Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta e stiker?

    Comment


    • M-as baga la asa ceva pt ca arata super tare. Problema este ca nu stiu cum este facut si deci nu stiu daca cei de la Print Area (sau altii din zona) pot sa fabrice. Oricum ar fi, ne-ar trebui un model in format electronic pentru a putea comanda. Vorbim cu Sonikel (dam o spaga), poate ne da niste info?

      Comment


      • Arata destul de bine si tentant in acelasi timp. De ce nu vorbim cu Sonykel si sa ne trimita el ?. Cu banii inainte bineinteles

        Comment


        • Originally posted by lupulucian View Post
          Ia uitati-va si minunati-va...
          Imagini haioase.

          Comment


          • Referitor la stickere loganclub pentru parbriz, am gasit aici ceva http://www.autoaccesorii.ro/sticker_...y.php?parent=5. Chestia este ca folosesc imaginea noastra ca model si la pretul de pana in 30 roni chiar este foarte bine. Intru in legatura cu ei.

            Comment


            • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
              Asta e stiker?
              Nu este stiker sunt trei autocolante care se lipesc pe parbriz...Deci sunt trei bucati cu folie de transfer.

              Originally posted by gl_mmm View Post
              Vorbim cu Sonikel (dam o spaga), poate ne da niste info?
              De treaba asta ma ocup eu...Primesc modelul si tot ce trebuie

              Originally posted by lupulucian View Post
              De ce nu vorbim cu Sonykel si sa ne trimita el ?. Cu banii inainte bineinteles
              Nu are timp sa se ocupe ...

              Acest tip de stikere se numesc multistrat si din cate mi-a spus Sony nu sunt greu de facut...Mi se par finute si de bun gust...
              Referitor la parasolarul prezentat de Lucian intr-ul link anterior...Nu stiu...Sunt multi (cred ca sunt) care au partea de sus a geamului fumuriu si ar fi pacat sa acopere acea parte...Cel putin eu am pusa folie oglinda pe interior si parca nu as acoperi-o...
              Mai vorbim aici si maine la intalnire...
              sigpic

              Comment


              • Atunci stii ce se va intampla nu-i asa? Trebuie sa ne ocupam noi doi, Valeriu

                Comment


                • Inca valeriu nu a primit designul din cauza mea... Deci imi cer scuze public...

                  sigpic

                  Comment


                  • Cu ajutorul lui andy_x3m s-a rezolvat problema , ptr ca el este cel care a conceput stickerul , i-am dat lui valeriu fisierul ptr plotter si instructiunile...

                    sigpic

                    Comment


                    • Multumim pt ajutor sony

                      Comment


                      • Ieri am numarat 15 loganuri, un Sandero, un Fiat si 4 Megane.
                        EU am numarat 17 Loganuri,1buc Sandero,1buc Fiat si 4 Megane.

                        Comment


                        • Ce legatura are asta cu discutiile generale?
                          Vezi ca ai gresit topicul...Deci cat alcool ati consumat la gratar?Va ramas si azi in sange?
                          Last edited by valeriuciprian; 3 November 2008, 21:48.
                          sigpic

                          Comment


                          • De de-as prinde ce ti-as face.(sa-mi arati cam cat alcool poti duce)si asta nu pentru ca as fi fruntas, ce pentru a te reduce la tacere carcotasule.

                            Comment


                            • Salut .. Mare atentie saptamana viitoare intre galati si tecuci se vor monta 10 camere fixe in diferite locatii!

                              Ciao

                              Comment


                              • Unde anume? Si pe ce parte? Liesti-ivesti&co. Sau pechea-costache&co??

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google