Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nicule...Nu e tocmai cum spun ei in acel reportaj...
    sigpic

    Comment


    • Sfatul meu, ca al unuia ce a scapat de radare cu echipaj, atentie la ce semnati, la procesul verbal ma refer. Trebuie sa specifice conditiile meteo din momentul respectiv. Eu unul am solicitat imaginea in care am fost surprins cu 85 km/h ( cum mi-a spus prima data ) si cand mi-a aratat-o, aveam 65 km/h. Trebuie stiut ce sa ceri polistitilor, fara tupeu, dar cu minte insa.

      Comment


      • Restantieri - prin neprezentare - la primit / platit stickere:

        1.
        2.
        3.
        4. Danielliviu - 4 buc (interior) + 2 buc exterior
        5.
        6. Crapino - 1 buc (exterior)
        7.
        8.
        9.

        Toata comanda a costat 68 lei pentru 24 bucati. Am pastrat bonul pentru cine vrea sa se convinga. Pretul pe care l-am fixat EU a fost de 3 lei/bucata, din considerente evidente (dadea cu virgula si perioada).

        Comment


        • Originally posted by lupulucian View Post
          Sfatul meu, ca al unuia ce a scapat de radare cu echipaj, atentie la ce semnati, la procesul verbal ma refer. Trebuie sa specifice conditiile meteo din momentul respectiv. Eu unul am solicitat imaginea in care am fost surprins cu 85 km/h ( cum mi-a spus prima data ) si cand mi-a aratat-o, aveam 65 km/h. Trebuie stiut ce sa ceri polistitilor, fara tupeu, dar cu minte insa.
          Eu m-am incapatzanat si m-am luat cu el la cearta. Nu mi-a placut tonul superior. N-am vrut sa semnez nimic, l-am amenintat cu plangere la comandant si la minister. A MERS. Mentionez ca nu aveam mai mult de 60km/h in localitate (str. Siderurgistilor, de la rondou spre Reno) si el spunea ca am avut 72km/h.

          Comment


          • Mircea pe aceasta portiune (str. Siderurgistilor, de la rondou spre Reno) si el spunea ca am avut 72km/h. Viteza legala este 50 km/h. Mai intereseazate si ai sa-mi dai dreptate.

            Comment


            • Duminica sunt prezent la intalnire. Iau atunci si stickerele. OK?
              GL-22-TOF

              Comment


              • Mircea le are la el tot timpul. Daca vine , le ai.
                Inca ceva...Nu are nimeni vreun numar de telefon al vreunui fotbalist de le Lyon? Ca vreau sa-l amenint cu roamingul? Poate poate o lasa mai moale deseara.

                Comment


                • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                  Mircea pe aceasta portiune (str. Siderurgistilor, de la rondou spre Reno) si el spunea ca am avut 72km/h. Viteza legala este 50 km/h. Mai intereseazate si ai sa-mi dai dreptate.
                  Ai dreptate. Nu am zis ca este altfel.

                  Comment


                  • Si pana la urma ce a dorit cel cu radarul?Stia cum il cheama cu C.I. In mana?

                    Comment


                    • Vand manualul de reparatie 1,4 & 1,6.

                      Comment


                      • Ca divertisment, intrati aici http://www.nissanaprio.com.mx/
                        Ce spuneti?
                        Si catalogul aferent
                        Attached Files
                        Last edited by lupulucian; 22 October 2008, 22:34.

                        Comment


                        • Toata lumea sa cumpere Nissan Aprio

                          Comment


                          • Acu ptr unii nu a sa mai fie nici prost si nici urat ca scrie nissan )
                            ONLY GOD CAN JUDGE ME
                            http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                            Comment


                            • Birky, unde ti-ai montat filtru cu carbon ca vreau sa-mi iau si eu , dar am o retinere cu decupatul ala ?
                              GL24NEK AMBITION 1,5DC

                              Comment


                              • Din aceste discutii sa inteleg ca avem mebrii noi si la intalniri?,sau numai pe forum pentru ceva imbunatatiri? Ori cum BUN VENIT pe WWW.Logan.RO

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google