Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a ajuns si galateanca cu bine la buhusi. dupa ce a scapat ca prin urechile acului (cu ochi dulci facuti politistului) de o amenda pt viteza. am primit echipa asa cum se cuvine si cum se obisnuieste prin partile locului..... haules baules, da` shukari mai sunteti, manca-v-as nivelul de trai.... am facut si poze, dar sunt in timpul seviciului acum si nu le pot posta....

    over & out
    sigpic

    Comment


    • Pai e bun atunci...asteptam pozicile si o asteptam pe galateanca noastra acasa sa ne povesteasca la gura sobei aventurile ei
      sigpic

      Comment


      • O gura sobei ar fi buna si aici ca e cam racoare....brrrr....
        Te ajut eu Dane, uite o poza si de la mine
        Attached Files
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • si eu cu poza mea.... si masina e intreaga...


          03092010(001).jpg
          sigpic

          Comment


          • si masina e intreaga ( te miri cumva ?) si echipa bine merci ...
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • Vedeti cum circulati pe digul spre Braila.S-au fixat noi limite de viteza ,de 40 si 60,iar indicatoarele cele vechi sunt acoperite cu hartie.

              Comment


              • Hai cu pozicile de la Bacau...
                Relu...asa e...pe dig au pus restrictii de viteza pentru ca se asfalteaza(nu prea trebuia dar hai sa-i dam tare sa sfidam criza )...dar sa mor de ii inteleg...ieri am fost la Braila si erau semnele de limitare a vitezei (cum mergi spre Braila) intre podul de peste Siret si calea ferata(blocurile ANL)...pe dig nu am vazut nici un semn de restrictie de viteza...doar semnele cu 80 acoperite...si daca cineva de la blocurile ANL iese de acolo si se duce spre Braila nu va stii ca e reducere de viteza...va vedea doar semnul acoperit si ce-si zice...talpa tata si daca are nesansa va vedea albastru-rosu-albastru-rosu in fata ochilor
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • Buna dimi ! Ieri la orele 17 era radarul pe dig ,norocul meu a fost ca cel din fata mea mergea cu mai putin de 60 ca de altfel eu mergeam cu 80 .Bineinteles ca eu am ignorat indicatoarele dintre pod si calea ferata.

                  Comment


                  • Originally posted by dan08 View Post
                    a ajuns si galateanca cu bine la buhusi...
                    Ma, sa aveti grija de ea ... ca de nu, va ia mama lu' stiti voi cine!
                    Hai, distractie placuta si sa auzim de bine!

                    Comment


                    • Originally posted by sand'dana View Post
                      si masina e intreaga ( te miri cumva ?) si echipa bine merci ...
                      Cine ar fi trebuit sa sa mire ?

                      Comment


                      • Buna dimineata!

                        Miine ora 11, eveniment cultural in Galati: Deschiderea oficiala a librariei Adevarul. Mai multe informatii la: http://www.adevarul.ro/locale/galati...332366891.html
                        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                        Comment


                        • Trebuie sa recunosc. In prima poza sunt eu in cautarea lui Valeriu sa ii duc net-ul.Bine ai venit Valeriu si iti multumim pentru pozele cu bere dar gustul domle ,gustul cand il simtim !

                          Comment


                          • Originally posted by valeriuciprian View Post
                            Dacia in Germania...enjoy.
                            In pozele 4 si 5 este un Renault! Foarte bine intretinut!
                            Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                            Comment


                            • Corect san
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google