Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum adica din febr.2008 s-au schimbat lucrurile atat de mult?
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Se pare ca da. Trusa de siguranta(stingator, trusa medicala, triunghi) mai nou se platesc. Am vazut si in pliantele dacia ca sunt trecute separat acum. Restul (presuri, etc.) oricum erau promotii.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Trusa de siguranta se plateste la majoritatea marcilor auto...Asa ca se pare ca si dacia a adoptat politica asta cu platitu` trusei

        Comment


        • Mea culpa! Am sunat la dealerul de unde am luat masina si asa este:se plateste triunghiul,trusa si extinctorul -38 de euroi!
          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
          Andreea Trifu

          Comment


          • Legea afost data de prin aprilie 2007 ca fiecare autoturism sa fie echipat cu trusa ,stingator si triungi contra cost,toate astea costau 50 de epuroi.

            Comment


            • Si`acum noutati din ciclu` "soferie te halesc"
              in urma cu 25-30 de min eram la semafor la masnita. In fata mea un taxi in fata taxi`ului o tanti. Se face verde. Pleaca toata lumea ...Cand sa treaca si tanti se fac rosu` si se opreste. Taximetristu` nervos care era in fata mea a plecat asa tare si a accelerat ca atunci cand s`a oprit tanti el n`a mai franat si`a intrat in plin in ea si cu oleaca de viteza (cam 40km/h). Daca nici la semafor nu mai putem sta linistiti ce facem fratilor? Mergem cu maxi taxi?
              Attached Files

              Comment


              • Andrei,asta se cheama destin! Dar trebuie sa se indeplinaesca o intrega gama de date pentru producerea unui accident! Stii cum e vorba aia "te fereste pana te loveste"
                Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                Andreea Trifu

                Comment


                • Eeh...Bine ca nu am fost eu in fata lui ca pe bune il incingeam bine si p`orma la politie..Cat de idiot trebe saa fii sa intrii in cel din fata ta? Si`n ditamai aglomeratia...
                  oricum nu`i primu` care se intampla in fata mea..Am mai vazut vreo 3-4 chiar si mai urate..Din fericire pt mine mereu am fost in spate

                  Comment


                  • Deschid lista pentru aceste dopuri mult asteptate.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Astea sunt cele de la capota? Vreau si eu 2-3..Cat e unu?
                      si m`ar interesa daca mai ai si busonu` ala pt roata de rezerva..Ca am uitat sa zic la intalnire

                      Comment


                      • Originally posted by ady62 View Post
                        Deschid lista pentru aceste dopuri mult asteptate.
                        1. Nikolas_bnm una pereche

                        Comment


                        • Originally posted by andrrei_ro View Post
                          Astea sunt cele de la capota? Vreau si eu 2-3..Cat e unu?
                          si m`ar interesa daca mai ai si busonu` ala pt roata de rezerva..Ca am uitat sa zic la intalnire
                          Dopurile sunt pentru acoperirea(protejarea) piulitei, precum si a filetului la amortizoarele din fata.
                          Pentru roata de rezerva, mai am distantiere.

                          Comment


                          • Ady62 un pret pt dopuri si distantier se poate te rog?

                            Comment


                            • 1. Nikolas_bnm una pereche
                              2. Iashca -1 pereche
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • Ultima "gaselnita" in materie de spalatorii auto...In parcare la Kaufland sunt niste masinarii cu care se paote spala masina cat timp esti la cumparaturi...Pretul este de 13 lei...Nu sunt sigur daca e int+ext dar azi ma voi documenta...Au si site pe net... http://www.starwash.ro/
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google