Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ady sunt pe forum...aici e ora 8 ...astept sa o tai la masa si apoi la munca
    sigpic

    Comment


    • Din zona crepusculară

      Iti urez o dimineata placuta,bafta in tot ceea ce faci, si sper sa vii sanatos.

      Comment


      • Pentru Valeriu
        Attached Files

        Comment


        • dragule,sa le pui niste poze si lor cu LCG galati!
          astia nu au auzit inca de noi?
          fa tu un lobby pentru noi ca suntem multi, dar culti!
          sa-i aduci multe poze fotografului tau favorit!
          sa vii sanatos inapoi
          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
          Andreea Trifu

          Comment


          • Ady si Iasca...aici sunt masini mult mai scumpe decat poza pusa de Ady...si de Logan mai mult ca sigur nu au auzit...ei cred ca atunci cand se duc sa cumpere o masina se uita la consum ...si daca are consumul mare o cumpara ...daca nu ,nu.
            Ca fapt divers...Am inteles ca un galon de benzina costa cat un litru de benzina la noi...motorina nu se gaseste la statiile peco.
            Poze voi face ...in caz ca am cardul full le descarc pe laptop si o iau de la capat
            sigpic

            Comment


            • Valeriu sa le arati poza cu brunetica ,cu siguranta te vor intreba de ea,nr de telefon ,alea ,alea

              Comment


              • care brunetica?

                Comment


                • Andrei ia-ti gandul de la brunetica daca vrei ca arabii sa nu te inchida
                  Ultimele noutati...cu amabilitatea consului Romaniei in Dubai am putut face un tur al orasului cu vizitarea celor mai reprezentative puncte turistice de aici...Burjalarab,Atlantis si Sky Dubai...
                  Si referitor la pasiunea noastra comuna...masinile,aici drumurile sunt excelente strazile sunt de la 3 benzi in sus (pe sens) iar autostrazile au 6 benzi pe sens.
                  Galonul de benzina costa 6 dirhami Un galon are 4.5 litrii iar un dirnam "costa" cam un leu.Deci un litru de benzina este cam 1,3 lei.La peco nu se opreste motorul la alimentare,pentru trecere pe rosu se anuleaza permisul si se primeste amenda.Pentru depasirea vitezei ti se ia masina pentru o perioada stabilita de ei...asta pe langa permis si amenda.
                  Alcool nu se gaseste la magazine...doar in restaurante se poate consuma.
                  Pentru a putea detine alcool in casa si pentru a-l putea cumpara de la magazinele care au acest drept trebuie sa ai licenta de "consumator de alcool".
                  Aici arabii sunt doar in functii de conducere sau de coordonatori.
                  Fiecare cetarean arab(cel care are cetatenie araba) primeste de la stat cate 35.000 dolari pe an.Nu se poate obtine cetatenia araba.
                  La pensionare statul iti da o vila cu care poti face ce vrei dar nu ai voie sa o vinzi.
                  Am o intrebare si o provocare pentru voi...unde pot gasi o poza cu Burjalarab-ul fotografiat dinspre mare spre tarm?Si de ce sint asa rare pozele acestea de care intrebam mai sus?Ady hai la treaba
                  Hai si cu poze
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • nababule,esti mare !
                    tronul ala ti se potriveste perfect!
                    partia de schi e formidabila,am vazut pe discovery cand o construiau.
                    ma bucur ca un membru marcant al LCG a ajuns in tara asta de vis!
                    sa vii sanatos acasa printre loganistii tai, care se bucura ca ai fost in paradis!
                    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                    Andreea Trifu

                    Comment


                    • Merci Iasca de urari...peste vreo o ra plec la Safari prin desert ceea ce include...plumbarea cu jeep-ul pe dune ,plimbarea cu camila,plimbarea cu atv-ul si seara o masa si belly dancing
                      La partia de ski cred ca o sa ma duc maine sa ma trag putin pe zapada.
                      sigpic

                      Comment


                      • poze multe,multe!
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • Ba tata Valeriu, ne lasi? Tu te-ai insurat pe acolo, ca se poarta la plural, si vii acuma cu chestii d-astea inocente. Zii asa si te cred.

                          Comment


                          • Hai si cu pozele de seara...deci aici e prea tare ...
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Super avatarul
                              Valeriu arăboi الامارات العربية المتحدة


                              The man is in traditional costume.
                              Attached Files

                              Comment


                              • From şeicul Mohammed (şeicul Mo- Valeriu).
                                Vrem poze cu a opta minune a lumii Palm Jumeirah.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google