Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am pozat pentru voi cei 3 stalpi care vor capata curand si radare fixe! sendreni,independenta,piscu.
    Attached Files
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • La Multi Ani! de Florii Florine

      iashca @ as vrea un gratar,dar eu sunt bucatarul sef in familie pentru (loganisti), "scrumbii".vin pret de 1 ora. (sa fac scrumbiile)

      florinred @ prezent la datorie (cu scrumbia ?)


      lupulucian @ Florine, ai noroc ca-i ziua ta duminica asta.
      Ramai asa, pe langa lista, duminica asta, ca esti sarbatorit. (aduc gratarul?)

      Nikolas_bnm @ rup de la gura copilului si aduc un sac de (sfaturi)carbuni

      Sa inteleg ca ne intalnim mai devreme sa avem timp de-o scrumbie din cauza lui Florin?

      Acestea fiind scrise, eu m-am hotarat sa o fac inteleasa dupe o intamplare hazlie cu final fericit si miros profund de scrumbie facuta la jarul LcGl.

      Persoanele din acest text nu au nimic in comun cu "poftele mele"

      O zi buna sa aveti in continuare !!!!!!!

      Comment


      • are cineva ramas un rest de solutie pentru polish? ca la nalba au dat peste tot si au lustruit ce si-au adus aminte. sau daca stiti cu ce sterg pata.

        Comment


        • gheorgngv te-am vazut prin oras si am vazut ca ai protectii la aripi.Le -au pus sau nu?Si cred ca peste rugina nu voiai sa ti le puna nu?Sa ne explici si noua mai bine ca nu intelegem.Si apropo eu stiu ca ceruirea este ceva diferit de partea cu aripile .Ca doar nu se da cu ceara pe exteriorul masinii nu?

          Comment


          • @victor ce parere ai despre un portbagaj cumparat de la Sc Nalba pus pe masina timp de o luna de zile si apoi sa iti apara rugina in locurile in care a fost montat?

            De Vopsit pe garantie nici nu se pune problema.. se cunoaste bine situatia eu tocmai am angajat un avocat prin ultimul Fic care mi s-a dat si am sa vad pe ce baza dau ei verdictele de vopsire daca nu vad masina cu ochiul liber!
            Last edited by lupulucian; 11 April 2009, 20:44.

            Comment


            • Originally posted by victor80 View Post
              gheorgngv te-am vazut prin oras si am vazut ca ai protectii la aripi.Le -au pus sau nu?Si cred ca peste rugina nu voiai sa ti le puna nu?Sa ne explici si noua mai bine ca nu intelegem.Si apropo eu stiu ca ceruirea este ceva diferit de partea cu aripile .Ca doar nu se da cu ceara pe exteriorul masinii nu?
              Bineinteles ca nu-i nicio legatura intre cele doua. Dar le cupleaza pe amandoua activitatile, la o singura chemare in service. Ceruirea se refera la elementele de baza la caroseriei, lonjeroane si praguri.
              Tratamentul anti-rugina , cum spune si numele, se refera doar la eliminarea punctelor sau petelor de rugina, aparute.
              Aparatorile se monteaza pentru a anticipa aparitia ruginei pe muchia curburii aripii roata, prin loviturile ce sunt produse de catre pietricele antrenate de roata ( s-a dovedit ca acolo este o problema ).
              Joia viitoare am programare pentru una si alta.

              Comment


              • Se vede ,ca e sarbatoare,numai eu bantui pe Gl (daca nu am o "floricica"in gradina a...)
                Last edited by lupulucian; 12 April 2009, 20:23.

                Comment


                • Lasa Nicule, nu fii suparat. Abia acuma mi-a trecut durerea de cap, de la vinul de azi.

                  Comment


                  • Asta pentru ca nu ai baut (indeajuns)

                    Comment


                    • Frumoasa intalnirea de astazi,sper s-o tinem tot asa de acum incolo,o saptamana buna tuturor.

                      Comment


                      • 13 04 2008 ~~13 04 2009 =12 luni de Lc GL.

                        Astazi am implinit un an de viata in activitatile Logan club Gl multumesc,multumesc.

                        Astazi am implinit un an de viata in activitatile Logan club Gl multumesc,multumesc.
                        Acest timp a trecut f repede,parca ieri il sunam pe valeriu sa-mi dea un stiker cu lcg,(astazi) il ''flesuiam'' pe lucian pe strada, si uite-asa am ajuns la prima intalnire . v @ Nikolas_bnm....bun venit pe forum...mai tinem legatura si le mess ca am multe sa iti spun si aici pe forum... De atunci ,s-a creat o dependenta de :grup,masini ,gratare ,regionale,etc si s.a.m.d .Multumesc persoanelor care m-au suportat pana acum,si, astept multumirile din partea persoanelor pe care le suport eu ,de 12 luni .
                        Sa aveti o saptamana de ''miere'' ,spor la bani ,si fara evenimente nedorite.
                        Last edited by lupulucian; 13 April 2009, 19:41.

                        Comment


                        • Comment


                          • Pentru Nicusor

                            Tocmai de aceea ne-am gandit(LCG) sa-ti oferim tortul, iar tu restul...
                            ...................................
                            Attached Files

                            Comment


                            • Multumesc baieti,Ady te astept cu tortul (arata asa de fain ca-mi lasa sirop in rezervor)tequila nu am ,dar ,sun un prieten.

                              Comment


                              • La multi ani printre noi Nicusor. Cred ca o sa se lase frumos vinerea asta. Chit ca este Vinerea Mare, dar promitem sa n-o facem lata.
                                Inca o data, la cat mai multe posturi Nicule. Stiu ca le faci inventarul tot timpul.......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google