Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dany_6900
    Cine si-a facut remapanare la 1.4 si e din gl sau din apropiere ca vreau sa fac si eu si la ce firma s-a facut?Si daca exista acolo o mica vlaga...
    Auzi, tu stii ca exista o lista cu cei care vor sa-si faca remapare? E putin mai sus. Daca ai veni la intalniri ai stii sa nu este la Galati, 1.4 remapat.
    Ai intrebat acum cateva luni, acelasi lucru. Uiti cam repede.

    Comment


    • O mica "subpriza"
      Maine pleaca coletul spre noi si pana sambata daca ma ajutati si voi la facutul mataniilor ajunge la Galati.
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Deci lista asta de mai sus este cu cei care vor remapare??Se castiga atatia CP cum fac si cei de la OBD,flash,si altii?? Deci pentru la 1.4 ajung la 81 CP ??Si costa 180 ron ?
        daca as avea timp as trece si pe la intalniri !Faceti si voi in cursul saptamanii

        Comment


        • Stimabili colegi...Luni seara voi fi in Constanta...Daca cineva dintre voi doreste vreo piesa dintre cele pe care le vinde Supercar vorbim si vi le aduc eu Aici gasiti lista cu piese.
          Eu imi comand 2 contactori senzor usi deschise.
          Last edited by valeriuciprian; 18 November 2008, 21:59.
          sigpic

          Comment


          • Daca il aveti duminica va ajut si eu la montaj....
            Last edited by valeriuciprian; 20 November 2008, 10:40.
            GL-22-TOF

            Comment


            • Daniel...Ce sa "il avem"?
              sigpic

              Comment


              • Coletul cu stickerele.... Despre el era vorba mai sus, nu?
                GL-22-TOF

                Comment


                • Da...Speram sa ajunga pana atunci
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by valeriuciprian View Post
                    Stimabili colegi...Luni seara voi fi in Constanta...Daca cineva dintre voi doreste vreo piesa dintre cele pe care le vinde Supercar vorbim si vi le aduc eu Aici gasiti lista cu piese.
                    Eu imi comand 2 contactori senzor usi deschise.
                    Chie butoane ( cu chip ). Mersi

                    Comment


                    • fratilor..help me..aveti cumva vreunul din voi un casetofon de masina? saracie d`asta pan`n 3-400 de mii va rog mult
                      Last edited by lupulucian; 19 November 2008, 23:07.

                      Comment


                      • Andrei, cu draga inima iti cedez un CD-player Sony CDX-GT300 care m-a servit cu credinta vreo 2 ani jumate'... I s-a dus mecanica, de schimb n-am gasit, am incercat io una-alta, nu mi-a iesit. Nu incarca, respectiv descarca CD-ul. E o rotita dintata bulita pe-acolo. Sunt sigur ca se poate repune lejer in functiune, da' io renunt. Am vazut ca se poate folosi front-panelu' pe alte scule, asa ca sunt sigur ca pan' la urma ar putea servi scopurilor tale. In schimb, vreau CD-ul din interior .

                        Comment


                        • Mersi cosmin pt oferta dar am gasit deja..Daca o sa mai am nevoie de inca unu(e posibil) te anunt. Mersi inca odata

                          Comment


                          • Comanda pentru stikere a plecat...Si stikerele au si ajuns la mine...
                            Lista cu doritori...
                            1 valeriuciprian
                            2 lupulucian (cu tot cu celalat tip de stiker)
                            3 gl_mmm
                            4 cory (poate il trimiti odata cu inelele, daca gasesti)
                            5 D K G

                            Cu Lupulucian si cu gl_mmm am luat legatura...Apopos baieti daca nu mai aveti rabdare pana duminica la intalnire , maine(sambata) sunt acasa
                            Cory azi ti-am trimis coletul complet
                            D K G astept un mesaj de la tine sa imi spui cum facem sa intri in posesia stikerelor.
                            sigpic

                            Comment


                            • Astept si eu un raspuns plauzibil (cand voi intra in posesia DVD-ului de la Piatra,cu combinatiile facute de Steel)Din partea celor mari si...........(neseriosi?) Nu cred,mai mult delasatori pentru .........

                              Comment


                              • Ura! Dar urmeaza sambata-duminica cand posta doarme.
                                Sa-mi spui cat face si modalitatea de plata.
                                Multumesc si raman dator.
                                Last edited by cory; 21 November 2008, 23:15.
                                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google