Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • cocolino, daca tot ajungi la braila, dute pe buzaului. sunt baieti de treaba, acolo mi-am facut si eu si iti zic ca merita. mi-au aratat si piesele schimbate si tot. se merita ;)
      sigpic

      Comment


      • dar te-au lasat sa stai langa masina cat ti-a facut revizia? ca la apan pe dig nu mai lasa sa stai langa masina
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by cocolino06 View Post
          va rog sa-mi spuneti si mie ce parere aveti de o revizie la Apan Braila de 30000 km (ulei ,filtre aer ,ulei si bujii) ,am facut programare si costa 400 ron. este la atii mai eftin?
          Pretul este bun, avand in vedere ca schimbi si bujiile - numai ele costa 80 lei. Eu mi-am facut revizia de 45.000km tot la ei si am fost multumit. De ce? Pentru ca mi-au vorbit frumos. Pe bune. Faza tare: mi-au oferit o cafea si un taxi pana acasa (Apan-Galati), GRATIS!!! M-au spart cu asta. De lucrat nu stiu cum au lucrat pentru ca nu am stat langa ei. A ... si nu te lasa sa vii cu piesele tale si nici sa stai langa masina in timpul reviziei.

          Acum am si eu o intrebare, adica mai multe. Cat costa ITP-ul? Este adevarat ca preturile difera MULT de la o statie la alta? Adica de la 70-80 lei pana la 130-150 lei?
          Last edited by gl_mmm; 17 February 2009, 09:52.

          Comment


          • Mircea IPT-ul pentru benzina e incepe de la 50 ron... daca te respinge pentru fiecare articol la care ai avut probleme se plateste o alta taxa...in cazul tau eu spun ca scapi cu 50 ron cat am platit si eu la un Logan de la munca.
            sigpic

            Comment


            • Unde, unde, unde? Da' halatu' halatu' ... cat e halatu'?

              Comment


              • Pai Itp-ul il poti face LA Skoda,Fiat,Dacia,Bosch...la Bosch si la Fiat e 50 ron sau era acum vreo luna.Dar nu vreau sa te dezamagesc...50 sau 70 am dat pe itp...sincer nu mai tin minte
                sigpic

                Comment


                • Mai este si Iatsa, Nalba, etc. tot cam 50-70 am dat si eu. plus 25 lei o revenire pentru trusa medicala expirata .
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • Multe salutari Iascha
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • La sediul de pe buzaului, din cate stiu eu, te lasa sa te uiti ce iti face. Am crezut ca pentru ca il cunosteau pe stefan m-au lasat, dar am vazut ca nu eram singurul care statea acolo. Deci puteti sa va duceti acolo, normal nu dureaza la revizie mai mult de 1-2 ore. Cafea nu stiu daca ofera si nici taxi )

                      Acolo recomand baietii. Sunt de treaba si fac treaba.
                      sigpic

                      Comment


                      • am cumparat o tapiterie ptr capota fata de la silviu si nu vreau sa o pun daca exista doritori ma pot contacta la 0745501725 la acelasi pret cu care am luat-o

                        Comment


                        • am fost si la IATSA (service nou) sa ma interesez de pretul de revizie la 30000 si este de 410 ron ,deci am ramas cu programarea de la APAN BRAILA .nu cred ca este mai eftin undeva in conditiile in care piesele si manopera sant la fel.

                          Comment


                          • Vin si eu cu preturile la ITP, astfel:
                            1. Apan - 66lei
                            2. Nalba - 75lei

                            Comment


                            • cocolino pe mine m-a ajuns toata afacerea cu revizia 310 ron. nu are cum sa te ajunga mai mult de 400. apropo, unde te duci? pe buzaului sau in partea cealalta pe dig?
                              sigpic

                              Comment


                              • Frumos mai e sa te intalnesti in trafic cu loganistii...saptamana asta m-am intalnit cu Mircea,Sufleth,Cosmin si Iasca...super frumos sa mai schimbi o vorba cu cineva la semafor sau in parcare...de acum aparatul foto va sta la mine si imortalizez tot
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google