Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate intereseaza pe cineva:



    Extras din regulament:
    "...
    Art. 4 MECANISMUL PROGRAMULUI
    a) Pentru orice interventie in service la autovehiculul detinut (operatie de intretinere sau reparatie) sau pentru orice achizitie de piese de schimb/accesorii, participantul acumuleaza puncte, iar punctele obtinute se pot folosi pentru orice operatie de intretinere, reparatie (plata contravaloarii facturilor fiscale aferente) sau achizitie in cadrul societatilor noastre din grup (SC APAN SRL, SC APAN AUTO SRL, SC AUTO FERRARA SRL, SC MARA MOTORS SRL), avand in vedere insa urmatoarele exceptii:
    - achizitionarea produselor comercializate de statia de combustibil Agip a societatii comerciale APAN SRL;
    - achizitionarea autovehiculelor noi din cadrul societatilor comerciale APAN SRL si APAN AUTO SRL.
    Conform celor precizate anterior, vor putea fi achizitionate inclusiv autovehicule noi din cadrul societatilor comerciale AUTO FERRARA SRL si MARA MOTORS SRL, precum si autovehicule de ocazie.
    Nu se vor putea achita insa facturile fiscale emise si neachitate pana la data inceperarii prezentei campanii.

    b) In cazul in care plata unei facturi fiscale conform dispozitiilor de la litera a) de mai sus se va face atat cu puncte de fidelitate cat si cu numerar sau alt instrument de plata, noile puncte se vor acorda la valoarea integrala a facturii, dupa deducerea punctelor de fidelitate existente, la valoarea cu TVA.

    c) Modul de calcul al punctelor este urmatorul: la fiecare 100 RON din valoarea facturii de service cu TVA se acorda 10 puncte, iar la preschimbare 10 puncte valoreaza 1 RON (TVA inclusa)
    ..."

    Sursa: www.apan.ro

    Eu am aplicat ... de plictiseala. Nu de alta, dar mai am vreo 25 de carduri in portofel

    Comment


    • merci de atentionare dom valeriu nu stiam. acum am rezolvat problema si daca observi ceva in poza am mai rezolvat una
      Attached Files

      Comment


      • Valeriu tata, dar de unde tras concluzia, ca este dieseloaica? Este 1.4i toata ziua. Imi pare rau. Si dupa exact 500 km, cat are acum, deja parca scartaie tot. Bord, portbagaj si usi spate.

        Comment


        • Mircea...interesanta si oferta expusa de tine.
          Originally posted by cata29 View Post
          merci de atentionare dom valeriu nu stiam. acum am rezolvat problema si daca observi ceva in poza am mai rezolvat una
          Asa asa scoate-te parcarea de la Real e goala...la Selgros la fel...sau cer prea mult?

          Originally posted by cata29 View Post
          merci de atentionare dom valeriu nu stiam. acum am rezolvat problema si daca observi ceva in poza am mai rezolvat una
          Becurile sunt ok acum...si da am observat...polish(ma indoiesc) sau revopsire capac portbagaj?

          Originally posted by lupulucian View Post
          Valeriu tata, dar de unde tras concluzia, ca este dieseloaica? Este 1.4i toata ziua. Imi pare rau. Si dupa exact 500 km, cat are acum, deja parca scartaie tot. Bord, portbagaj si usi spate.
          Pai spuneai ca vei primi un diesel si credeam ca asta e...vezi ca la 1.4 trebuie ca turatiile sa fie sus...chiar foarte sus ca sa ajunga un 1.6 cu cip
          Last edited by valeriuciprian; 29 May 2009, 21:21.
          sigpic

          Comment


          • Pentru membrii LoganClub Galati ofer reducere la produsele Metabond.

            Comment


            • Da tata. Asa era vorba ..1.5dci.
              Dar stii..e criza, asa ca 1.4 i este mai ieftin.

              Comment


              • e interesat cineva de un coltar + un fotoliu sunt pe maro le dau ieftin

                Comment


                • Ieri am fost la Lepsa...drumul dintre Focsani si Lepsa este in reparatie si alterneaza intre portiuni de drum excelente si groaznice In vreo 2 ani sa speram ca va fi gata drumul si vom putea face deplasari la Lepsa mai dese pe drum excelent.Iata ce indicator am gasit pe un drum pe care nu se putea circula cu mai mult de 10-15 km/h
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Tare indicatorul cu viteza maxima de 60 km/h din prima poza.Cine draci se incumeta sa mearga cu viteza asta prin craterele alea? Daca e sa privim partea plina a paharului, bine ca s-au obosit sa puna indicatoare,caci sunt multe zone unde se lucreaza si atentionari ioc.
                    METABOND RULES

                    Comment


                    • neh, dupa 10 m dupa primul semn, urmeaza 40 km/h si la primul semn mai este si depasirea interzisa, deci nu ai voie sa te duci in balarii ca sa depasesti
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by andrrei_ro View Post
                        pt valeriu...cand am ajuns eu la danubius nu aveai loc nici sa tragi o "beep"..si ala era singuru` loc liber... nici macar in strada nu aveai..asa ca de nevoie am lasat`o acolo..cand am plecat mai erau 6 masini
                        asa ca se accepta parcarile la danubius:P
                        nici sa se scoleasca lumea nu se mai poate dom`le
                        Astia de la Danubius iar nu ti-au lasat loc de parcare ...nu?
                        Scolire placuta
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • azi am dus din nou masina la nalba sa mi vopsesca capota cand am ajuns acolo au si sarit pe ea cumva e mana lui luci ca am primit si un telefon de la ei
                          Attached Files

                          Comment


                          • Vezi ce inseamna sa ai sigla cu Logan Club?
                            sigpic

                            Comment


                            • Cum am zis la intalnirea trecuta, am configurat, ca sa zic asa, un parteneriat cu Nalba. Speram sa fie de bun augur.
                              Am rugamintea fata de cei care sub o forma sau alta, incepand de saptamana asta, au un contact cu Dealerul Nalba ( reparatii, programari, piese, etc. ) sa ma contacteze cat se poate de repede pe mine, in cazul aparitiei unor situatii nedorite sau neplacute. Va multumesc.

                              Comment


                              • luci sper sa nu te sun miine cand ma duc sa iau masina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google