Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In parcare la Popescu, este un maganin, se numeste Palinal. Este pe partea cu vechiul magazin de piese Deltacar. Baietii sunt super artisti in vopseluri. Am avut aceeasi problema ca tine si doar ei mi-au rezolvat-o. Iar preturile nu sunt cine stie ce.
    Pentru o portiera iti trebuie circa 100 - 150 mml vopsea ( iti face retus local cu lacuire pe intreaga piesa, asta ca sa te ajunga mai ieftin si sa iasa treaba buna ) catalizator 100 ml, lac 250 ml, diluant 200 ml plus site. Am dat pe toate astea in primavara aproximativ 100 de lei

    PS: Nu are cum sa nu-ti vopseasca toata portiera ( pregateasca toata portiera ). Vopseau ta nu accepta retus local, tocmai din acest motiv trebuie pregatita / vopsita toata.

    Comment


    • Ieri la intoarcere dintr-o vacanta scurta ,m-am intalnit in trafic cu : GL 98 AGA .(fara reactie) ? Cine la suparat ? Independenta - Piscu .

      Comment


      • o fi fost atent la radare

        Comment


        • Am fost azi dimineata pe la ,,Popescu" sa cumpar parasolare pentru luneta si geamurile spate(mega drive) cum sunt ale lui Dan Honda (PHD) si nu am gasit la niciun magazin de acolo. Parasolarul pentru luneta as vrea sa fie fara prindere cu autofiletante. Daca a cumparat cineva din alta parte sau stie pe unde se pot gasi, il rog sa-mi de-a un semn (dau o bere). Multumesc.
          METABOND RULES

          Comment


          • Multumirile de rigoare pentru lupulucian si cronos_ro!

            Comment


            • Cati membrii LcGl sunt in Vacanta ?

              Vacanta de 2 luni (iunie -sfarsit ,iulie,jumate-a lui august) cata vacanta aveti fratilor? Acctivitatea loganistilor Galateni pe forum e in scadere .(o impresie personala) Care sunt motivele ce duc la aceasta "criza de litere " si comunicare intre membrii LcGl ? Cu siguranta nici telefoanele nu sunt deranjate de sunetul unui loganist Gl sa te intrebe :ce faci ?unde mergem in wek... ,cum o mai duci ?,etc.

              Comment


              • Rog frumos pe colegul din LCGalati caruia i-am imprumutat in 14.06.2009 un tub cu pasta de polishat, sa faca cumva si sa mi-l aduca inapoi repede-repede. Nu de alta dar de cand i l-am imprumutat mi-a tot trebuit de vreo 10 ori.
                Nu i-am retinut numele dar stiu ca are un Logan albastru si se ocupa cu printuri.

                Comment


                • Nicule, unii din noi nu suntem doar in vacanta / concediu. Mai si mergem pe la munca....
                  Serios acum, citesc tot ce se scrie, dar ce sa zic? Sa postez doar asa aiurea? nu-mi sta in fire.
                  Daca tot am scris de umplututra... duminica vin la intalnire cu niste montaje cu leduri pentru cei interesati. Momentan pe alb si albastru.

                  Na, ca mi-am facut si reclama aiurea

                  Multumit Nicule?
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • Stie careva la ce ora incepe ziua Marinei ? Spectacolul oferit de flota marina (ce-a mai ramas din ea ) si restul ce poate oferi C.L. si Primaria, cetatenilor Galateni .

                    Comment


                    • e criza Nicule, iar de oferit se ofera 10zile de concediu fara plata, , daca nu sunt sanatosi, deci si marinarii vor fi in concediu
                      ONLY GOD CAN JUDGE ME
                      http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                      Comment


                      • Va rog daca poate sa-mi spuna cineva despre noua locatie de la Garbovele ,deschisa recent ( STEJARUL) , ceva preturi oferte ,conditii........ daca a fost cineva, nu din auzite sau reclama tv.

                        Comment


                        • multumesc celor care mi-au raspuns si m-au ajutat, sunt mai linistita acum.

                          Comment


                          • Cam ce pot face oboseala si viteza. Iesirea din Roman spre Suceava,ieri.
                            METABOND RULES

                            Comment


                            • Nu merg .Nu se deschid .

                              Comment


                              • Ahaaaaaaa, Viorele p'acolo esti care v-a sa zica! Las' ca vin eu dupa tine ... numa' azi nu-i maine! Fii te rog amabil si cauta-mi si mie un loc de campare pentru maine seara ... si pune berile alea la rece. Maine pe la 10-11 am plecat spre Vatra! Uraaaaaaa

                                PS Plecam de azi, dar in noaptea asta trebuie sa iau pe cineva de la aeroport Baneasa. Ajung maine in zori in Galati, dorm fo 2-3 ore si ... DUNGA!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google