Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stimati loganisti galateni...Am si eu o intrebare...Stiti cat ajunge si cum sau cine pune filtru de polen si praf la noi in oras? Ca m`am saturat sa`mi intre flori de tei in masina de fiecare data cand dau drumu la a/c sau aer rece...Astept un raspuns..Multumesc

    Comment


    • Filtru am luat de pe forum, 35 roni. De montat, se monteaza relativ usor, cu atentie, dar usor. Te ajut. Vreau sa-mi montez weekendul asta.

      Comment


      • Ii rog pe cei care doresc acea sigla care se lipeste peste actuala sigla sa specifice si formatul...Cum vreau eu sau cum vrea Daniel.
        sigpic

        Comment


        • 1. Valeriu ciprian 2 buc
          2. Danielliviu 2 buc
          3. Andrei_ro 2 buc
          4. Lucian 2 buc - fond gri platine, scris negru
          5. Ady62 2 buc
          6.
          7.
          8.
          9.
          10.

          Comment


          • Referitor la filtre - s eu pot sa va ajut cu mare placere, in general dupa-amiaza imi pot face timp.

            Logan Club Galati - Filiala Tulcea - e super tare. Voi incerca sa aduc membri si de acolo, dar ajung destul de rar.
            GL-22-TOF

            Comment


            • Danielliviu cam cat te`a ajuns filtrul de polen si cel de praf? Ca ma intereseaza si chiar vreau sa`mi pun sa nu mai intre nimic in masina

              Comment


              • Filtrul de praf - cel de sub stergatoare a fost folosit filtru de hota.
                Filtru de habitaclu (praf, polen) in aeroterma - 57 lei, de la magazin piese auto (filtru de Clio 3, Modus, Micra, compatibil nu original)
                Montaj: cel de hota te chinui de fiecare data cand il schimbi (recomandat la 3-4 luni), pentru ca locul e foarte greu accesibil.
                Filtru de habitaclu: mai greu prima oara, cand decupezi capacul de plastic din aeroterma (multa atentie pentru cei cu AC), urmatoarele se monteaza/demonteaza in cateva secunde.
                Nu le recomand pe amandoua simultan, se forteaza ventilatorul si scade cam mult debitul de aer.
                GL-22-TOF

                Comment


                • La padure na-ti vrut sa mergem acum stam sa mutam locatia si ora .Rusinica ,Rusinica .......

                  Comment


                  • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                    La padure na-ti vrut sa mergem acum stam sa mutam locatia si ora .Rusinica ,Rusinica .......
                    Nu toata lumea a platit rovinieta.Ady62

                    Comment


                    • Originally posted by ady62 View Post
                      Nu toata lumea a platit rovinieta.Ady62
                      Chiar trebuie sa fie platita?
                      Intrebare intrebatoare ? De cand sa nascut acest moft guvernamental nici unul nu ma oprit sa ma intrebe de asa ceva.

                      Comment


                      • De aseara am deschidere electrica pe portbagaj ,Ciprisor ma rezolvat ,rapid si calitativ.

                        Comment


                        • Felicitari nikolas. Pe cand celelalte ?

                          Comment


                          • In functie de finantari si celelalte acareturi ce mai trebuiesc.Eu vreau cat mai rapid dar sa vedem.

                            Comment


                            • Ai probleme cu deschiderea ? Asa ama auzit?
                              Verifica starea contactului din partbagaj. Partea stanga. Altceva nu poate fi. Este singurul element comun dintre deschidere portbagaj si alarma. Orice alarma

                              Comment


                              • Am rezolvato din noaptea aia ,oricum mutumesc de sfat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google