Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai plimbaretilor,bagati ceva fotografii .Nu ne mai tineti in tensiune.

    Comment


    • Sper sa ajung la intalnirile LCG..

      Comment


      • Initiez o actiune de realizare a legitimatiilor de membru loganclub Galati.
        Astept pe una din urmatoarele adrese de mail

        lupulucian@yahoo.com sau lupulucian2007@gmail.com

        urmatoarele date

        - nume si prenume
        - o poza din fata , de formatul celei din pasaport, buletin, facute cu telefonul cel mai indemana
        - o poza cu masina voastra - de preferat sa fie dintr-un unghi, nu din fata
        - data intrarii in loganclub
        - numarul de inmatriculare
        - numarul de telefon

        Comment


        • Propunere.

          Chestiile astea se pot rezolva si duminica la gratar .(sa iasa si mirosul.)

          Comment


          • Da este o ideie formidabila Luciane
            Attached Files

            Comment


            • Se face Luciane. Mai trebuie doar sa-mi fac o poza si e gata dosarul. Poza masinii, in cazul meu, va fi cea din avatar ... e buna? Sau facem duminica la intalnire poze proaspete si cu noi si cu masinile?
              Legitimatiile vor putea fi atarnate de gat / prinse de haina?
              Last edited by gl_mmm; 19 March 2009, 08:05.

              Comment


              • Mircea, poza din avatar este perfecta.
                In ceea ce priveste designul legimitatiei, este o surpiza si pentru mine. Ne ajuta baietii din Iasi. Cum le fac pentru ei, asa le vor face si pentru noi.

                Comment


                • Originally posted by gl_mmm View Post
                  Vin si eu cu preturile la ITP, astfel:
                  1. Apan - 66lei
                  2. Nalba - 75lei
                  3. Iatsa - 60lei

                  Comment


                  • pt ca s`a inchis off topicu`..scriu aici ca...mi`am spalat masinaaaaa

                    Comment


                    • De ce ati inchis thread-ul Total Off Topic ?
                      Apasa pe imagine


                      Vor aparea discutii pe acesta tema
                      Attached Files
                      Last edited by lupulucian; 21 March 2009, 17:39. Reason: edit in cele 10 mminute

                      Comment


                      • Total offtopicul a inceput cu un rost, zic eu. ( ca nu am reusit sa-l aflu pana in momentul inchiderii, este altceva ). Si daca va aduceti aminte, am promis ca am sa-l inchid la 1 ianuarie a.c., din acelasi motiv. Dupa aceasta data, o perioada, s-a respectat in acest topic, regulile. Dupa care s-a revenit incet, incet la vechiul offtopic.
                        Si cine sa discute, inchiderea lui ? Cati au postat in opticul acesta? Maxim 10 membri. Duminica ii astept, pe cei 10 membri pentru relatii suplimentare. Avem topicuri pentru o gama diversificata de probleme, asa ca va rog sa le utilizati ca atare, respectand regulile.

                        Comment


                        • ceva frumos http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/...la-logan-6.jpg

                          Comment


                          • Jantele sunt super. Dupa cum arata, cred ca sunt pe 17.

                            Comment


                            • deci pot fi off topic cat vreau aici nu? din moment ce acolo e inchis

                              Comment


                              • se pare ca ai dreptate ... dar pana la urma cine merge maine in vitan la bucuresti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google