Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu ma bucur ca sunt acasa. Cei 900 de euro vin acasa. La nashu Ca eram cu masina lui. Au fost radare fixe cu camera care te si anunta cate puncte ti-au luat. Cat bun simt la italienii astia. Mai rar.

    Comment


    • Lucian...Pai dupa primele radare luate de ce nu te-ai linistit?900 euro e o suma pentru unii...

      La intalnirea Logan Club s-a studiat intr-o revista un logan albastru...MKR...Si da asa cum am spus si atunci masina o gasiti si pe forum... aici

      Comanda pentru sigle a plecat ieri asa cum am promis...Si eu le astept cu nerabdare...
      sigpic

      Comment


      • Constatare

        Constat cu stupoare diparitia punctelor de REPUTATIE .Stiti ceva Valeriu,Lucian?

        Comment


        • AU FOST DISCUTII MARI PE FORUM CITESTE "RUGAMINTI CATRE MODERATORI"
          parca asa-i zice
          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
          Andreea Trifu

          Comment


          • RUGAMINTI...Asta e buna
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Lucian bine ai revenit.

              Comment


              • Se vorbeste de reputatie, fis albina. Daca unii se cearta pentru reputatie, imediat sau luat masuri prin stergerea totala. Nu mai zic nimic sa nu supar pe cineva..., dar vad ca nu se mai respecta regulamentul.
                Vezi si la cei de pe d...Ac... Mai exista Reputation:

                Comment


                • Solicitari catre moderatori se numeste...Daca erau rugaminti era bine...


                  Subiectul reputatie e inchis si am rugamintea sa nu il mai deschideti.Va multumesc.
                  sigpic

                  Comment


                  • In primul rand, multumesc pentru urari. Nea Ady un set de dopuri amortizor se mai gaseste si pentru mine?
                    Fratilor, dar cald mai este pe forumul asta. Pleaca omu cateva zile si in urma.........
                    In ceea ce priveste amenzile, Valeriu, n-am avut cum sa ma linistesc. Au fost trei radare diferite, fixe, in comune (ce comune sate in toata regula). Cate 5 puncte la fiecare, ori 60 de euro punctul.......Nu aveam detector si nu stiam de ele. M-au luau de la 200 de metri si afisa imediat. Nu aveam cum sa reactionez.

                    Comment


                    • OK un set pentru Lucian

                      Comment


                      • Lucian, e cald pe forum pentru cei care se agita "ca sifonul" pentru nimicuri... Pentru restul, inca mai aflam lucruri noi si folositoare.
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • Ce s-au specializat italienii...Acum vreo 3 ani aveau prin sate semafoare cu radar,cum sareai de 50 se punea rosu. Abia la al 3-lea am inceput sa pricep si nu mergeam decat cu 60 max. I-mi pare rau pentru cheltuiala ta...

                          Comment


                          • Pe alea inca le mai au si acum. Dar de semafor stiam sa ma feresc. De astealalte nu stiam. Au acum si semafoare care fac poza la trecerea pe rosu. Si asta la intersectii in nu stiu ce sate. Atentie din astea au montat si in Bucuresti.

                            Comment


                            • Bine ai revenit luci..Frumoase poze..Cam foarte multe puncte si multi euroi incasati

                              Comment


                              • Bine este acasa. Bine v-am regasit. D-abia astept sa va vad.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google