Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai sa rezisti fara spalare,mircea?
    ma bucur ca ai scos-o,mai era un pic si venea pastele!!!!!!
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • eu nu am asteptat 2 sapt chiar dupa ce am scos masina din service am vorbit cu un baiat de acolo si am spalat masina moak.era plina de praf fin de la chitul slefuit .
      stie careva de niste firme de curierat sau transport colete din italia in galati poate fi orice in afara de atlassib,un numar si o adresa?
      Last edited by crapino; 4 February 2009, 16:00. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • uite aici un numar,0723713988,il cheama gheorghe,am trimis in spania.cred ca duce si in italia.pachetul ajunge cam in 9 zile,sediul este undeva in sibiu. incearca aici,eu am vorbit, de sarbatori.
        adresa ti-o va spune la telefon,este pe balcescu.
        alta ar fi coltrans,este pe b-dul otelarilor,unde intoarce troleul,inainte de piata din 19,pe stanga.
        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
        Andreea Trifu

        Comment


        • Asa cum am postat acum aproape o luna de zile, v-am rugat sa completati un formular care dupa opinia mea, vroia sa aduca un aport la imbunatatirea activitatii loganclub Galati. Tin, cu acest prilej, sa le multumesc sincer celor care au completat acest formular. Cu acelasi prilej imi declar si dezamagirea pentru numarul atat de mic al celor care au bunavointa de a-l completa. Totodata am sa-mi tin promisiunea facuta si anume voi sterge, incepand de astazi, toate posturile cu idei, propuneri, initiative pentru activitatea loganclub Galati.
          Va multumesc inca o data celor ce au completat acest formular.
          Voi incerca sa aduc maxim posibil, toate propunerile voastre in activitatea clubului nostru.
          Last edited by lupulucian; 6 February 2009, 22:36. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Originally posted by gl_mmm View Post
            Mi-am scos masina din service. A iesit ok ... sunt multumit. Atasez poze doar cu masina lovita - inainte de service. Dupa reparatie nu am poze inca pentru ca s-a si murdarit. Cei din service zic sa nu o spal vreo 2 saptamani ca se strica lucrarea.
            si mie mi-au spus sa spal masina dupa 1-2 saptamani am spalat-o si spre uimirea mea trebuie sa ma duc marti din nou la vopsit .. mi-au aparut bule de aer sau ceva de genul acesta)
            Last edited by lupulucian; 7 February 2009, 20:41. Reason: Gramatica ma omoara

            Comment


            • Cine ma poate ajuta astazi cu o cheie de bujii cu articulatie pentru Logan 1,6.
              Attached Files

              Comment


              • Sa va mai prind ca spuneti ceva de TOTALUL meu. Na...de asta ce mai spuneti?
                Attached Files

                Comment


                • Masina e cam nespalata,a tinut masina in parcare mai mult decat trebuia.
                  Si este 1,4 nu 1,6
                  Attached Files
                  Last edited by ady62; 8 February 2009, 15:00.

                  Comment


                  • Nea Ady...ti-a trecut pe la mustata aluzia mea. N-ai inteles. Ma refer la inscriptia KASHMYR.

                    Comment


                    • Lucian ,cred ca de cand ai primit ''observatia'' (intrebarea :ce inseamna .de unde vine ,etc) nu ai putut dormi linistit. Asta seara ,ai sa dormi precum un prunc dupa baita de seara,cu plante ,un san si cantecelul specific .
                      Last edited by lupulucian; 8 February 2009, 19:19.

                      Comment


                      • Nicule, ce crezi? Esti sau nu offtopic?
                        Ia zii tu...

                        Comment


                        • Originally posted by lupulucian View Post
                          Nea Ady...ti-a trecut pe la mustata aluzia mea. N-ai inteles. Ma refer la inscriptia KASHMYR.
                          Ma crezi chior?

                          lupulucian sper ca nu te-ai suparat pe mine ca ti-am raspuns cam in graba.De ce crezi ca am scris- si este 1,4 nu 1,6 ?
                          Last edited by ady62; 9 February 2009, 17:23. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • O ideie noua interesanta

                            Iata ce am gasit pe net.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Nicio problema nea Ady, nu m-am suparat.
                              In alta ordine de idei este foarte interesanta ideea cu acest filtru pus peste grile. Asigura, zic eu, un grad de reusita mai ridicat decat ce faceam noi de obicei. Merge.

                              Comment


                              • Pe grile merge pusa o plasa fina, sa nu mai intre frunzulite, etc. Praful tot va intra spre gura de admisie aer prin locul pe unde se scurge apa... Cea mai eficienta solutie pentru cei care tin la garantie este cea cu plasa pe grile si filtru de hota pe gaura de aer.
                                GL-22-TOF

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google