Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa se explica puterea impactului. eram in trecere si nu am putut opri ca sa ma uit mai atent. dar parca era si un autobuz pe acolo. nu mai tin minte exact. oricum, era multa lume pe acolo, ca la orice eveniment. se strang ca tiganii
    sigpic

    Comment


    • LL,OVC,trebuie o revizie severa asupra (pactului BBS). BERGENBIER (...............) Respectul se castiga ,nu se impune.(nu sunt in localitate,telefonul e fara semnal)

      Comment


      • Nicule nu fi terorist
        Attached Files

        Comment


        • Sunt cu calul.

          Comment


          • Slaba activitatea referitoare la legimitatiile de membru LCG. Sa inteleg ca nu se doresc?

            Comment


            • am si eu un GPS cum il setez sa imi spuna unde sunt amplasate camerele fixe?

              Comment


              • Ce tip de soft are? IGO, MIO, GARMIN, ROUTE66...de care. Nu-i suficient sa setezi ceva la ele. Trebuie sa incarci lista cu coordonatele camerelor si dupa aceea sa setezi optiunea de avertizare a camerelor fixe.
                Lista camerelor fixe, pentru IGO de exemplu , update la 27 martie 2009, o ai in atasament.

                Comment


                • mrfler,ai facut ce te-am rugat la garboavele?
                  Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                  Andreea Trifu

                  Comment


                  • dane cand ma poti rezolva si pe mine cu bordul crezi ca s-ar putea saptamana asta???

                    Comment


                    • @lucian cum aflu ce versiune de soft e?
                      @iashca am fost da n-am facut nimic nu era nimeni sa ma lamureasca a spus cam in jur de 80Ron camera
                      Last edited by lupulucian; 30 March 2009, 08:32.

                      Comment


                      • oricum, ai fost un dragut!
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • @Mrfler: Nu-i vorba ce versiune de soft ai. Ce soft ai? MIO, IGO, GARMIN? De care?

                          In alta ordine de idei, imagini de pe centura Galatiului, astazi dimineata, in jurul orei 7, intrarea Coca-Cola. Un accident groaznic, din fericire fara victime.
                          Attached Files

                          Comment


                          • @luci pai cum aflu unde trebuie sa ma uit ca nu stiu nimic
                            am vazut si eu accidentul de dimineata .. nenea cu papucul nu a acordat prioritate

                            Comment


                            • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                              cine a mai vazut accidentul de pe strada care se intersecteaza cu faleza, acolo unde sunt cele trei localuri. dar stiu doar unul "marco polo". pe banda 1 erau bot in cur 4 masini. dar nu stiu cum s-a intamplat ca trei din ele parca erau parcate iar a patra a venit din spate tare si lea impins pe toate.
                              Din pacate acolo s-a produs o tragedie si din fericire acel sofer de autobuz a reusit sa evite si o tragedie si mai mare.Dumnezeu sa il ierte.
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • e incredibil . cu ultimele puteri a tras de volan drepata...din acest punct de vedere, ca a salvat 5 persoane, este de aplaudat...

                                daca nu treceam pe acolo, nu dadeam prea multa importanta la accidentul asta. dar...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google