Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce marca sunt si pentru ce anotimp?
    sigpic

    Comment


    • bogdane 4 sunt conti eco 3 care au venit din fabrica pe masina si unu e america L.A. 886 ceva de genu`....2 sunt bune bune restu` de 3 ceva mai uzate...au fost all season cand erau noi

      Comment


      • ok, ma interesau daca erau de iarna.
        sigpic

        Comment


        • nu bogdane..daca erau de iarna le tineam pt mine

          Comment


          • ehe-he-heee ...de iarna m-ar interesa si pt mien 2 buc....
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • Originally posted by andrrei_ro View Post
              aveti idee unde as putea vinde 5 cauciucuri de logan (185/65/r15) uzate in galati? la vreo vulcanizare ceva
              Andrei cei de la vulcanizare le vor lua sa le revanda...deci vei primi un pret modic...dar oricum trebuie incercat.
              Originally posted by bogdan_1984 View Post
              ok, ma interesau daca erau de iarna.
              Originally posted by sand'dana View Post
              ehe-he-heee ...de iarna m-ar interesa si pt mien 2 buc....
              Mergeti pe Motrio de iarna...le gasiti la 175 ron bucata la reprezentanta Dacia...pentru cate luni se vor folosi sunt acceptabile la pret.
              Eu am Kormoran de iarna si sunt multumit de ele.
              Si luati 4...nu 2 ...cel mai indicat.
              sigpic

              Comment


              • eu pt iarna imi iau debica frigo 2 la 190 ron bucata din selgros
                cat despre pretu pt cele uzate...sa le dau sa fie acolo de`o friptura valeriu n`am pretentii la meleoane

                Comment


                • multumesc de intrebare, Valeriu, dar le confectionez eu , mai ieftin de atat nu se poate (timpul si munca me nu me costa )
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • valeriu la selgros au ...debica frigo 2 185/65/r15 la minunatul pret de 190 ron bucata facute in saptamana 25 sau 27 a anului 2010..nu cum gasesti in alte locuri saptamana 30 a anului 2008 sau 2009

                    Comment


                    • Andrrei...m-am uitat putin pe configuratia Debica Frigo si Kormoran...sunt cam de aceeasi clasa iar diferenta dintre cele dou /set ar fi de 60 de ron...adica montarea lor.La Iatsa pentru anvelopele de vara ai reducere 20% la montaj si echilibrarea gratuita.Eu spun sa nu te grabesti si sa dai o fuga si pe la ei sa vezi ce oferte au la anvelopele de iarna.
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • De interes pentru amatorii de frant picioare(eu sunt unul dintre amatori),
                        azi se deschide patinoarul http://www.viata-libera.ro/articol-A...inoarul_2.html

                        Last edited by sand'dana; 15 October 2010, 07:38. Reason: Automerged Doublepost
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • Originally posted by valeriuciprian View Post
                          Andrrei...m-am uitat putin pe configuratia Debica Frigo si Kormoran...sunt cam de aceeasi clasa [...]
                          Vad ca ambele sunt fabricate in Polonia. Poate chiar in aceeasi fabrica?
                          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                          Comment


                          • Originally posted by sand'dana View Post
                            De interes pentru amatorii de frant picioare(eu sunt unul dintre amatori),
                            azi se deschide patinoarul http://www.viata-libera.ro/articol-A...inoarul_2.html
                            Nu merci

                            San...e posibil
                            sigpic

                            Comment


                            • eu raman pe debica...acum fiecare cu ce vrea

                              Comment


                              • Si eu pe Kormoran! De vara!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google