca nu mai aveai film ca nu te cred.

          Comment


          • @ady62: Cotiera e din Carrefour ?? Ca si eu am una exact ca a ta... Observ ca si la tine incomodeaza destul de mult daca trebuie sa muti scaunul mai in fata... Si am si o intrebare: nu te incomodeaza suportul pe care sta cotiera propriu-zisa atunci cand tragi frana de mana ? Ca la mine e destul de aiurea ca nu pot trage frana de mana cum trebuie.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by MAVERICK_SS View Post
              @ady62: Cotiera e din Carrefour ?? Ca si eu am una exact ca a ta... Observ ca si la tine incomodeaza destul de mult daca trebuie sa muti scaunul mai in fata... Si am si o intrebare: nu te incomodeaza suportul pe care sta cotiera propriu-zisa atunci cand tragi frana de mana ? Ca la mine e destul de aiurea ca nu pot trage frana de mana cum trebuie.
              Cotiera(Type-R) este cumparata de la un magazin de piese auto din Galati.Nu ma incomodeaza acel suport.

              Comment


              • Ady62 eu am deflectoare de aer de la popescu` si sunt foarte multumit..Nu am avut probleme cu ele

                Comment


                • Ce trebuie sa aiba un logan nou ca accesorii cand il cumperi. Cei de la reprezentanta mi-au zis ca triunghiul, trusa si stingatorul se platesc.

                  Comment


                  • Da perady alea se platesc

                    Comment


                    • Presuri, huse? Si alea?

                      Comment


                      • Se platesc si alea,dar cauta sa iei din alt magazin nu de la dealar ca-s scumpe si au cam aceiasi calitate (totul se plateste)

                        Comment


                        • Da, asa am auzit si eu

                          Comment


                          • Perady: nu se platesc! Kiss-ul meu febr.2008 le avea in prtbagaj. Nu am platit nimic in plus. Presurile mi le-a facut cadou dealerul. Nu sunt cine stie ce, dar cel putin nu am calcat mocheta in picioare.
                            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                            Andreea Trifu

                            Comment


                            • Ba se platesc mai nou. Doar daca nu face dealer-ul vre-o promotie a lui.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google